Tako rzecze rzecznik Play

Rekord Guinnessa z Play ustanowiony! [aktualizacja]

Dziś o 14.30 w strefie Play na Przystanku Woodstock było baaaardzo gorąco. Nie tylko z powodu 34 stopni w cieniu i braku chmur na niebie. Była moc, była energia, była muzyka i było ponad 250 osobowa orkiestra bębniarzy. Play ustanawiał Rekord Guinnessa w jednoczesnym bębnieniu w gigantyczny bęben.

Czekamy tylko na formalne potwierdzenie ze strony przedstawiciela Guinness World Records, który specjalnie dla Woodstockowiczów przyjechał z Londynu.

Są takie momenty, które trudno opisać słowami. Popatrzcie na profesjonalne zdjęcia fotografa i nasze amatorskie wideo :-)

playwoodstock004

playwoodstock007

playwoodstock014

playwoodstock015

playwoodstock019

playwoodstock020

 

Bardzo miło jest nam ogłosić, że wysłannik World Guinness Records oficjalnie potwierdził ustanowienie rekordu! :-) Otrzymaliśmy już potwierdzenie w postaci specjalnego certyfikatu. Dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w ten projekt – grających oraz super obsługę – You Are Officially Amazing! ;-)

ewa_ameizing

Wczoraj o 21.00 ustanowienie rekordu ogłosił również Jurek Owsiak na głównej scenie Przystanku Woodstock. Byliśmy tam z Nim! :-)

IMG_2604

Komentarze

 1. I kto powiedział, że trzeba uzyskać wykształcenie muzyczne żeby wylądować w dużej orkiestrze ;-)
  Fajna zabawa :)Raportuj

 2. Woda w klozecie pisze:

  Czy to w ogóle formalne był bęben czy zwykła obciągnięta szmata/cokolwiek?
  Nie słychać nawet, by to wydawało odgłosy a podstawową funkcją instrumentu jest wydawanie odgłosów.Raportuj

  • Bijący rekord pisze:

   Jeżeli oceniasz jakość dźwięku z zapisu kamery średniej jakości, to kciuki w górę. Widzę, że świetnie znasz się na muzyce! Tak na serio, to był to rant obciągnięty brezentem. Przecież każdy wie, że taka konstrukcja wytrzymałaby uderzenia 263 osób w jednym czasie.Raportuj

 3. Divhashmorex pisze:

  Rekord, a nawet wszystkie możliwe rekordy to pobiliście w kwestii bezczelności dotyczącej pakietu 30 minut. Skoro go wycofaliście, to trzeba było chociaż się do tego przyznać, a nie rznąć głupa, że nic się nie stało i po cichu po kilku dniach, przywracać możliwość jego uruchomienia.
  Ja wiem jedno – gdyby nie to, że Play oferuje znacznie lepszą jakość od Orange, to już dawno nie byłbym w Playu.Raportuj

 4. Paweł pisze:

  I tak do d…y z tym pakietem, ktoś tu i tak został mocno z tyłu.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty