Tako rzecze rzecznik Play

Aukcja koszulek specjalnie dla WOŚP

Pisałem już o aukcji GOLD HTC ONE. Dziś dwa słowa o kolejnych. Wielki finał już za moment a tymczasem kolejne ciekawe i unikalne aukcje ;-)

Tym razem możecie wylicytować unkalną GOLD kolekcję naszych dziesięciu milionowych koszulek. Tego nie można kupić ;-)

Przygotowaliśmy 6 aukcji

Jutro informacje o kolejnej aukcji i kolejnym bardzo ciekawym smartfonie ;-)

Jutro jadę na CES, serdecznie pozdrawiam Was z Californi i ide spać ;-) Dziś jak czytam sporo ciekawego mnie ominęło ;-)

Komentarze

 1. joka pisze:

  Też chce jechać na takie targi chciaż raz tam być. Zabierz Mnie ze sobą:)Raportuj

 2. diego_armando pisze:

  moim zdaniem:

  Choć to moim zdaniem fenomen, żeby być obiektywnym nie przyznam wyróżnienia Play Weekendowi, to byłoby za proste.

  Mój Złoty Blob wędruje do twórców kampanii reklamowej. Osobiście bardzo nie lubię, gdy w kampaniach reklamowych firm, z którymi coś mnie wiąże (konto w banku, deweloper, czy właśnie operator tel.) występują celebryci. Mam wtedy przeczucie, że ich gaża jest wliczona w moje, wyższe ceny.

  Tak samo negatywnie byłem nastawiony do reklam Play, jednak z czasem, moje nastawienie zaczęło przechodzić w neutralność, aż później osiągnęło sympatię

  Fajnie, że udało wykreować się nową gwiazdę Beatę Kurdej Szatan (bardzo sympatyczna „blondyna z Play”, której nagły wzrost popularności przebija tylko ,,ta od Anny German”).

  Nawet poczytałem kilka podsumowań roku, w których o ile się nie mylę Play wydała z największych graczy najmniej na reklamę i osiągnęła super efekt (drugie miejsce po T-mobile, ale Ci sponsorują nie kilka gwiazd a kilkuset wyrobników z ekstraklasy piłkarskiej).

  Play też chyba był bardzo wysoko jeśli chodzi o pozytywny odbiór marki.

  Zgniła Grucha dla dostępności aparatów. Ja ogólnie staram się wszystko zrozumieć, nawet rozmowa z Marcinem trochę mnie przekonała, nawet doceniam, że w tym roku na stronie pojawiły się informacji o dostępności… Jednak nie może być tak, że ruszą promocja czegoś, by za chwilę były zapisy w sklepach na dany model

  Jasne, dla Was to dobrze, bo to znaczy, że dany sprzęt cieszy się dużym zainteresowaniem, baaa mógłbym napisać, że źle oceniliście rynek, ale wiem, że mając ograniczoną ilość produktu i masę chętnych, mogliście po prostu podnieść cenę, dlatego doceniam, że tego nie zrobiliście. Z dwojga złego wolę poczekać trochę na coś niż płacić za to więcej

  Przyłączam się też do głosów, że blog robi się trochę tablicą ogłoszeń.

  Marcinie przy tylu milionach użytkownikach niestety w komentarza będziesz miał mnóstwo nazi gramma, trollów, czy po prostu zwykłych hejterów i pieniaczy.

  Wolałbym jednak żebyś się tym nie przejmował i pisał spontanicznie częściej swoje przemyślenia nt. sprzętu , nowości, ciekawych rzeczy w branży:)

  To tyle!Raportuj

 3. Poll pisze:

  Nie zrozumiałem. Dlaczego przedmiotem jest licytacja DAMSKICH koszulek? Bo się je zapina lewą ręką?Raportuj

 4. Poll pisze:

  CES jest w Kaliforni? Myślałem że w Nevadzie.Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   Masz rację, ale przeczytaj ze zrozumieniem – „Jutro jadę na CES” – czyli z tego wynika, że Marcina jeszcze tam nie ma :) i pisze z Kalifornii.Raportuj

 5. A męskie będą? Chętnie bym licytował.Raportuj

 6. Adam K. pisze:

  Chyba jestem szczęściarzem, bo mam wszystkie koszulki :) Nie tylko te wydawane z okazji każdego miliona, ale też np. z okazji PlayWeekendów, RBM, WOŚP… :)Raportuj

 7. Marcin Siemiński pisze:

  Kurka ale cena za męskie XL poszła już do góryRaportuj

 8. vhfresh pisze:

  Ani grosza dla banana w żółtej koszuli, a na szpitale płacę POdatki.Raportuj

 9. spiro pisze:

  kalifornia? pasadena? BCS National Championship Game? :)))))))Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty