Tako rzecze rzecznik Play

Formuła Play na Kartę – odpowiedzi na Wasze pytania raz jeszcze

Minęło już kilkanaście dni od wprowadzenia oferty a ciągle dostaję w mailu pytania. Postanowiłem ponownie przedstawić Wam pytania i odpowiedzi dotyczące naszej nowej Formuły Play na Kartę :-)

             Skąd pobierane są opłaty na przedłużanie pakietów?

Środki na pobranie cyklicznej opłaty za Formułę SMS, 3w1 lub 4w1 zawsze pobierane są z Konta Głównego (Pakietu Złotówek), nigdy nie pobieramy tych środków z konta promocyjnego.

Rozumiem, że pakiety internetowe np 1gb w f4w1 działają również na 3g w roamingu krajowym?

Pytanie do rzecznika: czy ten 1GB internetu w formule 4w1 jest do wykorzystania tylko w zasięgu LTE, czy w zasięgu 3G też będzie można z tej paczki danych korzystać?

Pakiety internetowe działają w roamingu krajowym?

Pakiety z Formuł i pakiety jednorazowe (500MB i 1,5GB) można wykorzystać w zasięgu P4 i krajowych partnerów roamingowych (plus, t-mobile, orange) – absolutnie nie trzeba być w sieci 4G LTE, można być w 2G, 3G i 4G. Działają wszędzie w ramach naszej sieci.

A co z dzwonieniem na stacjonarne w formule 4 w 1? jaki koszt minuty?

Stawka 9gr / minutę w Formule 4w1 działa również na stacjonarne.

Proszę o jednoznaczną odpowiedź; czy prawdą jest ze połączenia do Play są rozliczane minutowo a nie sekundowo?

Połączenia do Play są naliczane sekundowo.

Nie rozumiem o co chodzi z bezpiecznym internetem w ofercie Formuła 3w1?
W pakiecie mam 100MB, ale jest też bezpieczny internet, którego prędkość zwalnia się po osiągnięciu 5 zł…. Jak to rozumieć? Ile w końcu jest tego neta?
Bezpieczny Internet działa tak, że zlicza złotówki wydane z konta na transmisję danych. Jeśli osiągniemy ten próg, włącza się zwolniona prędkość transmisji, a stawka spada do 0zł. Dopóki nie osiągniemy tego progu 5zł w miesiącu, nie będziemy mieli zwolnionej prędkości. Jeśli mamy włączoną Formułę 3w1 lub 4w1, w których jest pakiet Internetu i nie będziemy go zużywać w całości – licznik w ogóle nie zacznie zliczać złotówek, bo cała transmisja zmieści się w pakiecie, a transmisja będzie się odbywać z pełną prędkością.

Witam. Obecnie posiadam oferte Nowy Plus Internet na Karte. Czy mogę bezproblemowo przenieść numer do Formuły Play na karte?

Jeśli chcecie przenieść numer od innego operatora, zapraszamy do naszego salonu – gdzie konsultanci wytłumaczą jak zmienić swojego operatora na Play. Cały proces jest również opisany tu: http://www.play.pl/promocja/przejdz-do-play-na-karte/

1) czy w ramach 4w1 są też mmsy czy tylko smsy

MMS-y nie są zawarte w kwocie opłaty za Formułę. Nielimitowane są SMS-y.

A co z kwotą bonusową zebraną dotychczas za promocje przy doładowaniach, co stanie się gdy przejdę z oferty mini max na 4 w 1, co z zebranym bonusowym saldem?

Czy po przejściu z MiniMaxa (środki promocyjne) przejdą mi do tej nowej formuły? czy zostaną wyzerowane?

Po przejściu na ofertę Formuła Play na Kartę środki z konta promocyjnego są zachowywane. Przepadają wszystkie pakiety minut, SMS, internetu, rabaty, rekompensaty etc.

Stare taryfy zostaja? Mam na mysli play na karte, minimax oraz Fresh z darmowymi rozmowami do play?

Czy migracja do starej taryfy jest możliwa?

Z oferty Formuła Play na Kartę można wrócić do ofert:
o   Play na Kartę
o   Play na Kartę Lubię to!
o   Play na Kartę Rok Ważności Konta
o   FORMUŁA MINIMAX na Kartę

Czy w Formule 4w1 da się aktywować pakiet 10zł za 5zł?

W ofercie Formuła Play na Kartę można aktywować pakiet 10zł za 5zł.

No to ile za ten transfer danych bo tu jest 2gr za 100kB, a w cenniki 12gr?

Stawka za transmisję danych, rozliczana co 100kB (kilobajtów) to 2 grosze.

Pytanie za 100 pkt: do jakiej taryfy wracamy w momencie dezaktywacji jednej z tych formuł? I jak wtedy liczona jest ważność konta?

Formuły SMS, 3w1 i 4w1 to pakiety usług. Oferta Formuła Play na Kartę jest taryfą. Jeśli nie włączymy żadnej z nowych Formuł, będziemy korzystać z podstawowych stawek w ofercie Formuła Play na Kartę, czyli już po doładowaniu za 5 złotych mamy 50 dni ważności konta na połączenia wychodzące.

w taryfie 4w1 dziala promocja na darmowe LTE ?

Na tej taryfie mozna korzystać z LTE, ale promocja LTE (postpaidowa) nie jest dostępna.

czy bonusowymi złotówkami mogą się odnawiać pakiety w zależności od opcji 7,14,21 zł. Czy jest to tylko pobierane z konta podstawowego?

21zł to opłata za Formułę 4w1, oprócz tej opłaty, z konta rozliczamy minuty do pozostałych sieci po stawce 9gr za minutę. Czyli doładowujesz konto za 30zł, 21zł idzie na Formułę – dostajesz 0zł za SMS do wszystkich, 0zł za rozmowy do Play, 1 GB Internetu i 9 groszy za minutę do pozostałych – co daje 100 minut w kwocie doładowania 30zł.

Ktoś pytał o Bonusy za doładowania na Facebooku – bonusy przy doładowaniach obowiązują w tej taryfie, regulaminy na stronie powinny być już zaktualizowane.

Mam nadzieję, że teraz już wszystko jasne :-) Ale jak zawsze zachęcam do zadawania pytań, albo do zajrzenia na nasze forum bo tam już chyba wszystko jest wyjaśnione ;-)

Komentarze

 1. Kościński Marcin napisał(a):

  masz taryfy bez pakietu minut… i taniej iPhone’a.Raportuj

 2. czekam na nowe taryfy napisał(a):

  To proste za jakieś portale nie pobiera za granicą a w Play wszystko.liczą każdy.megaRaportuj

 3. Tomasz napisał(a):

  Kiedy nowe taryfy dla firm?? Kiedy zmiana w kosmicznym cenniku roamingu i rozmow miedzynarodowych ?Raportuj

 4. bałach napisał(a):

  Idź do okulisty po mocniejsze okulary, a potem wróć na tą stronę i przeczytaj dokładnie co jest napisane w treści newsa na górze.Raportuj

 5. Michu napisał(a):

  Oferta ciekawa, ale moglibyście te ważności konta wydłużyć. Jeśli ktoś ma aktywne 3w1 lub 4w1, to i tak musi co miesiąc doładować konto za co najmniej 14 lub 21 zł, a 50 dni ważności to trochę krótko. Przywróćcie ważność konta, jak w taryfie Mini Max.Raportuj

 6. benji napisał(a):

  Do P4 jest No Limit przy połącz. głos/wideo , naliczanie sekundowe.
  Wykonywanie krajowych połączeń głosowych i wideo do innych niż P4, krajowych sieci komórkowych oraz na krajowe numery stacjonarne jest w cenie 9 gr za minutę połączenia (naliczanie sekundowe , po 0,0015 PLN/sek).Raportuj

 7. Jacek napisał(a):

  Zaraz klakierzy i trole Cię zakrzyczą. PozdrawiamRaportuj

 8. pan-audytor napisał(a):

  Czy jak wykorzystam 400mb z 1Gb danych to te 600mb mi przejdzie na kolejny miesiąc i razem będę miał 1,6gb?Raportuj

 9. sokol napisał(a):

  Czy na urodziny w marcu szykuje sie nowa oferta na abonament?Raportuj

 10. Bunsen napisał(a):

  *janek Ponieważ za szybko próbujesz uruchomić pakiet 3w1. Jadąc na gołej formule ;-) musisz odczekać do maksymalnie 24h, zgodnie z regulaminem, potem bez problemu zadziała :-)Raportuj

 11. Tarakum napisał(a):

  Pomysl o tym że nie każdy potrzebuje tego co daje MiniMax… I pisz ponownie pierdoły…Raportuj

 12. iwona napisał(a):

  o co chodzi w tej formule 4w1 ?? bo dostałam esemesa z kodem , żeby go włączyć ale ja mam inny kod w wiadomości niż na stronie play się znajdujeRaportuj

 13. DżonyŁoker napisał(a):

  Miałem to samo,zamiast miesiaca dwa tygodnie,pod koniec ufo do analizy zabrało i nie oddało 300mb.Kupiłem starter z plusa za 5 złoty(rok waznosci konta)załadowałem za 20 zeta i wykupiłem pakiet 1GB za 13 zeta.Taniej,szybciej i brak niekontrolowanej kradzieży,bo tak to mozna nazwac częsci pakietu.Nie musze ładowac konta za minimum 30,zeby korzystac z neta : )Raportuj

 14. Monika napisał(a):

  Chcę wlaczyć formułę 4w1 i napisane mam „Aby wlazyc inna formułe wylacz te z ktorej obecnie korzystasz.” Lecz ostatnio mialam oferte formula 3w1 i juz sie skonczyla…
  Prosze o pomoc w tej sprawie.Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski napisał(a):

   Spróbuj przejść na inną taryfę (np Mini Max – kod *163*9#) i ponownie zmienić na Formułę Play na Kartę (*163*10#) – po zatwierdzeniu tych operacji pozostaje tylko kod *111*403*1# żeby włączyć Formułę 4w1 :)
   Możesz też wykonać te operacje w Play24 :)Raportuj

 15. patrycja napisał(a):

  1.Czy jest jakaś reguła do którego mam załadować konto w tych formułach 3w1 i 4w1? Czy po prostu jeśli załaduje np. 15 to liczy się kolejne 30 dni od momentu doładowania ?
  2.W formule 4w1 mam darmowe rozmowy z play i sms we wszystkich sieciach, plus ten internet… jesli przekrocze 1gb internetu to dalej pobierane sa pieniadze za korzystanie? płacąc 21 zł zostaje mi 9 na rozmowy do innych sieci, a mms ? ile kosztuje jego opłata i czy jest ona taka sama w 3w1?
  3. jaki jest koszt rozmow do innych sieci w formule 3w1?
  4. Jeżeli własnie (02.06)doładowałam konto kwotą 30zł, a chciałabym przejść do jakiejś formuły, to wykorzystywane sa te pieniadze z doładowania czy przepadaja ?

  proszę o szybką odpowiedź :))Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski napisał(a):

   1. Tak, FORMUŁY 3w1 i 4w1 trwają miesiąc od momentu aktywacji i automatycznie się przedłużają (jeśli będą środki na koncie i nie dezaktywujesz danej FOMRMUŁY).
   2. Doładowując za 30 zł i korzystając z FORMUŁY 4w1 (21 zł / m-c) faktycznie zostaje 9 zł na rozmowy do innych sieci (po stawce 0,09 zł / minutę) i MMSy (0,19 zł / szt).
   3. W 3 w 1 jest to 0,29 zł / minutę z naliczaniem sekundowym.
   4. „Po przejściu na ofertę Formuła Play na Kartę środki z konta promocyjnego są zachowywane. Przepadają wszystkie pakiety minut, SMS, internetu, rabaty, rekompensaty etc.” – czyli środki z doładowania pozostają.Raportuj

 16. marisza napisał(a):

  a ile kosztuje minuta połączenia do iinych sieci w taryfie 3w1?Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski napisał(a):

   Komentarz wyżej masz odpowiedź: w ofercie FORMUŁA 3w1 za minutę do innych sieci obowiązuje stawka 0,29 zł z naliczaniem sekundowym.
   A w FORMULE 4w1 to tylko 0,09 zł za minutę (również z naliczaniem sekundowym) :)Raportuj

 17. Aneta napisał(a):

  A co z internetem zagranica? Normalnie dziala w formule w ramach wolnych megabajtow?Raportuj

 18. Grzegorz napisał(a):

  Czyli jak z play na karte przejde teraz na formule 4w1 to srodki promocyjne za doładowanie pozostaną?Raportuj

 19. mibu napisał(a):

  Jak mogę sprawdzić ile mb internet już zużyłam, mając włączoną formułę 4w1?Raportuj

 20. daw napisał(a):

  Skonczyl mi się wcześniej 1gb aby aktywować wcześniej co musze zrobić ??Raportuj

 21. aguśśśś napisał(a):

  jak włączyć formułę 3w1 ?Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski napisał(a):

   Wpisz i zatwierdź kod *163*10# lub zaloguj się do Play24 i wybierz FORMUŁĘ Play na Kartę.
   Aby włączyć FORMUŁĘ 3w1 na Kartę wpisz i zatwierdź *111*402*1# lub wyślij SMS o treści START.402 pod numer 111 lub zaloguj się do Play 24 i wybierz FORMUŁĘ 3w1 na Kartę.Raportuj

 22. aguśśśś napisał(a):

  bardzo fajne formuły :)Raportuj

 23. Kuba napisał(a):

  może banalne pytanie ale nie mogę tego nigdzie znaleźć kupiłem pakiet 1gb karta na rok ważności po wykorzystaniu pakietu zjadło całą kasę z konta zapomniałem coś jeszcze włączyć ? nie powinien spaść transfer do końca pakietu miesięcznego ?
  dzięki za odp.Raportuj

 24. kinga napisał(a):

  Mam pytanie jak moge zmienic oferte play na karte 0zł na taryfe mini max na karte kody ktore sa podane na stronie play nie dzialajaRaportuj

 25. DZX napisał(a):

  jak dezaktywować formułę 4w1 na kartę ?? ( przechodzę na Formuła Play na kartę ??? )Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski napisał(a):

   Aby wyłączyć FORMUŁĘ 4w1 na Kartę wpisz i zatwierdź kod *111*403*2# lub wyślij SMS o treści STOP.403 pod numer 111 :)Raportuj

 26. aa napisał(a):

  Można włoczyć formułe przez internet ?Raportuj

 27. aa napisał(a):

  Czy zagranica bedzie działać formuła 3w1. ?Raportuj

 28. aa napisał(a):

  Czy jak nq bede w niemczech i wlocze usluge 3w1 czyli
  Sms do wszystkich sieci
  Dwonieniedo play
  Ingernet
  Bedzi działać formula i nie bede musiala placić za dzwonienie nq do play ?Raportuj

 29. aa napisał(a):

  Czy jak bede w niemczach usluga 3w1 bedzie mi dzialac
  Czyli nq jak bede dzwonic do play nie bede musial placić za rozmowe?Raportuj

 30. Wilku napisał(a):

  Jak wyłączyć formułe sms?Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski napisał(a):

   Spróbuj też innych FORMUŁ na Kartę – zwłaszcza 3w1, którą możesz testować przez 7 dni zupełnie za darmo :)

   Aby wyłączyć FORMUŁĘ SMS wpisz i zatwierdź kod *111*401*2# lub
   wyślij SMS o treści STOP.401 pod numer 111.Raportuj

 31. Marek napisał(a):

  Jaki jest koszt rozmow za granice (do Szwecji) jesli dzwoni sie z Polski? W Salonie Play powiedziano mi ze 1zl/min; a w cenniku na stronie Play znalazlem cene 1zl/30sek!Raportuj

 32. Natalia napisał(a):

  czy jeśli biorę na 7 dniowy test formułę 3 w 1 to środki z mojego konta wtedy automatycznie przepadają?Raportuj

 33. Natalia napisał(a):

  Witam, mam ofertę Play Online na Kartę 4G LTE za 9zł, w tablecie korzystałam z internetu i zgromadziłam sporą kwotę. Przestawiłam tą kartę do telefonu i niestety nie mogę wysyłać smsy premium, co się dzieję?Raportuj

 34. Andrzej napisał(a):

  Pakiet 3w1 jest ale internet nie działa ! Jakie jest apn?Raportuj

 35. Mm napisał(a):

  Czy w formule 4w1 w której jest pakiet internetu 1gb
  *Po wykorzystaniu tego 1gb będzie mniejszy transfer czy będzie mi pobierał pieniądze po przekroczeniu gdy będę dalej korzystał z internetu ?
  *Jak wygląda ten pakiet za granicą czy też obowiązuje ?Raportuj

 36. Natalia napisał(a):

  Gdy nie miałam pieniędzy na koncie, by pobrało mi opłatę za formułę 3w1, co zrobić, by ją pobrano?Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski napisał(a):

   Jeśli jesteś już po doładowaniu konta to po prostu ponownie aktywuj FORMUŁĘ 3w1 (kodem, SMSem lub przez Play24) :)Raportuj

 37. Bartoonnn napisał(a):

  Nie da się dezaktywować formuły 3 w 1 na karte bo pisze że muszę mieć środki na kącie ( chodzi mi czy idzie anulować za free)Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski napisał(a):

   Jeśli nie masz środków na koncie to opłata za FORMUŁĘ 3w1 nie jest pobierana a środki nie są przyznawane.Raportuj

 38. gość napisał(a):

  jak mogę przedłużyć ważność konta na kartę żeby nie blokowało mi konta ? Zmieniłam numer i jestem w szoku że w tamtej karcie nie miałam czegoś takiego żeby mi blokowało konto po prostu jak wykorzystałam daną kwotę na koncie to wtedy mi blokowało,a na tej pomimo że mam 30 zł to już 2 listopada będę musiała załadować ponownie co uważam za bezsens..czy można to jakoś zmienić ?Raportuj

 39. Angel napisał(a):

  mam formułe play na karte starter. chciałabym mieć 4w1. wpisując kod *111*403*1# lub wysyłając sms wychodzi mi że wystąpiły problemy techniczne, spróbuj później, tak cały czas. :( wie ktoś może co mam zrobić żeby mi weszło ?Raportuj

 40. xxx napisał(a):

  czy w taryfie 4w1 moge aktywowac internet 3G kodem *111*533*1# ? i dodatkowo oprocz tego 21 zl bedzie pobrane dodatkowo 20 zł?Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski napisał(a):

   Tak, możesz – otrzymasz wtedy 3 GB, które możesz wykorzystać zarówno w sieci HSPA (4G) jak i LTE :)
   Zgadza się, pakiet ten kosztuje 20 zł.Raportuj

 41. xxx napisał(a):

  pierd***** play, nie dość, że nie informuje wcześniej, że pakiet się kończy i zjada całą kasę z konta, to jeszcze po aktywacji pakietu zjada pieniądze i nie aktywuje go, ale oczywiście wyskakuje komunikat że aktywowało, więc jeszcze zjada kasę za korzystanie z internetuRaportuj

 42. Paula napisał(a):

  Hej.Ja z takim zapytaniem.Miałam zwykły starter i chciałam formułę 3w1,więc zmieniłam najpierw na Formułę Play na Kartę,a następnie po kilku h zmieniłam na Formułę 3w1.Nagle odkąd jestem w tej formule nie działa mi w ogóle internet,gdy włączam ,,komórkowy transfer danych ”by skorzystać z neta w pakiecie.Kolejną rzeczą jest,że będąc np.na Facebooku nie odczytuje mi wysyłanych tzw.naklejek…niby co ma piernik do wiatraka,ale odkąd przeszłam na tą formułę zaszły takie komplikacje…Jak to naprawić? Będę wdzięczna za pomoc.Pozdrawiam :)Raportuj

 43. asa napisał(a):

  czy przy formule 4w1 mogę mieć ważnośc konta na rok? tak jak miałam zanim zmieniłam na formułę 4w1?Raportuj

 44. listek napisał(a):

  Skaczyła mi sie kasa na telefonie i minoł tydzień od przyjscia sms ze zzablokyja konto . teraz doladowalem za 15 wpisuje kod do formuly 3 w 1 i pisze ze mam sprubowac jak konto bedzie aktywne . co zrobic ?Raportuj

 45. kaarolinaxd napisał(a):

  Jestem w Play – Formuła 3w1 . Co jeśli przekroczę transfer 100 MB Internetu ?Raportuj

 46. polny1c2 napisał(a):

  Mam pytanie.. Byłam wolontariuszka WOŚP więc jak każdy inny wolontariusz dostałam prezent od play. Chodzi mi o to czy po wykończeniu tych środków mogę doladowac znow te karte i korzystac z niej tak jak wczesnie razem z darmowymi sms do play i rozmowamia ?Raportuj

 47. luka napisał(a):

  Witajcie. Mam do Was pytanko. Jak wykorzystać pieniądze z pakietu w play? Bo na kacie mam 00 a na pakietowym są i nie mogę dzwonić?:(Raportuj

 48. sertuj napisał(a):

  Jaka oferta jest z rozmowami do wszystkich i SMS dowszystkichRaportuj

 49. Wiktoria napisał(a):

  jak wyłączyć wolny internet w play za 9 złRaportuj

 50. Gosieńka napisał(a):

  Mam formułę 4w1 i przez parę miesięcy nie korzystałam za często z internetu. Nazbierało mi się trochę pakietu internetowego. Chciałabym zmienić formułę. Czy jeśli dokonam dezaktywacji obecnej formuły zgromadzone środki na transfer danych mi przepadną?Raportuj

 51. klaudia napisał(a):

  Hej mam pytanie. Wczoraj przeszłam na formułę 4w1. Dzisiaj dotarł mi sms, że wszystko jest aktywne a nadal nie mogę korzystać z internetu, co jest grane ?Raportuj

 52. mokraskarpetka napisał(a):

  posiadam formule 4w1 na początku było 1gb danych a teraz jest 2gb za te sama cenę i teraz pytanie czy automatycznie mam 2gb czy musze jeszcze raz aktywować formule 4w1?Raportuj

 53. Daro5678 napisał(a):

  Czy przechodząc z formuły 4w1 na 3w1 zachowam swój uzbierany pakiet danych internetowych? Uzbierało mi się 6GB i raczej mało korzystam z pakietów więc korzystniejsza dla mnie jest formuła 3w1.Raportuj

 54. gosc napisał(a):

  Jeżeli mam 3w1 to mogę też zrobić rok ważności konta?Raportuj

 55. klaudia napisał(a):

  Wczoraj doladowalam konto i wykupilam za 10 zl darmowe sms i taryfa nie zostala aktywowana, dlaczego?Raportuj

 56. dorian napisał(a):

  Witam korzystam z pakietu internetowego w play i przy wlaczeniu go pobiera mi pieniadze z konta jakim programem moglbym to zablokowac?Raportuj

 57. przemek1233 napisał(a):

  Nie chce mi się zmienić taryfa z rok ważności konta na darmowe sms do wszystkich sieci czekam już 3 dni co mam zrobić aby taryfa mi się nareszcie zmieniła proszę o szybką odpowiedźRaportuj

 58. annq napisał(a):

  Proszę o pomoc. Mam play na karte w ofercie rok ważności konta mam środki na koncie, nie ma jeszcze roku od ostatniego doladowania a nie mogę dzwonić ani wysyłać sms-ówRaportuj

  • Aneta napisał(a):

   ROK WAZNOSCI KONTA OZNACZA ZE MASZ AKTYWNY NUMER PRZEZ ROK CZYLI DO CIEBIE DA SIE DZWONIC,A ZE SWOICH SRODKOW SKORZYSTASZ JESLI DOLADUJESZ KONTO NAWETR ZA 5 ZLRaportuj

 59. xxx napisał(a):

  jak sprawdzić co ile zostaje pobierana kwota z kąta za formułę 4w1??Raportuj

 60. Ola napisał(a):

  Kupiłam formue 3 w 1 wlozylam kartę wpisalam kod *111*400*1# i nie działa co robićRaportuj

 61. Olka napisał(a):

  Witam mam problem wpisalm kod przedluzajacy stan konta a tym czasem blokuje mi srodki z koncem waznosci konta jest jakis kod aby to odblokowac i miec kotow wazne do dnia wykozystania srodkow na koncie ?Raportuj

 62. DawidS. napisał(a):

  Witam, jestem w play na karte, mam aktywny pakiet internetowy za 10zł, czy w momencie gdy się przeniosę do play rok ważności konta, ten pakiet będzie dalej aktywny ?Raportuj

 63. karabala_ napisał(a):

  Witam,
  Przeniosłam numer do Play na Kartę i z racji tego otrzymałam bonus w wysokości 60zł po pierwszym doładowaniu. Czy gdy doładuje konto i wykupie pakiet internetowy te środki zostaną mi zabrane?Raportuj

 64. bal napisał(a):

  Mam formułę 4 w 1 i zauważyłem że wraz ze zmniejszajaca się ilością gotówki na koncie moje rozmowy są przerwane. Z 2 min do 30 sec. Dlaczego?Raportuj

 65. Vens napisał(a):

  czy smsy za darmo działają, gdy brak środków na koncie?Raportuj

 66. Wiktoria napisał(a):

  Mam pytanie. Mam Play Mix z internetem bodajże 2GB. Wiele razy wyskakiwal mi komunikat że kończy się ważność pakietu ale LTE nadal chodzi. Nie wiem czy kiedy mam teraz doładowane konto to czy pobierze mi trochę z tego czy nie… Proszę o szybką odpowiedź :/Raportuj

 67. oppee napisał(a):

  Witam. Mam formułe 3w1 i mi nue dziala pakiet danych,co zrobic?Raportuj

 68. Katarzynaa napisał(a):

  Jeżeli środki na koncie zostaną zablokowane to dalej będę mogła korzystać z formuły 3w1 ?Raportuj

 69. Aga napisał(a):

  Witam chciałam się dowiedzieć jeśli wyłączyłam formułę 3 w 1 i chcę ponownie włączyć to kiedy najlepiej to zrobić żeby nie stracić mb internetu.Raportuj

 70. gizela napisał(a):

  mam play na karte mix 30 jak moge sprawdzic ile zostało mi srodków do wykorzystaniaRaportuj

 71. Mariusz napisał(a):

  Witam
  Posiadam taryfe Play Fresh darmowe minuty i sms a cały czas pobiera mi opłaty za minuty i sms…..Raportuj

 72. BaRtEk napisał(a):

  kupiłem starter Play na Kartę i przyszedł mi sms że mam 1gb internetu czy to działa? czy zabierze mi z kontaRaportuj

 73. jolaihu napisał(a):

  jeżeli mam nielimitowane rozmowy do play to jeśli dzwonie za granice to czy bierze mi pieniądze z konta czy z pakietu ?Raportuj

 74. Artur napisał(a):

  Proszę o konkretną odpowiedź, bo słyszałem już kilka wersji. Planuję zmianę z oferty Play na Kartę 5 zł (0 zł w Play) na FORMUŁA Play na Kartę – jeśli środki pochodzące z doładowań zostają w tej samej ilości po zmianie, to czy jest jakieś ograniczenie dotyczące ich zużytkowania już w nowej ofercie? Np czy przez 14/30 dni są tylko ważne? Czy normalnie – bezterminowo są możliwe do wykorzystania? Dziękuję za odpowiedź.Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski napisał(a):

   Środki z konta głównego przechodzą i są ważne (o ile mnie pamięć nie myli) 14 dni. Wystarczy doładować (po otrzymaniu SMSa z potwierdzeniem zmiany na FORMUŁĘ Play na Kartę) za 5 zł i konto będzie miało ważność 50 dni :)Raportuj

   • Artur napisał(a):

    Tak, dzięki – sprawdziłem w regulaminie przejścia na tą formułę, że jest tylko 14dni na wykorzystanie środków z poprzedniego pakietu.. (a tej informacji nie potrafiłem uzyskać od miłej dziewczyny z infolinii)Raportuj

 75. Ala napisał(a):

  mam play fresh darmowe rozmowy i smsy w play a mimo tego dalej pobiera mi pieniadze z kontaRaportuj

 76. Magda napisał(a):

  Mam dosyć playa. Mam przekroczone konto poza abonamentem czasem nawet o 50zł. Sms mam za darmo. Wczoraj rorozmawiałam z kolezanka ktora jest z plusa, rozmawialam z nią jedyne 37 sekund a mi naliczyło aż 6 zł. Takim sposobem zamiast 60zł zapłace 110 zł. Nie wiem skąd mam wziac te pieniadze. Wykupilam sobie 100 minut do wszystkich za 10 zł miesiecznie, oby moje rachunki stały sie mniejsze bo zaczynam sie wnerwiać coraz bardziejRaportuj

 77. michalxd10 napisał(a):

  Jak włączyc srodki promocyjne w play????Raportuj

 78. Ola napisał(a):

  mam play fresh na karte smsy do wszystkich i chciałabym przejsc na FORMULA 3w1 na karte i niestety gdy wciskam kod *163*10# wyskakuje mi powiadomienie ze ta operacja jest niedostepna :/Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski napisał(a):

   Najłatwiej jest włączyć ofertę FORMUŁA Play na Kartę na Play24 :) Po aktywacji możesz uruchomić FORMUŁĘ 3w1 (również na Play24) :)Raportuj

 79. Kako napisał(a):

  Czy z formuly 3w1 za 0zl na 7 dni trzeba skorzystac zaraz po przejsciu na taryfeFormula Play ma karte, czy mozna to zrobic pozniej, np po czasie, w ktorym korzystalo sie juz np z formuly SMS lub formuly 4w1?Raportuj

 80. shany napisał(a):

  Witam
  Dzisiaj rozmawiałem z konsultantem z PLAY, który powiedział mi, że zgromadzone przeze mnie środki na koncie /kwota przekracza już 270 zł/ będę mógł wykorzystać po zmianie oferty z mini max na formułę , w której ważność rozmów wychodzących wynosi 50 dni, a przychodzących 110. Domyślam się, że to jest formuła 4 w 1. Ta formuła wydaje mi się być korzystniejsza dla mnie niż MINI MAX i jestem zdecydowwany by do niej migrować, ale w dalszym ciągu mam wątpliwości, czy będe mógł kiedykolwiek wykorzystać środki ze swojego konta, a jeśli tak, to w jaki sposób? Nie mam zielonego pojęcia co z tym fantem zrobić. Prosiłbym o konkretną, wyczerpującą odpowiedź, za którą z góry dziekuję. Pozdrawiam.Raportuj

 81. magda napisał(a):

  Mam włączona formułę 4w1, 24.08 doladowalam konto za kwotę 30 złotych i po tygodniu dostałam sms-a z powiadomieniem ze połączenia wychodzące zostaną zablokowane za 7 dni. Sprawdzałam w Internecie i za doładowanie konta kwotą 30 zl ważność konta powinna wynosić 50 dni pytam więc o co chodzi czy będę musiała doladowywac konto co 2 tygodnie żeby mieć kontakt ze światem? Czy jeśli zostanie zablokowane konto to formuła 4w1 będzie działała normalnie?Raportuj

  • Mariusz Wojas napisał(a):

   @magda, w taryfie Formuła Play na Kartę doładowanie kwotą > 5zł przedłuża ważność konta o 50 dni na połączenia wychodzące.
   Sprawdź na Play24 czy jest to właściwa taryfa.
   Jeżeli tak jest, proszę skontaktuj się z Obsługą Klienta, sprawdzą co się dzieje na koncie.
   Jeżeli konto zostanie „zamrożone” korzystanie z usług będzie możliwe po jego doładowaniu.Raportuj

 82. Piotrek napisał(a):

  Witam, mam problem z włączeniem usługi FORMUŁA UNLIMITED na kartę 30 dni. Mam taryfę Play na Kartę 5 zł (0 zł w Play) i po wpisaniu kodu wyskakuje, że usługa nie jest dla mnie dostępna …Proszę o pomoc we włączeniu.Raportuj

  • xaviero napisał(a):

   Najpierw wpisz i zatwierdź kod *163*10# lub zaloguj się do Play24 i wybierz FORMUŁĘ Play na Kartę.
   Zmieni to taryfę. Dopiero po tym możesz włączyć odpowiedni PakietRaportuj

   • josip napisał(a):

    Podobny problem. Przeniosłem numer do Play z Tmobile. Mam teraz uruchomioną taryfę Play Na Kartę 1 zł MNP i konia z rzędem temu, kto mi wyjaśni jak uruchomić taryfę unlimited. Odnosząc się do powyższej wskazówki wyjaśniam, że w play24 nie mam do wyboru taryfy Play Na Kartę. Drugie moje pytanie brzmi, dlaczego ta procedura jest tak źle opisana, a właściwie w ogóle. Zero informacji co i jak uruchomić…Raportuj

    • xaviero napisał(a):

     Najpierw wpisz i zatwierdź kod *163*10# lub zaloguj się do Play24 i wybierz FORMUŁĘ Play na Kartę Starter.
     Jeżeli numer został przeniesiony dzisiaj, poczekaj 24h na całkowite zakończenie procesu przeniesienia numeru do systemów Play.
     Zmieni to taryfę. Po zmianie nie zapomnij doładować konta (min. 5 zł)
     Dopiero po tym możesz włączyć dowolny Pakiet FORMUŁARaportuj

 83. Sławek napisał(a):

  czy po przejscie z taryfy Formuła Play na taryfe rok warznosci konta bede miał darmowe rozmowy do pleya i darmowe esemesy do wszystkichRaportuj

 84. Adi napisał(a):

  Jestem w play. Dlaczego jak zablokują mi konto nie mogę dzwonić i pisać tylko na play?, Moja siostra ma w play, a gdy zablokuja jej konto i tak może dzwonić i pisać ??? O co w tym chodzi??Raportuj

 85. tomsi napisał(a):

  Witam. Da sie przelac srodki z promocyjnego na glowne??Raportuj

 86. kasiarz napisał(a):

  Witam. Korzystam z Play na kartę i 01.09.2015 postanowiłem przejść na taryfę Unlimited 30 dni. Doładowałem konto kwotą 35zł następnie zmieniłem taryfę. Cieszyłem się z usługi do dnia 15.09.2015 ponieważ moje konto zostało zablokowane… Dzwoniąc na *500 uzyskałem odpowiedź o takiej treści, że muszę jeszcze doładować za 5zł i wtedy odblokuję konto na resztę dni. Pytając tego gościa czy tak to będzie wyglądało co miesiąc stwierdził, że tak! Pytam gdzie tu sens skoro Unlimited ma kosztować 35zł, a okazuje się, że jednak wychodzi 40zł gość odp. to co myślał czyli „faktycznie jest to bez sensu” na tym koniec rozmowy. Odpowie mi ktoś łaskawie o co tu biega???Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski napisał(a):

   Bardzo proste :)
   Rozumiem, że najpierw doładoweś konto a później przeszedłeś na FORMUŁĘ Play na Kartę i włączyłeś Formułę Unlimited. Po zmianie taryfy ważność Twojego konta wynosi 14 dni. Włączony pakiet działa pod warunkiem utrzymania ważności konta i dlatego został zablokowany.
   Te 5 zł możesz przeznaczyć na pakiet na kolejny miesiąc ;) a każde doładowanie w tej ofercie daje co najmniej 50 dni ważności konta.
   O to chodziło? :)Raportuj

 87. Karolina napisał(a):

  Czy można wyłączyć Formułę 3w1 na kartę?Raportuj

 88. Aneta napisał(a):

  Mam pytanie .
  Wykupiłam sobie internet za 9 zł 1GB i smsy nielimitowane za 10 zł ( tak mi sie wydaje że za tyle ) i miałam doładowane konto tak by za to zapłacić i , normalnie ściągnięto mi te 19 zł , ale jak skończyła sie ważność konta ( pieniądze przepadły ) internet wraz z sms’ami przestały działać . Dopiero co przeszłam do play a już problemyRaportuj

  • Krzysiek Sylwerski napisał(a):

   Musisz mieć ważne konto, żeby korzystać z telefonu.
   Jeśli korzystasz z Formuły Play na Kartę doładowanie choćby za 5 zł przedłuża ważność o 50 dni.
   A nie wolałabyś wykupić FORMUŁY 3w1? Za 14 zł masz 1 GB danych, nielimitowane minuty do Play i nielimitowane SMSy do wszystkich sieci.Raportuj

 89. moons napisał(a):

  Witam, nie działa mi internet w telefonie (mam formułę 4w1). Konsultant powiedział że cos jest nie tak z telefonem jak mogę to naprawić , ustawić?Raportuj

 90. madiiija napisał(a):

  witam bardzo proszę o pomoc mam na koncie 53 zł a nie mogę dzwonić ani pisać smsów, wcześniej miałam inną formułę bo miałam telefon z internetem, kupiłam stary telefon, włączyłam inną usługę i teraz mimo środków nie mogę korzystać z telefonu, wcześniej po prostu po miesiącu „zjadało mi” pieniądze naliczając wyższe stawki-teraz mam blokadę, BARDZO PROSZĘ O POMOCRaportuj

 91. iwona napisał(a):

  Mam aktualnie ofertę internet na kartę. Czy mogę zmienić na formułę play na kartę?Raportuj

 92. yuuki napisał(a):

  Jestem w red bull mobile i nie działa mi kod *163 *2#. Ktoś może wie dlaczego?Raportuj

 93. anettaf napisał(a):

  Musiałam przywrócić tel do ustawień fabrycznych i od tamtej pory nie mogę korzystać z pakietu danych, które mam w F4w1. Niestety internet przepada dziś. Nie wykorzystałam nawet 1B :( Byłam w salonie PLAY. Pani podała nr, na który miałam wysłać sms, ale to nic nie dało, bo przyszedł sms zwrotny, że serwis sms nie jest dostępny i skierował mnie na stronę PLAY, gdzie z kolei nie ma mojego modelu telefonu (htc desire 510). No i tak oto jestem bez netu od miesiąca, za który zapłaciłam.Raportuj

 94. natka111 napisał(a):

  gdy chce sprawdzić stan konta na telefonie to pisze mi coś o roamingu co mam zrobić bo muszę sprawdzić.Raportuj

 95. kacper napisał(a):

  co ja mam zrobic jak miałem doładowac konto do 17.10.2015 a doładowałem 23.10.2015 i moge dzwonic i esemesowac a nie moge wykupywac pakietow internetu (play na karte) prosze pomozcie mi :)Raportuj

 96. Konrad napisał(a):

  Witam, dwa tyg temu pobrali mi 14zł z karty i dzisiaj dostałem sms ze za dwa dni znowu pobrane zostanie 14zł.. a wychodzące ma ważne do 25.11.2015.. ktoś tu chyba oszukuje..Raportuj

 97. ewa napisał(a):

  Witam mam formułe play na kartę.
  Włączyłam w usługach STAN DARMOWY- gdzie powinnam mieć darmowe rozmowy w play.
  Więc jeżeli dokupię pakiet 100 min za 5zl (na stacjonarne i do play) i będę dzwonić do kogoś kto ma nr w play, czy będzie mi pobierać minuty z tego pakietu 100min?Raportuj

 98. paweł napisał(a):

  dlaczego nie mogę wysyłać sms-ów jeżeli mam włączony stan darmowy ?Raportuj

 99. gość napisał(a):

  Jeśli korzystam teraz z play na kartę i włączę formułę 4w1 to jak w dowolnym momencie wpiszę kod dezaktywujący powrócę do korzystania z play na kartę, tak?Raportuj

 100. madzia napisał(a):

  Witam mam pytanie jak moge wyłączyć formułę ,, sms bez limitu do wszystkich sieci ” Proszę o pilną odpowiedź.Raportuj

 101. marlena napisał(a):

  Mam pytanie czemu jak mam w pakiecie Internet sms do wszystkich i rozmowy do wszystkich to mimo tego pobiera mi wszystkie pieniądze z kontaRaportuj

 102. malinqaa napisał(a):

  dlaczego darmowy roaming na karte lubie to nie działa ? prawdo podobnie nie mam pewnego ustawienia.. telefon resetowałam setki razy i nic.. telefon to LG-E610 L5 internet potrzebuje w pracy i w szkoleRaportuj

 103. Asia Madej napisał(a):

  Witajcie :)
  Mam mały problem, jestem w REDBULL MOBILE i nie mogę zmienić formuły na FORMUŁA 3w1 . Próbowałam kod *163*10# i potem *111*402*1#. niestety nie działa żaden .:( Proszę Pomóżcie :)Raportuj

 104. Magda napisał(a):

  Mam pieniadze na koncie a nie moge dzwonoc bo mi mowia ze brak srodkow i mam doladowac konto!!!! Wczoraj rozmawialam przez telefon o mnie rozlaczylo. Spojrzalam na konto a tam jeszcze 2,60 a ja nie moge nawet sms wyslac…bo brak srodkow! Madakra z ta siecia…raz 2 zl raz 4 raz1,gdzie to jest. To sa moje pieniadze moje i mam prawo to wydzwonic!Raportuj

 105. Pomoc pls napisał(a):

  Cześć mam taka karte co w sklepie kosztuje 5 zl, i doładowałem na 55 zl, i mieszkam w Norwegi, i mam pytanie jak mogę wysyłać smsy premium, bo mi zawsze blokuje albo cos takiego pomocy plsRaportuj

 106. Oszukany :/ napisał(a):

  Witam, otrzymałem sms-a od Playa iż moja formuła na kartę została wyłączona – napisano w nim również iż mogę włączyć ponownie usługę formuły kodem * … *.

  Aktywowałem ponownie formułę na kartę kodem * … * otrzymanym z sms-a – dostałem zwrotnego sms-a od Playa iż moja formuła jest aktywna – pieniądze z konta dla Play zostały pobrane 1 raz

  Abra-kadabra hokus pokus 2 godziny później przychodzi 2 sms-ik od Playa iż pobiera 2 raz opłatę z mojego konta za aktywację tej samej usługi !
  Sprawdzam stan konta i rzeczywiście pobrano opłatę za tą samą aktywację usługi play na kartę !!!

  Mam w związku z tym pytanie – Czy Play ma taki burdel w administracji iż nie potrafi stwierdzić iż konto zostało już aktywowane ??? A może Ynteligencja z Play naliczy Mi jeszcze 3 raz opłatę za aktywację tej samej usługi ???Raportuj

 107. ewa napisał(a):

  pomimo gwarantowanych połączeń do playa za zero zł nie moge połaczyć się bo brak mi środkow ..jakaś ściema w playuRaportuj

 108. Rasta Manek napisał(a):

  Witam, mam ofertę Play Online na Kartę 4G LTE za 9zł, w tablecie korzystałam z internetu i zgromadziłam sporą kwotę. Przestawiłam tą kartę do telefonu i niestety nie mogę wysyłać smsy premium, co się dzieję?Raportuj

 109. Rasta Manek napisał(a):

  Jeszcze inaczej Moja taryfa to: Play Internet na Karte 19 zl posiadam na niej sporo zl Czy moge wyslac sms premium np do gry ? i czy musze zmienic taryfe ? Jak tak to czy nie przepadna mi zgromadzone środki. PozdrawiamRaportuj

 110. Barbara napisał(a):

  Doładowałam konto za 20 zł. Mam wykupiony pakiet internetu za 9 zł. Wchodzę na wp, otrzymuję informację ,że mam brak środków na koncie. O co chodzi? dlaczego mi pobiera kasę???Raportuj

 111. lika napisał(a):

  witam, mam play na kartę 0 zł/min w play i 0 zł/smsy
  dlaczego gdy zablokują mi konto (mimo że mam jeszcze środki na koncie) nie mogę jednocześnie korzystać z internetu ?Raportuj

 112. bolo napisał(a):

  Prośba pomóżcie.Doładowałam konto dzisaj bo dostałam sms ze Formuła Unlimited została wyłaczona.Wpisuje kod i dostaje odpowiedz że usługa nie dostepna.Wpisywałam tezinne kody i nic.Jak ma go uruchomić czy cz kazym doładowaniem konta musze wpisywac kod zeby uaktywnic pakiet?Raportuj

 113. bolo napisał(a):

  a jakoś inaczej nie mogeRaportuj

 114. bolo napisał(a):

  a jeszcze co jak chce właczyc jakąś inna formułe to dostaje odpowiedz ze jakies inne zleceni jest uz przyjete jak ja nic nie włańczałamRaportuj

 115. BelMakor napisał(a):

  przeniosłem nr do play i dostałem 60zł promocyjnych. czy stracę te środki jak wykupię formułę 3w1 lub jakiś pakiet internetowy?Raportuj

 116. Grzegorz Grzegorz Hołub napisał(a):

  Witam
  Kupiłem dzisiaj w salonie Play starter i doładowanie o kwocie 10zł po wykupieniu internetu za 9zł mam na koncie 34,23zł czy nie będę musiał za to płacić???Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski napisał(a):

   Możesz złożyć reklamację na Play24. Trudno mi napisać co było tego przyczyną bez podawania szczegółów. Skoro taką kwotę masz na koncie to nie, nie będziesz musiał za nią płacić.Raportuj

 117. marcin napisał(a):

  Witam. Czy w darmowym starterze twoj zasieg ten co jest 3 zl co bezplatnie mozna dostac i w starterze bezplatnym formula mini max moge przejsc w te formuly i wlaczyc ta bezplatna wersje 3 w 1 na 7 dni bez zadnego doladowania konta? Dziekuje za podpowiedz.Raportuj

 118. Jolka napisał(a):

  mam wlączona formule UNLIMITED,czy mogę wlączyc pakiet rok ważnosci konta w play?Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski napisał(a):

   Play na Kartę Rok Ważności Konta to osobna taryfa – możesz na nią przejść, ale nie będziesz mogła korzystać z FORMUŁY Unlimited.Raportuj

 119. marcin napisał(a):

  Witam. Czy w darmowym starterze twoj zasieg ten co jest 3 zl co bezplatnie mozna dostac i w starterze bezplatnym formula mini max moge przejsc w te formuly i wlaczyc ta bezplatna wersje 3 w 1 na 7 dni bez zadnego doladowania konta? Chce wytestowac internet s niewiem jaka tafyfe na tych twoj zasieg ustawic?Raportuj

 120. MW napisał(a):

  włączyłem usługe unlimited na karte na okres 30dni, pobrano opłate. po 14 dniach zawiesili połączenia wychodzące. co się dzieje ?Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski napisał(a):

   Na 99% skończyła Ci się ważność konta. Doładuj za minimum 5 zł, przedłużysz połączenia wychodzące o 50 dni.Raportuj

 121. Ania napisał(a):

  chciałam właczyc usługe play unlimited na karte nie dostałam smsa zwrotnego aby zobaczyć czy jest włączona weszłam na *111 i tam przez przypadek nadusiłam wyłacz formułe jednak żadanie szybko anulowałam natomiast formuła jest trakcie wyłączania czyli ponownie musze właczyc pakiet i uzupełnić konto aby znów aktywować!!!!! tylko ciekawe dlaczego jeśli było to anulowane żądanieRaportuj

 122. ewa masztanowicz napisał(a):

  jak anulowac pakiet ktory właczyłam a jest w trakcie zmian ???Raportuj

 123. Przemek napisał(a):

  Przez prawie 2 lata korzystałem z formuły 4w1 i wszystko było w porządku, miesiąc temu postanowiłem przejść na formułę unlimited. Za pośrednictwem aplikacji play24 wyłączyłem formułę 4w1 (na 2 dni przed jej końcem) po kilkunastu minutach i informacji, że została wyłączona włączyłem formułę unlimited, wszystko było w porządku, po tej operacji zostało mi na koncie niespełna 4 zł. Doładowałem konto kwotą 25 zł, 7 lipca – na 3 dni przed „odnowieniem” formuły unlimited. Zarówno kod *101# jak i konto play 24, czy to przez weba, czy aplikację na Androidzie pokazywały mi stan konta na niespełna 29 zł. Jakież było moje zdziwienie kiedy 11 lipca (pomimo prawie 29 zł na koncie) otrzymałem sms od Play, z informacją, że formuła została wyłączona, dodatkowo skasowano mi ponad 53 GB transferu, który kumulował mi się 2 lata :( Zadzwoniłem pod *500 aby wyjaśnić sprawę, tam niestety nie da się wyjaśnić sprawy :( Sympatyczny Pan poinformował mnie, że on tylko może napisać zgłoszenie i nie ma dostępu do pełnych danych, które umożliwiły by mu weryfikację problemu. Jedyną pożyteczną, ale jednocześnie kolejny raz, zaskakująca dla mnie informacją było to, że wg Pana formuła nie została włączona bo miałem na koncie za mało środków tzn. 21 zł. Nie wiem jakim cudem skoro mi zarówno kod *101# jak i play24 pokazywały niecałe 29 zł, dodatkowo miałem przecież aktywną formułę unlimited, w tym czasie dzwoniłem tylko do Play i raz do Orange, nie wysyłałem MMSów itp. Po prostu środki z konta nie miały być na co wydane, bo wszystkie moje aktywności były w ramach formuły. Pod koniec rozmowy zapytałem konsultanta ile teraj system Jemu pokazuje środków na moim koncie głównym, Pan powiedział, że teraz już 19 zł z groszami (połączenie na *500 jest płatne). Pan napisał zgłoszenie, które od 11 lipca jest ciągle rozpatrywane, dziś jest piątek 15 lipca, rozpoczął się już piąty dzień roboczy i nic!!! No prawie nic, wczoraj, konto play24 zaczęło mi pokazywać 20,67 zł, ale kod *101# do tej pory pokazuje mi 25,27.
  Jak mam sprawdzać stan konta? Gdzie to robić i jak, żeby informacje były poprawne a nie jakieś z czapki? Kiedy w końcu moje zgłoszeni zostanie rozpatrzone? Czy w Play taki czas oczekiwania na reklamację to standard? To ma być ta najszybciej rozwijająca się sieć?!?!Raportuj

  • Piotr napisał(a):

   Witam mam bardzo podobną sytuację, wyłączyła mi się formuła unlimited, doładowałem konto za 25 i jakież było moje zaskoczenie kiedy po wybraniu kodu *101# pokazuje mi, że mam 25 PLN, zaś na play25 mam 20,20PLN. Oczywiście formuły włączyć już nie mogę bo mam niby za mało środków na koncie. Nie miałem włączonego transferu danych w momencie doładowywania usługi jak i nie wykonywałem żadnych połączeń, nie wysyłałem wiadomości. Po rozmowie z konsultantem dostałem informację, że to jest problem z systemem w co bardzo wątpię. Miałem już wcześniej podobną sytuację ale ją zbagatelizowałem doładowując dodatkowo 5 zł. Widocznie pora na zmianę dostawcy usług telekomunikacyjnychRaportuj

   • Przemek napisał(a):

    Ja osobiście czekałem ponad miesiąc (30 ustawowe dni) i wynik reklamacji był mega żałosny. Zadzwoniła do mnie Pani informując, że nie należy mi się zwrot transferu, który miałem, ponieważ i tu cytowała bezmyślnie jak robot regulamin formuły unlimited, pomijam, że zgodnie z prawem po takim czasie (przekroczenie 30 dni) Play bezdyskusyjnie powinien uznać moją reklamacje bez stawiania warunków. Nie miałem czasu ani chęci na walkę z miłą inaczej i powtarzająca bezmyślnie jak mantrę regulamin, w dodatku nieadekwatnie do sytuacji, Panią konsultantką, która w dodatku okazałą się zwykłym kłamcą – miałem otrzymać jakieś „bonusy” w ramach rekompensaty, oczywiście nie dostałem zupełnie nic!
    Reasumując (z mojego punktu widzenia) w Play to jest wszystko fajnie jak wszystko działa, jeśli pojawi się jakiś problem zaczynają się klasyczna spychologia albo żałośnie i bezsensowne tłumaczenia. Może by tak wysłać konsultantów na szkolenia albo zatrudniać za więcej kasy kogoś myślącego? Regulamin sam potrafię przeczytać, w dodatku ze zrozumieniem, czego IMHO Pani zabrakło. Teram robię tak, ze mam na koncie ponad 2 x tyle, co trzeba na formułę, czyli ponad 50 zł i jeśli Play zrobi mi tak jeszcze raz, to nie tylko nie odpuszczę jak ostatnio, ale pójdę do sądu – sprawę sprzed roku za sam fakt przekroczenia przez Play ustawowego czasu wygrałbym bez problemu. Polecam zawalczyć tylko po to, żeby Ci w końcu naprawili ewidentną usterkę, w moim przypadku po prawie 2 miesiącach wszystko zaczęło działać jak należy.Raportuj

 124. tinka2802 napisał(a):

  Witam, przeniosłam się na formułę „na karte” a chciałabym teraz na UNLIMITED jak mogę to zrobić?Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski napisał(a):

   Sprawdź, czy masz taryfę Formuła Play na Kartę kodem *111*49*1#. Jeśli tak to aktywuj Formułę Unlimited kodem *111*407*1#.
   Jeśli nie to najpierw zmień taryfę kodem *163*10# a dopiero po otrzymaniu SMSa o aktywacji taryfy wpisz *111*407*1# :)Raportuj

 125. nowkal napisał(a):

  Dlaczego formuła 3w1 z 1gb internetu nie włączyła się jak konto było załadowane i dlaczego nie mogę jej włączyć kodem?Raportuj

 126. Delicada napisał(a):

  Witam, czy aktywując nową ofertę dla posiadacza karty „bonus w play „nie zostanie dezaktywowany stan darmowy?Raportuj

 127. Mirek napisał(a):

  Witam
  Chciałem się dowiedzieć czy środki finansowe zgromadzone w play mix przechodzą po wypowiedzeniu umowy na play na kartę?Raportuj

 128. karola napisał(a):

  Czy jak przejdę z firmy plus do firmy play to dostanę internet z firmy play?Raportuj

 129. Daro napisał(a):

  Jaki kod jeśli chcę wrócić z formuły unlimited na kartę rok ważności.Raportuj

 130. natalia napisał(a):

  jezeli sie wyłącyło formułe 3w1 to zabieraja kaseRaportuj

 131. Natalia napisał(a):

  Witam, ostatnio zadzwoniła do mnie Pani z Play i poinformowała iż Formuła Unlimited zostanie w lutym wyłączona. Czy to prawda? Jestem z niej bardzo zadowolona dlatego pytam czy faktycznie to prawda. Proszę o odpowiedź :)Raportuj

 132. Czesław napisał(a):

  Nie wiem czy w tym miejscu powinienem zadać to pytanie, a konkretnie chodzi o: syn przebywa na Kubie, nie może nawiązać połączenia z domem w Polsce, telefon w PLAY na kartę, rok ważności konta, środki na koncie, i brak możliwości połączenia z domem, jeżeli jest to możliwe, bardzo proszę o podanie przyczyny, za co z góry bardzo dziękuję.Raportuj

 133. Oluska napisał(a):

  Witam, czy zmieniając taryfę z play mix30 na taryfę rozmowy za 0zl Z POPRZEDNIEJ taryfy mix utracę środki a koncie głównym ? proszę o szybką odpowiedz :) PozdrawiamRaportuj

 134. igaa napisał(a):

  Dlaczego nie mogę przejść na ofertę Formuła Play na Karte??Raportuj

 135. matifra napisał(a):

  Witam. Mam pytanie jak sprawdzić do kiedy mam ważną ofertę unlimited? Jak wpisuję kod podany na stronie *111*407*3# czy wysyłam smsa STATUS.407 pod 111 to wyświetla mi się tylko: „usługa włączona”? Ktoś ma pomysł jak to inaczej sprawdzić?Raportuj

 136. Żeleq napisał(a):

  Czemu gdy włączyłem darmowe smsy i połączenia do Play to po dwóch tygodniach zablokowano mi po połączenia wychodzące?Raportuj

 137. klaudia napisał(a):

  jesli kupilam nowy starter 3w1 i wpisalam kod 111*400*1# i dostalam za darmo sms i minuty na 7 dni i potem konto mi sie zablokowalo i doladowalam za 5 i pisalam sms i mi ta piatke zabralo i nie moge pisac sms i dzwonicRaportuj

 138. gosia napisał(a):

  Witam
  Przy wysyłaniu sms do jednego z moich kontaktów pobiera 9 groszy a do innych nie, chociaż też jest w PlayRaportuj

 139. Fabian. napisał(a):

  Jak. Idzie. Wyłączyć. Pakiet. Formuła. UnlimitedRaportuj

 140. rycoombi napisał(a):

  witam, chciala bym dowiedziec się jakim kodem wyłącza się aktualne taryfy w play :)

  pozdrawiam ;)Raportuj

 141. Sebastian napisał(a):

  Jeśli mam ofertę Formuła Play na kartę UNLIMITED to promocja 70% więcej do doładowania powyżej 50zł mnie nie obowiązuje ? Bo jak niby miałbym wykorzystać te środki z konta promocyjnego ? skoro wszystko już mam a opłata comiesięczna jest pobierana z konta głównego ?Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski napisał(a):

   Jeśli masz taryfę FORMUŁA Play na Kartę i korzystasz z FORMUŁY UNLIMITED to możesz wykorzystać środki z konta promocyjnego po wyłączeniu FORMUŁY Unlimited. Możesz też doładować się za niższą kwotę i skorzystać z bonusowych pakietów danych.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty