Dopisz do rachunku w PLAY – recenzja apki Twilight Pro Unlock

Wczoraj było piękne święto. Bloga czytają głównie Panowie, ale tak czy inaczej gorące całusy dla wszystkich Pań!

Tak, się składa, że miałem w archiwum jeden tekst napisany przez bardzo fajną dziewczynę, rudą Elkę, która opiekuje się m.in. usługą dopisz do rachunku w PLAY.

Ela co jakiś czas będzie na blogu opisywać ciekawe jej zdaniem aplikacje, które warto kupić. Oczywiście zapraszam wszystkich, którzy chcą napisać o ukochanych aplikacjach. Czekają koszulki ;-)

Dzisiaj chciałabym Wam polecić aplikację „Twilight Pro Unlock”.

Aplikacja została stworzona przez tych samych developerów, którzy wymyślili „Sleep as Android”(aplikacja, która jest być może już Wam znana z naszej wcześniejszej promocji).„Twilight Pro Unlock” to kolejna ciekawa i bardzo przydatna aplikacja. Korzystam z niej głównie na swoim tablecie podczas surfowania po Internecie. Ale może też się przydać dla tych, którzy używają telefonu komórkowego do czytania książek (np. korzystają z usługi Czytelnia w PLAY by Legimi).

Co jest w niej takiego fajnego? Dzięki aplikacji jasność ekranu dostosowuje się do pory dnia uwzględniając lokalny czas i porę roku, wykorzystując informacje o lokalnym czasie wschodów i zachodów słońca.

Efekt to mniej zmęczone oczy od patrzenia na ekran telefonu czy tabletu. Na początku efekt wydaje się trochę dziwny, bo filtr emituje delikatne czerwone światło, ale wzrok bardzo szybko przyzwyczaja się do nietypowego podświetlenia ekranu. Po jakimś czasie korzystania z Twilight Pro dla porównania wróciłam do standardowego podświetlenia i muszę przyznać, że powrót był rozczarowujący. Szybko wróciłam do Twilight Pro.

Jak podaje developer na stronie aplikacji, według ostatnich badań, ekspozycja na niebieskie światło (emitowane przez ekrany telefonów, tabletów) przed zaśnięciem może zaburzyć naturalny dobowy rytm i powodować trudności z zasypianiem.

Podsumowując – uważam, że jest to bardzo przydatna apka zwłaszcza dla amatorów czytania książek w telefonie oraz tych, którzy korzystają z tabletów.

Zresztą przekonajcie się sami.

Poniżej zamieszczam link do strony w sklepie Google Play, gdzie znajdziecie więcej informacji na temat aplikacji oraz odnośniki do badań naukowych związanych z tematem

Cena aplikacji to 8,99 zł

Aplikację możecie kupić w Google Play bez karty kredytowej korzystając opcji „Dopisz do rachunku Play”. Usługa jest dostępna dla osób, które posiadają abonament w PLAY (również Red Bull Mobile).

Więcej o usłudze znajdziecie tutaj.

Komentarze

 1. Muszę wypróbować to Twilight Pro :-)
  Krótkie recenzje apek mile widziane ;-)

  Tak przy okazji, Skreślisz może Marcinie kilka słów komentarza na temat nowinek z tegorocznej „Barcelony” ???Raportuj

 2. nie rób mnie w kuńia pisze:

  Polecam program F.lux na komputer.Raportuj

 3. Grzegorz Trzciński pisze:

  Marcinie, w przerwie pisania pracy szykie pytanko, recenzje apek wysyłać tutaj? ;) Chętnie coś popełnię ;)Raportuj

 4. qqłka pisze:

  ooooo rzecznik żyje. super
  PYTANIA:
  1) co z konkursem „knockon” jak Cię torchę poniosło obiecując słuchawki to napisz że się rozmyśliłeś bo już się do nich pewnie przyzwyczaiłeś i żal oddać
  2) co z konkursem „lada moment lg l2” też się przestrzeliłeś z obietnicą?
  chciałoby się napisać że tak niesolidnego gościa to ze świecą szukać ale niestety doskonale się wpisujesz w szarą polską rzeczywistośćRaportuj

 5. jadźka pisze:

  Dzięki za życzenia! :)Raportuj

 6. Piotr pisze:

  Usługa bardzo fajna, tylko szkoda, że w przypadku Windows Phone abonenci muszą obejść się smakiem…
  Byłoby wspaniale gdyby Play oprócz aplikacji Play24 na WP udostępnił też możliwość kupowania aplikacji przez dopisywanie do rachunku…Raportuj

 7. edi pisze:

  nowa oferta od jutra a tu dalej cisza…Raportuj

 8. edi pisze:

  Formuła Specjalna: 45zł miesięcznie, nielimitowane połączenia w play, 200min wymienne na 300sms, 0,5 GB internetu. Opcja z telefonem. O takiej ofercie ;)Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty