Tako rzecze rzecznik Play

ZTE z Naviexpertem przez rok za darmo

Są aplikacje lepsze i gorsze, ale Naviexpert jest zdecydowanie apką w moim prywatnym top 3. Nie pisze tego dlatego, że jestem rzecznikiem sieci i zależy nam na sprzedawaniu tego produktu bo mamy z tego jakąś prowizję. To po prostu naprawdę działa i to działa zaskakująco dobrze. Wczoraj jadąc do Poznania, słyszałem, ze miejsce do którego jadę jest dramatycznie zakorkowane i będzie słabo. Dojechałem tam bez problemu.

Dlatego warto zwrócić uwagę na promo ze smartfonami ZTE jaka jest obecnie w naszym e-sklepie i kanale tele sales. Kupują jeden z trzech modeli  ZTE Blade III Pro, ZTE Kis Pro, ZTE Blade G dostaniecie licencje Naviexperta na 12 miesięcy za free co daje 160 zł oszczędności. Warto!

zte zte

 

Te ślicznotki na zdjęciu wkrótce zmienią właściciela i trafią do czytelników bloga ;-) Namówiłem Asię i videotest będzie tym razem w wersji kobiecej.

Ostatnio w jednym salonie niemieckiego producenta założyłem się, że mam lepszą nawigację w smartofnie niż ta za kilkanaście tysięcy złotych w aucie. Mam zamiar to przetestować przed kamerą ;-)

 

 

Komentarze

 1. robert pisze:

  ruszcie dupe w końcu w tym play z aktualizacją lumii!!Raportuj

 2. lalko pisze:

  zdjęcie zrobione iphonem? bo słaba jakość wyszła (rozmyte)Raportuj

 3. kill649 pisze:

  proponuje porównać DARMOWA Google nawigacje + PLATNA Naviexpert.Raportuj

  • qhr pisze:

   ah ta polska mentalność :) byle za darmo.. nieważne czy działa dobrze :D hehehe. Nasuwa się też pytanie po jaką cholerę są takie firmy jak TomTom, Sygic, NaviExpert, Automapa etc.. przecież jest Darmowy Google :DRaportuj

 4. Bimbały pisze:

  Co yes na TOP 1 i TOP 2?Raportuj

 5. a podobno nic nie ma za darmo:))) czyli ktoś coś z tego wpisu musi mieć. A że play nie jest instytucją charytatywną można się domyślić:))Raportuj

  • Oczywiście że Play nie jest instytucją charytatywną. ( To nie jest w końcu żadna tajemnica :) Marcin napisał jedynie, że wysoka ocena jaką Wystawił tej aplikacji nie jest efektem marketingowych poczynań Rzecznika ;-)Raportuj

 6. pedrokuc pisze:

  co z ngradami dla testerów TV.Play! Rzecznikę obiecę!Raportuj

 7. Marian pisze:

  Kiedy wprowadzicie Xperię Z1 do oferty? Czy może Orange ma ją na wyłączność na razie?Raportuj

 8. didix pisze:

  Rzeczniku, Kiedy rekrutacja na PW? Czekam z niecierpliwością na wiadomości. Tako więc rzecznij, proszę.Raportuj

 9. po fachu pisze:

  telesales, eshop, a posy czym mają kusić?Raportuj

 10. KM pisze:

  Proponuje ruszyć ZTE w sprawie aktualizacji Androida. Bo smartphony mają fajne tylko ich nie aktualizująRaportuj

 11. Foox23 pisze:

  Aktualizacja przydałaby się do Blade III Pro – sprzęt dość mocny a jednak ma problemy z grzaniem oraz z płynnym działaniem.
  Myślę że wielu użytkowników update strasznie by ucieszył… :)Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty