Tako rzecze rzecznik Play

PLAY for future za tydzień w Katowicach

Jak zapewne pamiętacie organizowaliśmy ostatnio wspólnie z Google hakaton. Impreza bardzo się udała i powoli zaczynamy współpracę z wybranymi zespołami. Dobrym przykładem jest gra Surrogates, ale o tym więcej już wkrótce.

Tymczasem zespół naszych fioletowych aniołów poszukuje kolejnych dobrych pomysłów. Za tydzień jedziemy na SmartDevCon, którego jesteśmy partnerem. Nie przegapcie bo zapisy na imprezę dziś się kończą.

Cytując: „Przez trzy dni będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami, posłuchać o wschodzących platformach takich jak Tizen, Firefox OS (sam chętnie bym posłuchał), Sailfish oraz Ubuntu Touch, ale również zagłębić się w ciekawe tematy związane ze znanymi już rozwiązaniami takimi jak Android, iOS, Windows Phone czy Asha.” więcej na stronie imprezy.

Co bardzo ważne, tuż po konferencji rusza kolejny hakaton. Będziemy tam i czekamy na Wasze pomysły.

Gorąco polecam ;-)

Komentarze

 1. Mariusz pisze:

  Takie „nie ogary” pracują w BOK play… Ja wysyłam CV co kilka tygodni od pol roku i nikt się nie odzywa…
  Podobno muszę być znajomym znajomego ;/
  Marcinie pomóż :)
  Przepraszam za nie zgodność z tematem :PRaportuj

 2. kodziro pisze:

  Nie wiem przez jaki portal szukałeś i wysyłałeś CV, ale zapoznaj się z tymi linkami, może akurat w ten sposób Ci się uda:

  http://www.apservices.pl/oferta/5/telefoniczna-obsluga-klienta-sieci-play.html

  http://www.apservices.pl/oferta/8/telefoniczny-doradca-klienta-sieci-play.htmlRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty