Przytul misia – czyli promo doładowań

Kiedyś już pisałem, że czasem zaskakuje mnie mechanizm wyboru dat na promocje doładowań. Nigdy tego pewnie nie ogarnę, ale ważne, że są i to dosyć regularnie ;-) Kolejne promo już za godzinkę, czyli 25.11 z okazji…dnia MISIA.

Co tym razem? Jak zwykle promo działa po realizacji doładowania na www.doladowania.play.pl i za pomocą aplikacji na fanpage Play na Facebooku.

W promocji Ekstra bonusy za doładowanie w zależności od wysokości doładowania zyskujesz bonusy:

 • 75 MB do wszystkich sieci za doładowanie 5-10 zł
 • 55 minut na rozmowy  do wszystkich sieci za doładowanie 11-25 zł
 • 75 % wartości doładowania 26-50 zł (mój wybór dla teściowej)
 • 100% wartości doładowania 51 zł i więcej

Z promo skorzystacie w ofertach: Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play Na Kartę Lubię to!, Play Fresh, Lubię to!, Red Bull MOBILE na Kartę, Red Bull MOBILE na Kartę II

Poszczególne Bonusy ważne są 30 dni kalendarzowych od dnia ich przyznania oraz przyznawane są w ciągu 24 godzin od Doładowania

W przypadku oferty FORMUŁA MINI MAX na kartę bonus MB jest ważny wyłącznie do końca miesiąca, w którym został przyznany.

No to jeszcze:

regulamin

Dobranoc!

 

 

 

 

Komentarze

 1. Ahm pisze:

  75 MB do wszystkich sieci ?Raportuj

 2. gooner pisze:

  co jest wykorzystywane w pierwszej kolejnosci: przyznany bonus czy srodki glowne?Raportuj

 3. manyaky pisze:

  Najpierw pakiety, potem bonus złotówkowy, na końcu środki główne.Raportuj

  • gooner pisze:

   dzieki. chodzi mi o podwojenie doladowania na rozmowy. w taktaku, odkad przejal tmobile, najpierw zjada srodki wlasne, a dopiero potem bonusowe zlotowki (dziadostwo), stad moje pytanie.Raportuj

 4. Tomek pisze:

  Super bo akurat potrzebowałem. Jest jedno ale: Przepraszamy błąd systemu, curl is not available na doladowania.play.pl.Raportuj

 5. Przemek pisze:

  Napisałem taka reklamację:

  Witam!

  Chciałbym zwrócić uwagę na rozbieżności pomiędzy stanem opisywanym na stronie http://www.blogplay.pl/2013/11/przytul-misia-czyli-promo-doladowan/ a stanem faktycznym. Pomijam już że na stronie doladowania.play.pl nie ma słowa o promocji. Doładowałem za 30 złotych i i doładowanie zamiast zwiększyć o 75% wartość doładowania to zwiększyło minuty do wszystkich (o 30 minut).

  z pozdrowieniami,
  Przemysław Iksiński

  Numer zgłoszenia: 69650819
  Numer zamówienia: 18596578Raportuj

 6. dawid pisze:

  Przez FB wszystko działa.Raportuj

 7. bob pisze:

  na play24 podczas doladowywania pojawia sie blad „przepraszamy blad systemu”Raportuj

 8. ZG pisze:

  Red Bull w końcu niech usunie awarię ‚bezpłatny youtube w telefonie’!Raportuj

 9. Q pisze:

  Cześć
  Mam ofertę mini max na kartę, wygadałem w tym miesiącu 29 zł i teraz mam no limit. Czy środki z dzisiejszej promocji będą wykorzystywane po
  ” no limit” czy przed ?

  PozdrawiamRaportuj

 10. darek pisze:

  łoł…normalnie rzeczniku nas rozpieszczacieRaportuj

 11. RF pisze:

  „PLAY:Kopia SMS na e-mail BETA zostanie odlaczona w przeciagu 24h. Zapraszamy do korzystania z komercyjnej uslugi WIADOMOSCI NA EMAIL. Aby aktywowac slij START na 8010. Pierwszy miesiac ZA DARMO! Potem 1,99zl/miesiecznie. Wiecej o nowych funkcjach uslugi na play.pl”

  Szkoda, bo przez 3 lata się przyzwyczaiłem do usługi a myślę, że nie jest ona warta więcej niż 1PLN :|Raportuj

 12. Ciekawa pisze:

  Witam, chciałabym się dowiedzieć, dlaczego znajduję sprzeczne informacje na temat tej promocji tutaj i w regulaminie i które informacje są prawdziwe?
  Wyżej czytamy: „Z promo skorzystacie w ofertach: Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play Na Kartę Lubię to!, Play Fresh, Lubię to!, Red Bull MOBILE na Kartę, Red Bull MOBILE na Kartę II” oraz „W przypadku oferty FORMUŁA MINI MAX na kartę bonus MB jest ważny wyłącznie do końca miesiąca, w którym został przyznany.”
  Za to regulamin mówi: „Niniejsza Oferta Promocyjna „Ekstra bonusy za doładowanie” skierowana jest do osób będących
  Użytkownikami Oferty Play na Kartę, Oferty Play na Kartę Rok Ważności Konta, Oferty Play na Kartę
  Lubię to!, Oferty FORMUŁA MINI MAX na Kartę, Play Fresh, Oferty Promocyjnej Lubię to! oraz Red Bull
  MOBILE na kartę i Red Bull MOBILE na kartę II” i żadnych dodatkowych informacji dotyczącej tej promocji dla Mini Maxa na kartę nie ma.
  Podsumowując: jak długo środki promocyjne w ofercie Mini Max są ważne? Czy do końca bieżącego okresu rozliczeniowego (do końca miesiąca) czy 30 dni?
  Bardzo proszę o odpowiedź.Raportuj

 13. ajax pisze:

  Żenada.Jestem użytkownikiem sieci od 5 lat,dzięki temu,że Was reklamuję wśród rodziny i znajomych macie co najmniej kilkanaście abonentów więcej.
  Chcę skorzystać z promocji i doładować konto,pojawia się błąd.Z tego co widzę już przed południem ludzie o tym pisali i do tej pory nie zostało to naprawione!!!.To Wy jesteście poważna firma???Zaczynam poważnie myśleć o przejściu z numerem do innego opa.Raportuj

 14. xtr pisze:

  Za wirtualnemedia
  Biedronka sprzedaje smartfon z bezpłatnym dostępem do internetu

  Biedronka wprowadza do swojej oferty smartfona myPhone Duo Smart, który będzie sprzedawany wraz z bezpłatnym dostępem do internetu przez rok w sieci tuBiedronka limit 1gb miesięcznie cena telefonu z bezpłatną kartą 459 zetaRaportuj

 15. Aaa pisze:

  Będziemy płakać za tobą…Raportuj

 16. itm365.pl pisze:

  Super promocja, skorzystałem na kilku kontach :DRaportuj

 17. Płetwa pisze:

  najpierw idą pieniążki z konta, a dopiero później z bonusa, a nie jak kolega pisał…Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty