Formuła Play na Kartę – odpowiedzi na Wasze pytania raz jeszcze

Minęło już kilkanaście dni od wprowadzenia oferty a ciągle dostaję w mailu pytania. Postanowiłem ponownie przedstawić Wam pytania i odpowiedzi dotyczące naszej nowej Formuły Play na Kartę :-)

             Skąd pobierane są opłaty na przedłużanie pakietów?

Środki na pobranie cyklicznej opłaty za Formułę SMS, 3w1 lub 4w1 zawsze pobierane są z Konta Głównego (Pakietu Złotówek), nigdy nie pobieramy tych środków z konta promocyjnego.

Rozumiem, że pakiety internetowe np 1gb w f4w1 działają również na 3g w roamingu krajowym?

Pytanie do rzecznika: czy ten 1GB internetu w formule 4w1 jest do wykorzystania tylko w zasięgu LTE, czy w zasięgu 3G też będzie można z tej paczki danych korzystać?

Pakiety internetowe działają w roamingu krajowym?

Pakiety z Formuł i pakiety jednorazowe (500MB i 1,5GB) można wykorzystać w zasięgu P4 i krajowych partnerów roamingowych (plus, t-mobile, orange) – absolutnie nie trzeba być w sieci 4G LTE, można być w 2G, 3G i 4G. Działają wszędzie w ramach naszej sieci.

A co z dzwonieniem na stacjonarne w formule 4 w 1? jaki koszt minuty?

Stawka 9gr / minutę w Formule 4w1 działa również na stacjonarne.

Proszę o jednoznaczną odpowiedź; czy prawdą jest ze połączenia do Play są rozliczane minutowo a nie sekundowo?

Połączenia do Play są naliczane sekundowo.

Nie rozumiem o co chodzi z bezpiecznym internetem w ofercie Formuła 3w1?
W pakiecie mam 100MB, ale jest też bezpieczny internet, którego prędkość zwalnia się po osiągnięciu 5 zł…. Jak to rozumieć? Ile w końcu jest tego neta?
Bezpieczny Internet działa tak, że zlicza złotówki wydane z konta na transmisję danych. Jeśli osiągniemy ten próg, włącza się zwolniona prędkość transmisji, a stawka spada do 0zł. Dopóki nie osiągniemy tego progu 5zł w miesiącu, nie będziemy mieli zwolnionej prędkości. Jeśli mamy włączoną Formułę 3w1 lub 4w1, w których jest pakiet Internetu i nie będziemy go zużywać w całości – licznik w ogóle nie zacznie zliczać złotówek, bo cała transmisja zmieści się w pakiecie, a transmisja będzie się odbywać z pełną prędkością.

Witam. Obecnie posiadam oferte Nowy Plus Internet na Karte. Czy mogę bezproblemowo przenieść numer do Formuły Play na karte?

Jeśli chcecie przenieść numer od innego operatora, zapraszamy do naszego salonu – gdzie konsultanci wytłumaczą jak zmienić swojego operatora na Play. Cały proces jest również opisany tu: http://www.play.pl/promocja/przejdz-do-play-na-karte/

1) czy w ramach 4w1 są też mmsy czy tylko smsy

MMS-y nie są zawarte w kwocie opłaty za Formułę. Nielimitowane są SMS-y.

A co z kwotą bonusową zebraną dotychczas za promocje przy doładowaniach, co stanie się gdy przejdę z oferty mini max na 4 w 1, co z zebranym bonusowym saldem?

Czy po przejściu z MiniMaxa (środki promocyjne) przejdą mi do tej nowej formuły? czy zostaną wyzerowane?

Po przejściu na ofertę Formuła Play na Kartę środki z konta promocyjnego są zachowywane. Przepadają wszystkie pakiety minut, SMS, internetu, rabaty, rekompensaty etc.

Stare taryfy zostaja? Mam na mysli play na karte, minimax oraz Fresh z darmowymi rozmowami do play?

Czy migracja do starej taryfy jest możliwa?

Z oferty Formuła Play na Kartę można wrócić do ofert:
o   Play na Kartę
o   Play na Kartę Lubię to!
o   Play na Kartę Rok Ważności Konta
o   FORMUŁA MINIMAX na Kartę

Czy w Formule 4w1 da się aktywować pakiet 10zł za 5zł?

W ofercie Formuła Play na Kartę można aktywować pakiet 10zł za 5zł.

No to ile za ten transfer danych bo tu jest 2gr za 100kB, a w cenniki 12gr?

Stawka za transmisję danych, rozliczana co 100kB (kilobajtów) to 2 grosze.

Pytanie za 100 pkt: do jakiej taryfy wracamy w momencie dezaktywacji jednej z tych formuł? I jak wtedy liczona jest ważność konta?

Formuły SMS, 3w1 i 4w1 to pakiety usług. Oferta Formuła Play na Kartę jest taryfą. Jeśli nie włączymy żadnej z nowych Formuł, będziemy korzystać z podstawowych stawek w ofercie Formuła Play na Kartę, czyli już po doładowaniu za 5 złotych mamy 50 dni ważności konta na połączenia wychodzące.

w taryfie 4w1 dziala promocja na darmowe LTE ?

Na tej taryfie mozna korzystać z LTE, ale promocja LTE (postpaidowa) nie jest dostępna.

czy bonusowymi złotówkami mogą się odnawiać pakiety w zależności od opcji 7,14,21 zł. Czy jest to tylko pobierane z konta podstawowego?

21zł to opłata za Formułę 4w1, oprócz tej opłaty, z konta rozliczamy minuty do pozostałych sieci po stawce 9gr za minutę. Czyli doładowujesz konto za 30zł, 21zł idzie na Formułę – dostajesz 0zł za SMS do wszystkich, 0zł za rozmowy do Play, 1 GB Internetu i 9 groszy za minutę do pozostałych – co daje 100 minut w kwocie doładowania 30zł.

Ktoś pytał o Bonusy za doładowania na Facebooku – bonusy przy doładowaniach obowiązują w tej taryfie, regulaminy na stronie powinny być już zaktualizowane.

Mam nadzieję, że teraz już wszystko jasne :-) Ale jak zawsze zachęcam do zadawania pytań, albo do zajrzenia na nasze forum bo tam już chyba wszystko jest wyjaśnione ;-)

Komentarze

 1. masz taryfy bez pakietu minut… i taniej iPhone’a.Raportuj

 2. czekam na nowe taryfy pisze:

  To proste za jakieś portale nie pobiera za granicą a w Play wszystko.liczą każdy.megaRaportuj

 3. Tomasz pisze:

  Kiedy nowe taryfy dla firm?? Kiedy zmiana w kosmicznym cenniku roamingu i rozmow miedzynarodowych ?Raportuj

 4. bałach pisze:

  Idź do okulisty po mocniejsze okulary, a potem wróć na tą stronę i przeczytaj dokładnie co jest napisane w treści newsa na górze.Raportuj

 5. Michu pisze:

  Oferta ciekawa, ale moglibyście te ważności konta wydłużyć. Jeśli ktoś ma aktywne 3w1 lub 4w1, to i tak musi co miesiąc doładować konto za co najmniej 14 lub 21 zł, a 50 dni ważności to trochę krótko. Przywróćcie ważność konta, jak w taryfie Mini Max.Raportuj

 6. benji pisze:

  Do P4 jest No Limit przy połącz. głos/wideo , naliczanie sekundowe.
  Wykonywanie krajowych połączeń głosowych i wideo do innych niż P4, krajowych sieci komórkowych oraz na krajowe numery stacjonarne jest w cenie 9 gr za minutę połączenia (naliczanie sekundowe , po 0,0015 PLN/sek).Raportuj

 7. Jacek pisze:

  Zaraz klakierzy i trole Cię zakrzyczą. PozdrawiamRaportuj

 8. pan-audytor pisze:

  Czy jak wykorzystam 400mb z 1Gb danych to te 600mb mi przejdzie na kolejny miesiąc i razem będę miał 1,6gb?Raportuj

 9. sokol pisze:

  Czy na urodziny w marcu szykuje sie nowa oferta na abonament?Raportuj

 10. Bunsen pisze:

  *janek Ponieważ za szybko próbujesz uruchomić pakiet 3w1. Jadąc na gołej formule ;-) musisz odczekać do maksymalnie 24h, zgodnie z regulaminem, potem bez problemu zadziała :-)Raportuj

 11. Tarakum pisze:

  Pomysl o tym że nie każdy potrzebuje tego co daje MiniMax… I pisz ponownie pierdoły…Raportuj

 12. iwona pisze:

  o co chodzi w tej formule 4w1 ?? bo dostałam esemesa z kodem , żeby go włączyć ale ja mam inny kod w wiadomości niż na stronie play się znajdujeRaportuj

 13. DżonyŁoker pisze:

  Miałem to samo,zamiast miesiaca dwa tygodnie,pod koniec ufo do analizy zabrało i nie oddało 300mb.Kupiłem starter z plusa za 5 złoty(rok waznosci konta)załadowałem za 20 zeta i wykupiłem pakiet 1GB za 13 zeta.Taniej,szybciej i brak niekontrolowanej kradzieży,bo tak to mozna nazwac częsci pakietu.Nie musze ładowac konta za minimum 30,zeby korzystac z neta : )Raportuj

 14. patrycja pisze:

  1.Czy jest jakaś reguła do którego mam załadować konto w tych formułach 3w1 i 4w1? Czy po prostu jeśli załaduje np. 15 to liczy się kolejne 30 dni od momentu doładowania ?
  2.W formule 4w1 mam darmowe rozmowy z play i sms we wszystkich sieciach, plus ten internet… jesli przekrocze 1gb internetu to dalej pobierane sa pieniadze za korzystanie? płacąc 21 zł zostaje mi 9 na rozmowy do innych sieci, a mms ? ile kosztuje jego opłata i czy jest ona taka sama w 3w1?
  3. jaki jest koszt rozmow do innych sieci w formule 3w1?
  4. Jeżeli własnie (02.06)doładowałam konto kwotą 30zł, a chciałabym przejść do jakiejś formuły, to wykorzystywane sa te pieniadze z doładowania czy przepadaja ?

  proszę o szybką odpowiedź :))Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   1. Tak, FORMUŁY 3w1 i 4w1 trwają miesiąc od momentu aktywacji i automatycznie się przedłużają (jeśli będą środki na koncie i nie dezaktywujesz danej FOMRMUŁY).
   2. Doładowując za 30 zł i korzystając z FORMUŁY 4w1 (21 zł / m-c) faktycznie zostaje 9 zł na rozmowy do innych sieci (po stawce 0,09 zł / minutę) i MMSy (0,19 zł / szt).
   3. W 3 w 1 jest to 0,29 zł / minutę z naliczaniem sekundowym.
   4. „Po przejściu na ofertę Formuła Play na Kartę środki z konta promocyjnego są zachowywane. Przepadają wszystkie pakiety minut, SMS, internetu, rabaty, rekompensaty etc.” – czyli środki z doładowania pozostają.Raportuj

 15. marisza pisze:

  a ile kosztuje minuta połączenia do iinych sieci w taryfie 3w1?Raportuj

 16. Aneta pisze:

  A co z internetem zagranica? Normalnie dziala w formule w ramach wolnych megabajtow?Raportuj

 17. Grzegorz pisze:

  Czyli jak z play na karte przejde teraz na formule 4w1 to srodki promocyjne za doładowanie pozostaną?Raportuj

 18. mibu pisze:

  Jak mogę sprawdzić ile mb internet już zużyłam, mając włączoną formułę 4w1?Raportuj

 19. daw pisze:

  Skonczyl mi się wcześniej 1gb aby aktywować wcześniej co musze zrobić ??Raportuj

 20. aguśśśś pisze:

  jak włączyć formułę 3w1 ?Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   Wpisz i zatwierdź kod *163*10# lub zaloguj się do Play24 i wybierz FORMUŁĘ Play na Kartę.
   Aby włączyć FORMUŁĘ 3w1 na Kartę wpisz i zatwierdź *111*402*1# lub wyślij SMS o treści START.402 pod numer 111 lub zaloguj się do Play 24 i wybierz FORMUŁĘ 3w1 na Kartę.Raportuj

 21. aguśśśś pisze:

  bardzo fajne formuły :)Raportuj

 22. Kuba pisze:

  może banalne pytanie ale nie mogę tego nigdzie znaleźć kupiłem pakiet 1gb karta na rok ważności po wykorzystaniu pakietu zjadło całą kasę z konta zapomniałem coś jeszcze włączyć ? nie powinien spaść transfer do końca pakietu miesięcznego ?
  dzięki za odp.Raportuj

 23. kinga pisze:

  Mam pytanie jak moge zmienic oferte play na karte 0zł na taryfe mini max na karte kody ktore sa podane na stronie play nie dzialajaRaportuj

 24. DZX pisze:

  jak dezaktywować formułę 4w1 na kartę ?? ( przechodzę na Formuła Play na kartę ??? )Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   Aby wyłączyć FORMUŁĘ 4w1 na Kartę wpisz i zatwierdź kod *111*403*2# lub wyślij SMS o treści STOP.403 pod numer 111 :)Raportuj

 25. aa pisze:

  Można włoczyć formułe przez internet ?Raportuj

 26. aa pisze:

  Czy zagranica bedzie działać formuła 3w1. ?Raportuj

 27. aa pisze:

  Czy jak nq bede w niemczech i wlocze usluge 3w1 czyli
  Sms do wszystkich sieci
  Dwonieniedo play
  Ingernet
  Bedzi działać formula i nie bede musiala placić za dzwonienie nq do play ?Raportuj

 28. aa pisze:

  Czy jak bede w niemczach usluga 3w1 bedzie mi dzialac
  Czyli nq jak bede dzwonic do play nie bede musial placić za rozmowe?Raportuj

 29. Wilku pisze:

  Jak wyłączyć formułe sms?Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   Spróbuj też innych FORMUŁ na Kartę – zwłaszcza 3w1, którą możesz testować przez 7 dni zupełnie za darmo :)

   Aby wyłączyć FORMUŁĘ SMS wpisz i zatwierdź kod *111*401*2# lub
   wyślij SMS o treści STOP.401 pod numer 111.Raportuj

 30. Marek pisze:

  Jaki jest koszt rozmow za granice (do Szwecji) jesli dzwoni sie z Polski? W Salonie Play powiedziano mi ze 1zl/min; a w cenniku na stronie Play znalazlem cene 1zl/30sek!Raportuj

 31. Natalia pisze:

  czy jeśli biorę na 7 dniowy test formułę 3 w 1 to środki z mojego konta wtedy automatycznie przepadają?Raportuj

 32. Natalia pisze:

  Witam, mam ofertę Play Online na Kartę 4G LTE za 9zł, w tablecie korzystałam z internetu i zgromadziłam sporą kwotę. Przestawiłam tą kartę do telefonu i niestety nie mogę wysyłać smsy premium, co się dzieję?Raportuj

 33. Andrzej pisze:

  Pakiet 3w1 jest ale internet nie działa ! Jakie jest apn?Raportuj

 34. Mm pisze:

  Czy w formule 4w1 w której jest pakiet internetu 1gb
  *Po wykorzystaniu tego 1gb będzie mniejszy transfer czy będzie mi pobierał pieniądze po przekroczeniu gdy będę dalej korzystał z internetu ?
  *Jak wygląda ten pakiet za granicą czy też obowiązuje ?Raportuj

 35. Natalia pisze:

  Gdy nie miałam pieniędzy na koncie, by pobrało mi opłatę za formułę 3w1, co zrobić, by ją pobrano?Raportuj

 36. Bartoonnn pisze:

  Nie da się dezaktywować formuły 3 w 1 na karte bo pisze że muszę mieć środki na kącie ( chodzi mi czy idzie anulować za free)Raportuj

 37. gość pisze:

  jak mogę przedłużyć ważność konta na kartę żeby nie blokowało mi konta ? Zmieniłam numer i jestem w szoku że w tamtej karcie nie miałam czegoś takiego żeby mi blokowało konto po prostu jak wykorzystałam daną kwotę na koncie to wtedy mi blokowało,a na tej pomimo że mam 30 zł to już 2 listopada będę musiała załadować ponownie co uważam za bezsens..czy można to jakoś zmienić ?Raportuj

 38. Angel pisze:

  mam formułe play na karte starter. chciałabym mieć 4w1. wpisując kod *111*403*1# lub wysyłając sms wychodzi mi że wystąpiły problemy techniczne, spróbuj później, tak cały czas. :( wie ktoś może co mam zrobić żeby mi weszło ?Raportuj

 39. xxx pisze:

  czy w taryfie 4w1 moge aktywowac internet 3G kodem *111*533*1# ? i dodatkowo oprocz tego 21 zl bedzie pobrane dodatkowo 20 zł?Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   Tak, możesz – otrzymasz wtedy 3 GB, które możesz wykorzystać zarówno w sieci HSPA (4G) jak i LTE :)
   Zgadza się, pakiet ten kosztuje 20 zł.Raportuj

 40. xxx pisze:

  pierd***** play, nie dość, że nie informuje wcześniej, że pakiet się kończy i zjada całą kasę z konta, to jeszcze po aktywacji pakietu zjada pieniądze i nie aktywuje go, ale oczywiście wyskakuje komunikat że aktywowało, więc jeszcze zjada kasę za korzystanie z internetuRaportuj

 41. Paula pisze:

  Hej.Ja z takim zapytaniem.Miałam zwykły starter i chciałam formułę 3w1,więc zmieniłam najpierw na Formułę Play na Kartę,a następnie po kilku h zmieniłam na Formułę 3w1.Nagle odkąd jestem w tej formule nie działa mi w ogóle internet,gdy włączam ,,komórkowy transfer danych ”by skorzystać z neta w pakiecie.Kolejną rzeczą jest,że będąc np.na Facebooku nie odczytuje mi wysyłanych tzw.naklejek…niby co ma piernik do wiatraka,ale odkąd przeszłam na tą formułę zaszły takie komplikacje…Jak to naprawić? Będę wdzięczna za pomoc.Pozdrawiam :)Raportuj

 42. asa pisze:

  czy przy formule 4w1 mogę mieć ważnośc konta na rok? tak jak miałam zanim zmieniłam na formułę 4w1?Raportuj

 43. listek pisze:

  Skaczyła mi sie kasa na telefonie i minoł tydzień od przyjscia sms ze zzablokyja konto . teraz doladowalem za 15 wpisuje kod do formuly 3 w 1 i pisze ze mam sprubowac jak konto bedzie aktywne . co zrobic ?Raportuj

 44. kaarolinaxd pisze:

  Jestem w Play – Formuła 3w1 . Co jeśli przekroczę transfer 100 MB Internetu ?Raportuj

 45. polny1c2 pisze:

  Mam pytanie.. Byłam wolontariuszka WOŚP więc jak każdy inny wolontariusz dostałam prezent od play. Chodzi mi o to czy po wykończeniu tych środków mogę doladowac znow te karte i korzystac z niej tak jak wczesnie razem z darmowymi sms do play i rozmowamia ?Raportuj

 46. luka pisze:

  Witajcie. Mam do Was pytanko. Jak wykorzystać pieniądze z pakietu w play? Bo na kacie mam 00 a na pakietowym są i nie mogę dzwonić?:(Raportuj

 47. sertuj pisze:

  Jaka oferta jest z rozmowami do wszystkich i SMS dowszystkichRaportuj

 48. Wiktoria pisze:

  jak wyłączyć wolny internet w play za 9 złRaportuj

 49. Gosieńka pisze:

  Mam formułę 4w1 i przez parę miesięcy nie korzystałam za często z internetu. Nazbierało mi się trochę pakietu internetowego. Chciałabym zmienić formułę. Czy jeśli dokonam dezaktywacji obecnej formuły zgromadzone środki na transfer danych mi przepadną?Raportuj

 50. klaudia pisze:

  Hej mam pytanie. Wczoraj przeszłam na formułę 4w1. Dzisiaj dotarł mi sms, że wszystko jest aktywne a nadal nie mogę korzystać z internetu, co jest grane ?Raportuj

 51. mokraskarpetka pisze:

  posiadam formule 4w1 na początku było 1gb danych a teraz jest 2gb za te sama cenę i teraz pytanie czy automatycznie mam 2gb czy musze jeszcze raz aktywować formule 4w1?Raportuj

 52. Daro5678 pisze:

  Czy przechodząc z formuły 4w1 na 3w1 zachowam swój uzbierany pakiet danych internetowych? Uzbierało mi się 6GB i raczej mało korzystam z pakietów więc korzystniejsza dla mnie jest formuła 3w1.Raportuj

 53. gosc pisze:

  Jeżeli mam 3w1 to mogę też zrobić rok ważności konta?Raportuj

 54. klaudia pisze:

  Wczoraj doladowalam konto i wykupilam za 10 zl darmowe sms i taryfa nie zostala aktywowana, dlaczego?Raportuj

 55. dorian pisze:

  Witam korzystam z pakietu internetowego w play i przy wlaczeniu go pobiera mi pieniadze z konta jakim programem moglbym to zablokowac?Raportuj

 56. przemek1233 pisze:

  Nie chce mi się zmienić taryfa z rok ważności konta na darmowe sms do wszystkich sieci czekam już 3 dni co mam zrobić aby taryfa mi się nareszcie zmieniła proszę o szybką odpowiedźRaportuj

 57. annq pisze:

  Proszę o pomoc. Mam play na karte w ofercie rok ważności konta mam środki na koncie, nie ma jeszcze roku od ostatniego doladowania a nie mogę dzwonić ani wysyłać sms-ówRaportuj

  • Aneta pisze:

   ROK WAZNOSCI KONTA OZNACZA ZE MASZ AKTYWNY NUMER PRZEZ ROK CZYLI DO CIEBIE DA SIE DZWONIC,A ZE SWOICH SRODKOW SKORZYSTASZ JESLI DOLADUJESZ KONTO NAWETR ZA 5 ZLRaportuj

 58. xxx pisze:

  jak sprawdzić co ile zostaje pobierana kwota z kąta za formułę 4w1??Raportuj

 59. Ola pisze:

  Kupiłam formue 3 w 1 wlozylam kartę wpisalam kod *111*400*1# i nie działa co robićRaportuj

 60. Olka pisze:

  Witam mam problem wpisalm kod przedluzajacy stan konta a tym czasem blokuje mi srodki z koncem waznosci konta jest jakis kod aby to odblokowac i miec kotow wazne do dnia wykozystania srodkow na koncie ?Raportuj

 61. DawidS. pisze:

  Witam, jestem w play na karte, mam aktywny pakiet internetowy za 10zł, czy w momencie gdy się przeniosę do play rok ważności konta, ten pakiet będzie dalej aktywny ?Raportuj

 62. karabala_ pisze:

  Witam,
  Przeniosłam numer do Play na Kartę i z racji tego otrzymałam bonus w wysokości 60zł po pierwszym doładowaniu. Czy gdy doładuje konto i wykupie pakiet internetowy te środki zostaną mi zabrane?Raportuj

 63. bal pisze:

  Mam formułę 4 w 1 i zauważyłem że wraz ze zmniejszajaca się ilością gotówki na koncie moje rozmowy są przerwane. Z 2 min do 30 sec. Dlaczego?Raportuj

 64. Vens pisze:

  czy smsy za darmo działają, gdy brak środków na koncie?Raportuj

 65. Wiktoria pisze:

  Mam pytanie. Mam Play Mix z internetem bodajże 2GB. Wiele razy wyskakiwal mi komunikat że kończy się ważność pakietu ale LTE nadal chodzi. Nie wiem czy kiedy mam teraz doładowane konto to czy pobierze mi trochę z tego czy nie… Proszę o szybką odpowiedź :/Raportuj

 66. oppee pisze:

  Witam. Mam formułe 3w1 i mi nue dziala pakiet danych,co zrobic?Raportuj

 67. Katarzynaa pisze:

  Jeżeli środki na koncie zostaną zablokowane to dalej będę mogła korzystać z formuły 3w1 ?Raportuj

 68. Aga pisze:

  Witam chciałam się dowiedzieć jeśli wyłączyłam formułę 3 w 1 i chcę ponownie włączyć to kiedy najlepiej to zrobić żeby nie stracić mb internetu.Raportuj

 69. gizela pisze:

  mam play na karte mix 30 jak moge sprawdzic ile zostało mi srodków do wykorzystaniaRaportuj

 70. Mariusz pisze:

  Witam
  Posiadam taryfe Play Fresh darmowe minuty i sms a cały czas pobiera mi opłaty za minuty i sms…..Raportuj

 71. BaRtEk pisze:

  kupiłem starter Play na Kartę i przyszedł mi sms że mam 1gb internetu czy to działa? czy zabierze mi z kontaRaportuj

 72. jolaihu pisze:

  jeżeli mam nielimitowane rozmowy do play to jeśli dzwonie za granice to czy bierze mi pieniądze z konta czy z pakietu ?Raportuj

 73. Artur pisze:

  Proszę o konkretną odpowiedź, bo słyszałem już kilka wersji. Planuję zmianę z oferty Play na Kartę 5 zł (0 zł w Play) na FORMUŁA Play na Kartę – jeśli środki pochodzące z doładowań zostają w tej samej ilości po zmianie, to czy jest jakieś ograniczenie dotyczące ich zużytkowania już w nowej ofercie? Np czy przez 14/30 dni są tylko ważne? Czy normalnie – bezterminowo są możliwe do wykorzystania? Dziękuję za odpowiedź.Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   Środki z konta głównego przechodzą i są ważne (o ile mnie pamięć nie myli) 14 dni. Wystarczy doładować (po otrzymaniu SMSa z potwierdzeniem zmiany na FORMUŁĘ Play na Kartę) za 5 zł i konto będzie miało ważność 50 dni :)Raportuj

   • Artur pisze:

    Tak, dzięki – sprawdziłem w regulaminie przejścia na tą formułę, że jest tylko 14dni na wykorzystanie środków z poprzedniego pakietu.. (a tej informacji nie potrafiłem uzyskać od miłej dziewczyny z infolinii)Raportuj

 74. Ala pisze:

  mam play fresh darmowe rozmowy i smsy w play a mimo tego dalej pobiera mi pieniadze z kontaRaportuj

 75. Magda pisze:

  Mam dosyć playa. Mam przekroczone konto poza abonamentem czasem nawet o 50zł. Sms mam za darmo. Wczoraj rorozmawiałam z kolezanka ktora jest z plusa, rozmawialam z nią jedyne 37 sekund a mi naliczyło aż 6 zł. Takim sposobem zamiast 60zł zapłace 110 zł. Nie wiem skąd mam wziac te pieniadze. Wykupilam sobie 100 minut do wszystkich za 10 zł miesiecznie, oby moje rachunki stały sie mniejsze bo zaczynam sie wnerwiać coraz bardziejRaportuj

 76. michalxd10 pisze:

  Jak włączyc srodki promocyjne w play????Raportuj

 77. Ola pisze:

  mam play fresh na karte smsy do wszystkich i chciałabym przejsc na FORMULA 3w1 na karte i niestety gdy wciskam kod *163*10# wyskakuje mi powiadomienie ze ta operacja jest niedostepna :/Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   Najłatwiej jest włączyć ofertę FORMUŁA Play na Kartę na Play24 :) Po aktywacji możesz uruchomić FORMUŁĘ 3w1 (również na Play24) :)Raportuj

 78. Kako pisze:

  Czy z formuly 3w1 za 0zl na 7 dni trzeba skorzystac zaraz po przejsciu na taryfeFormula Play ma karte, czy mozna to zrobic pozniej, np po czasie, w ktorym korzystalo sie juz np z formuly SMS lub formuly 4w1?Raportuj

 79. shany pisze:

  Witam
  Dzisiaj rozmawiałem z konsultantem z PLAY, który powiedział mi, że zgromadzone przeze mnie środki na koncie /kwota przekracza już 270 zł/ będę mógł wykorzystać po zmianie oferty z mini max na formułę , w której ważność rozmów wychodzących wynosi 50 dni, a przychodzących 110. Domyślam się, że to jest formuła 4 w 1. Ta formuła wydaje mi się być korzystniejsza dla mnie niż MINI MAX i jestem zdecydowwany by do niej migrować, ale w dalszym ciągu mam wątpliwości, czy będe mógł kiedykolwiek wykorzystać środki ze swojego konta, a jeśli tak, to w jaki sposób? Nie mam zielonego pojęcia co z tym fantem zrobić. Prosiłbym o konkretną, wyczerpującą odpowiedź, za którą z góry dziekuję. Pozdrawiam.Raportuj

 80. magda pisze:

  Mam włączona formułę 4w1, 24.08 doladowalam konto za kwotę 30 złotych i po tygodniu dostałam sms-a z powiadomieniem ze połączenia wychodzące zostaną zablokowane za 7 dni. Sprawdzałam w Internecie i za doładowanie konta kwotą 30 zl ważność konta powinna wynosić 50 dni pytam więc o co chodzi czy będę musiała doladowywac konto co 2 tygodnie żeby mieć kontakt ze światem? Czy jeśli zostanie zablokowane konto to formuła 4w1 będzie działała normalnie?Raportuj

  • Mariusz Wojas pisze:

   @magda, w taryfie Formuła Play na Kartę doładowanie kwotą > 5zł przedłuża ważność konta o 50 dni na połączenia wychodzące.
   Sprawdź na Play24 czy jest to właściwa taryfa.
   Jeżeli tak jest, proszę skontaktuj się z Obsługą Klienta, sprawdzą co się dzieje na koncie.
   Jeżeli konto zostanie „zamrożone” korzystanie z usług będzie możliwe po jego doładowaniu.Raportuj

 81. Piotrek pisze:

  Witam, mam problem z włączeniem usługi FORMUŁA UNLIMITED na kartę 30 dni. Mam taryfę Play na Kartę 5 zł (0 zł w Play) i po wpisaniu kodu wyskakuje, że usługa nie jest dla mnie dostępna …Proszę o pomoc we włączeniu.Raportuj

  • xaviero pisze:

   Najpierw wpisz i zatwierdź kod *163*10# lub zaloguj się do Play24 i wybierz FORMUŁĘ Play na Kartę.
   Zmieni to taryfę. Dopiero po tym możesz włączyć odpowiedni PakietRaportuj

   • josip pisze:

    Podobny problem. Przeniosłem numer do Play z Tmobile. Mam teraz uruchomioną taryfę Play Na Kartę 1 zł MNP i konia z rzędem temu, kto mi wyjaśni jak uruchomić taryfę unlimited. Odnosząc się do powyższej wskazówki wyjaśniam, że w play24 nie mam do wyboru taryfy Play Na Kartę. Drugie moje pytanie brzmi, dlaczego ta procedura jest tak źle opisana, a właściwie w ogóle. Zero informacji co i jak uruchomić…Raportuj

    • xaviero pisze:

     Najpierw wpisz i zatwierdź kod *163*10# lub zaloguj się do Play24 i wybierz FORMUŁĘ Play na Kartę Starter.
     Jeżeli numer został przeniesiony dzisiaj, poczekaj 24h na całkowite zakończenie procesu przeniesienia numeru do systemów Play.
     Zmieni to taryfę. Po zmianie nie zapomnij doładować konta (min. 5 zł)
     Dopiero po tym możesz włączyć dowolny Pakiet FORMUŁARaportuj

 82. Sławek pisze:

  czy po przejscie z taryfy Formuła Play na taryfe rok warznosci konta bede miał darmowe rozmowy do pleya i darmowe esemesy do wszystkichRaportuj

 83. Adi pisze:

  Jestem w play. Dlaczego jak zablokują mi konto nie mogę dzwonić i pisać tylko na play?, Moja siostra ma w play, a gdy zablokuja jej konto i tak może dzwonić i pisać ??? O co w tym chodzi??Raportuj

 84. tomsi pisze:

  Witam. Da sie przelac srodki z promocyjnego na glowne??Raportuj

 85. kasiarz pisze:

  Witam. Korzystam z Play na kartę i 01.09.2015 postanowiłem przejść na taryfę Unlimited 30 dni. Doładowałem konto kwotą 35zł następnie zmieniłem taryfę. Cieszyłem się z usługi do dnia 15.09.2015 ponieważ moje konto zostało zablokowane… Dzwoniąc na *500 uzyskałem odpowiedź o takiej treści, że muszę jeszcze doładować za 5zł i wtedy odblokuję konto na resztę dni. Pytając tego gościa czy tak to będzie wyglądało co miesiąc stwierdził, że tak! Pytam gdzie tu sens skoro Unlimited ma kosztować 35zł, a okazuje się, że jednak wychodzi 40zł gość odp. to co myślał czyli „faktycznie jest to bez sensu” na tym koniec rozmowy. Odpowie mi ktoś łaskawie o co tu biega???Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   Bardzo proste :)
   Rozumiem, że najpierw doładoweś konto a później przeszedłeś na FORMUŁĘ Play na Kartę i włączyłeś Formułę Unlimited. Po zmianie taryfy ważność Twojego konta wynosi 14 dni. Włączony pakiet działa pod warunkiem utrzymania ważności konta i dlatego został zablokowany.
   Te 5 zł możesz przeznaczyć na pakiet na kolejny miesiąc ;) a każde doładowanie w tej ofercie daje co najmniej 50 dni ważności konta.
   O to chodziło? :)Raportuj

 86. Karolina pisze:

  Czy można wyłączyć Formułę 3w1 na kartę?Raportuj

 87. Aneta pisze:

  Mam pytanie .
  Wykupiłam sobie internet za 9 zł 1GB i smsy nielimitowane za 10 zł ( tak mi sie wydaje że za tyle ) i miałam doładowane konto tak by za to zapłacić i , normalnie ściągnięto mi te 19 zł , ale jak skończyła sie ważność konta ( pieniądze przepadły ) internet wraz z sms’ami przestały działać . Dopiero co przeszłam do play a już problemyRaportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   Musisz mieć ważne konto, żeby korzystać z telefonu.
   Jeśli korzystasz z Formuły Play na Kartę doładowanie choćby za 5 zł przedłuża ważność o 50 dni.
   A nie wolałabyś wykupić FORMUŁY 3w1? Za 14 zł masz 1 GB danych, nielimitowane minuty do Play i nielimitowane SMSy do wszystkich sieci.Raportuj

 88. moons pisze:

  Witam, nie działa mi internet w telefonie (mam formułę 4w1). Konsultant powiedział że cos jest nie tak z telefonem jak mogę to naprawić , ustawić?Raportuj

 89. madiiija pisze:

  witam bardzo proszę o pomoc mam na koncie 53 zł a nie mogę dzwonić ani pisać smsów, wcześniej miałam inną formułę bo miałam telefon z internetem, kupiłam stary telefon, włączyłam inną usługę i teraz mimo środków nie mogę korzystać z telefonu, wcześniej po prostu po miesiącu „zjadało mi” pieniądze naliczając wyższe stawki-teraz mam blokadę, BARDZO PROSZĘ O POMOCRaportuj

 90. iwona pisze:

  Mam aktualnie ofertę internet na kartę. Czy mogę zmienić na formułę play na kartę?Raportuj

 91. yuuki pisze:

  Jestem w red bull mobile i nie działa mi kod *163 *2#. Ktoś może wie dlaczego?Raportuj

 92. anettaf pisze:

  Musiałam przywrócić tel do ustawień fabrycznych i od tamtej pory nie mogę korzystać z pakietu danych, które mam w F4w1. Niestety internet przepada dziś. Nie wykorzystałam nawet 1B :( Byłam w salonie PLAY. Pani podała nr, na który miałam wysłać sms, ale to nic nie dało, bo przyszedł sms zwrotny, że serwis sms nie jest dostępny i skierował mnie na stronę PLAY, gdzie z kolei nie ma mojego modelu telefonu (htc desire 510). No i tak oto jestem bez netu od miesiąca, za który zapłaciłam.Raportuj

 93. natka111 pisze:

  gdy chce sprawdzić stan konta na telefonie to pisze mi coś o roamingu co mam zrobić bo muszę sprawdzić.Raportuj

 94. kacper pisze:

  co ja mam zrobic jak miałem doładowac konto do 17.10.2015 a doładowałem 23.10.2015 i moge dzwonic i esemesowac a nie moge wykupywac pakietow internetu (play na karte) prosze pomozcie mi :)Raportuj

 95. Konrad pisze:

  Witam, dwa tyg temu pobrali mi 14zł z karty i dzisiaj dostałem sms ze za dwa dni znowu pobrane zostanie 14zł.. a wychodzące ma ważne do 25.11.2015.. ktoś tu chyba oszukuje..Raportuj

 96. ewa pisze:

  Witam mam formułe play na kartę.
  Włączyłam w usługach STAN DARMOWY- gdzie powinnam mieć darmowe rozmowy w play.
  Więc jeżeli dokupię pakiet 100 min za 5zl (na stacjonarne i do play) i będę dzwonić do kogoś kto ma nr w play, czy będzie mi pobierać minuty z tego pakietu 100min?Raportuj

 97. paweł pisze:

  dlaczego nie mogę wysyłać sms-ów jeżeli mam włączony stan darmowy ?Raportuj

 98. gość pisze:

  Jeśli korzystam teraz z play na kartę i włączę formułę 4w1 to jak w dowolnym momencie wpiszę kod dezaktywujący powrócę do korzystania z play na kartę, tak?Raportuj

 99. madzia pisze:

  Witam mam pytanie jak moge wyłączyć formułę ,, sms bez limitu do wszystkich sieci ” Proszę o pilną odpowiedź.Raportuj

 100. marlena pisze:

  Mam pytanie czemu jak mam w pakiecie Internet sms do wszystkich i rozmowy do wszystkich to mimo tego pobiera mi wszystkie pieniądze z kontaRaportuj

 101. malinqaa pisze:

  dlaczego darmowy roaming na karte lubie to nie działa ? prawdo podobnie nie mam pewnego ustawienia.. telefon resetowałam setki razy i nic.. telefon to LG-E610 L5 internet potrzebuje w pracy i w szkoleRaportuj

 102. Asia Madej pisze:

  Witajcie :)
  Mam mały problem, jestem w REDBULL MOBILE i nie mogę zmienić formuły na FORMUŁA 3w1 . Próbowałam kod *163*10# i potem *111*402*1#. niestety nie działa żaden .:( Proszę Pomóżcie :)Raportuj

 103. Magda pisze:

  Mam pieniadze na koncie a nie moge dzwonoc bo mi mowia ze brak srodkow i mam doladowac konto!!!! Wczoraj rozmawialam przez telefon o mnie rozlaczylo. Spojrzalam na konto a tam jeszcze 2,60 a ja nie moge nawet sms wyslac…bo brak srodkow! Madakra z ta siecia…raz 2 zl raz 4 raz1,gdzie to jest. To sa moje pieniadze moje i mam prawo to wydzwonic!Raportuj

 104. Pomoc pls pisze:

  Cześć mam taka karte co w sklepie kosztuje 5 zl, i doładowałem na 55 zl, i mieszkam w Norwegi, i mam pytanie jak mogę wysyłać smsy premium, bo mi zawsze blokuje albo cos takiego pomocy plsRaportuj

 105. Oszukany :/ pisze:

  Witam, otrzymałem sms-a od Playa iż moja formuła na kartę została wyłączona – napisano w nim również iż mogę włączyć ponownie usługę formuły kodem * … *.

  Aktywowałem ponownie formułę na kartę kodem * … * otrzymanym z sms-a – dostałem zwrotnego sms-a od Playa iż moja formuła jest aktywna – pieniądze z konta dla Play zostały pobrane 1 raz

  Abra-kadabra hokus pokus 2 godziny później przychodzi 2 sms-ik od Playa iż pobiera 2 raz opłatę z mojego konta za aktywację tej samej usługi !
  Sprawdzam stan konta i rzeczywiście pobrano opłatę za tą samą aktywację usługi play na kartę !!!

  Mam w związku z tym pytanie – Czy Play ma taki burdel w administracji iż nie potrafi stwierdzić iż konto zostało już aktywowane ??? A może Ynteligencja z Play naliczy Mi jeszcze 3 raz opłatę za aktywację tej samej usługi ???Raportuj

 106. ewa pisze:

  pomimo gwarantowanych połączeń do playa za zero zł nie moge połaczyć się bo brak mi środkow ..jakaś ściema w playuRaportuj

 107. Rasta Manek pisze:

  Witam, mam ofertę Play Online na Kartę 4G LTE za 9zł, w tablecie korzystałam z internetu i zgromadziłam sporą kwotę. Przestawiłam tą kartę do telefonu i niestety nie mogę wysyłać smsy premium, co się dzieję?Raportuj

 108. Rasta Manek pisze:

  Jeszcze inaczej Moja taryfa to: Play Internet na Karte 19 zl posiadam na niej sporo zl Czy moge wyslac sms premium np do gry ? i czy musze zmienic taryfe ? Jak tak to czy nie przepadna mi zgromadzone środki. PozdrawiamRaportuj

 109. Barbara pisze:

  Doładowałam konto za 20 zł. Mam wykupiony pakiet internetu za 9 zł. Wchodzę na wp, otrzymuję informację ,że mam brak środków na koncie. O co chodzi? dlaczego mi pobiera kasę???Raportuj

 110. lika pisze:

  witam, mam play na kartę 0 zł/min w play i 0 zł/smsy
  dlaczego gdy zablokują mi konto (mimo że mam jeszcze środki na koncie) nie mogę jednocześnie korzystać z internetu ?Raportuj

 111. bolo pisze:

  Prośba pomóżcie.Doładowałam konto dzisaj bo dostałam sms ze Formuła Unlimited została wyłaczona.Wpisuje kod i dostaje odpowiedz że usługa nie dostepna.Wpisywałam tezinne kody i nic.Jak ma go uruchomić czy cz kazym doładowaniem konta musze wpisywac kod zeby uaktywnic pakiet?Raportuj

 112. bolo pisze:

  a jakoś inaczej nie mogeRaportuj

 113. bolo pisze:

  a jeszcze co jak chce właczyc jakąś inna formułe to dostaje odpowiedz ze jakies inne zleceni jest uz przyjete jak ja nic nie włańczałamRaportuj

 114. BelMakor pisze:

  przeniosłem nr do play i dostałem 60zł promocyjnych. czy stracę te środki jak wykupię formułę 3w1 lub jakiś pakiet internetowy?Raportuj

 115. Witam
  Kupiłem dzisiaj w salonie Play starter i doładowanie o kwocie 10zł po wykupieniu internetu za 9zł mam na koncie 34,23zł czy nie będę musiał za to płacić???Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   Możesz złożyć reklamację na Play24. Trudno mi napisać co było tego przyczyną bez podawania szczegółów. Skoro taką kwotę masz na koncie to nie, nie będziesz musiał za nią płacić.Raportuj

 116. marcin pisze:

  Witam. Czy w darmowym starterze twoj zasieg ten co jest 3 zl co bezplatnie mozna dostac i w starterze bezplatnym formula mini max moge przejsc w te formuly i wlaczyc ta bezplatna wersje 3 w 1 na 7 dni bez zadnego doladowania konta? Dziekuje za podpowiedz.Raportuj

 117. Jolka pisze:

  mam wlączona formule UNLIMITED,czy mogę wlączyc pakiet rok ważnosci konta w play?Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   Play na Kartę Rok Ważności Konta to osobna taryfa – możesz na nią przejść, ale nie będziesz mogła korzystać z FORMUŁY Unlimited.Raportuj

 118. marcin pisze:

  Witam. Czy w darmowym starterze twoj zasieg ten co jest 3 zl co bezplatnie mozna dostac i w starterze bezplatnym formula mini max moge przejsc w te formuly i wlaczyc ta bezplatna wersje 3 w 1 na 7 dni bez zadnego doladowania konta? Chce wytestowac internet s niewiem jaka tafyfe na tych twoj zasieg ustawic?Raportuj

 119. MW pisze:

  włączyłem usługe unlimited na karte na okres 30dni, pobrano opłate. po 14 dniach zawiesili połączenia wychodzące. co się dzieje ?Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   Na 99% skończyła Ci się ważność konta. Doładuj za minimum 5 zł, przedłużysz połączenia wychodzące o 50 dni.Raportuj

 120. Ania pisze:

  chciałam właczyc usługe play unlimited na karte nie dostałam smsa zwrotnego aby zobaczyć czy jest włączona weszłam na *111 i tam przez przypadek nadusiłam wyłacz formułe jednak żadanie szybko anulowałam natomiast formuła jest trakcie wyłączania czyli ponownie musze właczyc pakiet i uzupełnić konto aby znów aktywować!!!!! tylko ciekawe dlaczego jeśli było to anulowane żądanieRaportuj

 121. ewa masztanowicz pisze:

  jak anulowac pakiet ktory właczyłam a jest w trakcie zmian ???Raportuj

 122. Przemek pisze:

  Przez prawie 2 lata korzystałem z formuły 4w1 i wszystko było w porządku, miesiąc temu postanowiłem przejść na formułę unlimited. Za pośrednictwem aplikacji play24 wyłączyłem formułę 4w1 (na 2 dni przed jej końcem) po kilkunastu minutach i informacji, że została wyłączona włączyłem formułę unlimited, wszystko było w porządku, po tej operacji zostało mi na koncie niespełna 4 zł. Doładowałem konto kwotą 25 zł, 7 lipca – na 3 dni przed „odnowieniem” formuły unlimited. Zarówno kod *101# jak i konto play 24, czy to przez weba, czy aplikację na Androidzie pokazywały mi stan konta na niespełna 29 zł. Jakież było moje zdziwienie kiedy 11 lipca (pomimo prawie 29 zł na koncie) otrzymałem sms od Play, z informacją, że formuła została wyłączona, dodatkowo skasowano mi ponad 53 GB transferu, który kumulował mi się 2 lata :( Zadzwoniłem pod *500 aby wyjaśnić sprawę, tam niestety nie da się wyjaśnić sprawy :( Sympatyczny Pan poinformował mnie, że on tylko może napisać zgłoszenie i nie ma dostępu do pełnych danych, które umożliwiły by mu weryfikację problemu. Jedyną pożyteczną, ale jednocześnie kolejny raz, zaskakująca dla mnie informacją było to, że wg Pana formuła nie została włączona bo miałem na koncie za mało środków tzn. 21 zł. Nie wiem jakim cudem skoro mi zarówno kod *101# jak i play24 pokazywały niecałe 29 zł, dodatkowo miałem przecież aktywną formułę unlimited, w tym czasie dzwoniłem tylko do Play i raz do Orange, nie wysyłałem MMSów itp. Po prostu środki z konta nie miały być na co wydane, bo wszystkie moje aktywności były w ramach formuły. Pod koniec rozmowy zapytałem konsultanta ile teraj system Jemu pokazuje środków na moim koncie głównym, Pan powiedział, że teraz już 19 zł z groszami (połączenie na *500 jest płatne). Pan napisał zgłoszenie, które od 11 lipca jest ciągle rozpatrywane, dziś jest piątek 15 lipca, rozpoczął się już piąty dzień roboczy i nic!!! No prawie nic, wczoraj, konto play24 zaczęło mi pokazywać 20,67 zł, ale kod *101# do tej pory pokazuje mi 25,27.
  Jak mam sprawdzać stan konta? Gdzie to robić i jak, żeby informacje były poprawne a nie jakieś z czapki? Kiedy w końcu moje zgłoszeni zostanie rozpatrzone? Czy w Play taki czas oczekiwania na reklamację to standard? To ma być ta najszybciej rozwijająca się sieć?!?!Raportuj

  • Piotr pisze:

   Witam mam bardzo podobną sytuację, wyłączyła mi się formuła unlimited, doładowałem konto za 25 i jakież było moje zaskoczenie kiedy po wybraniu kodu *101# pokazuje mi, że mam 25 PLN, zaś na play25 mam 20,20PLN. Oczywiście formuły włączyć już nie mogę bo mam niby za mało środków na koncie. Nie miałem włączonego transferu danych w momencie doładowywania usługi jak i nie wykonywałem żadnych połączeń, nie wysyłałem wiadomości. Po rozmowie z konsultantem dostałem informację, że to jest problem z systemem w co bardzo wątpię. Miałem już wcześniej podobną sytuację ale ją zbagatelizowałem doładowując dodatkowo 5 zł. Widocznie pora na zmianę dostawcy usług telekomunikacyjnychRaportuj

   • Przemek pisze:

    Ja osobiście czekałem ponad miesiąc (30 ustawowe dni) i wynik reklamacji był mega żałosny. Zadzwoniła do mnie Pani informując, że nie należy mi się zwrot transferu, który miałem, ponieważ i tu cytowała bezmyślnie jak robot regulamin formuły unlimited, pomijam, że zgodnie z prawem po takim czasie (przekroczenie 30 dni) Play bezdyskusyjnie powinien uznać moją reklamacje bez stawiania warunków. Nie miałem czasu ani chęci na walkę z miłą inaczej i powtarzająca bezmyślnie jak mantrę regulamin, w dodatku nieadekwatnie do sytuacji, Panią konsultantką, która w dodatku okazałą się zwykłym kłamcą – miałem otrzymać jakieś „bonusy” w ramach rekompensaty, oczywiście nie dostałem zupełnie nic!
    Reasumując (z mojego punktu widzenia) w Play to jest wszystko fajnie jak wszystko działa, jeśli pojawi się jakiś problem zaczynają się klasyczna spychologia albo żałośnie i bezsensowne tłumaczenia. Może by tak wysłać konsultantów na szkolenia albo zatrudniać za więcej kasy kogoś myślącego? Regulamin sam potrafię przeczytać, w dodatku ze zrozumieniem, czego IMHO Pani zabrakło. Teram robię tak, ze mam na koncie ponad 2 x tyle, co trzeba na formułę, czyli ponad 50 zł i jeśli Play zrobi mi tak jeszcze raz, to nie tylko nie odpuszczę jak ostatnio, ale pójdę do sądu – sprawę sprzed roku za sam fakt przekroczenia przez Play ustawowego czasu wygrałbym bez problemu. Polecam zawalczyć tylko po to, żeby Ci w końcu naprawili ewidentną usterkę, w moim przypadku po prawie 2 miesiącach wszystko zaczęło działać jak należy.Raportuj

 123. tinka2802 pisze:

  Witam, przeniosłam się na formułę „na karte” a chciałabym teraz na UNLIMITED jak mogę to zrobić?Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   Sprawdź, czy masz taryfę Formuła Play na Kartę kodem *111*49*1#. Jeśli tak to aktywuj Formułę Unlimited kodem *111*407*1#.
   Jeśli nie to najpierw zmień taryfę kodem *163*10# a dopiero po otrzymaniu SMSa o aktywacji taryfy wpisz *111*407*1# :)Raportuj

 124. nowkal pisze:

  Dlaczego formuła 3w1 z 1gb internetu nie włączyła się jak konto było załadowane i dlaczego nie mogę jej włączyć kodem?Raportuj

 125. Delicada pisze:

  Witam, czy aktywując nową ofertę dla posiadacza karty „bonus w play „nie zostanie dezaktywowany stan darmowy?Raportuj

 126. Mirek pisze:

  Witam
  Chciałem się dowiedzieć czy środki finansowe zgromadzone w play mix przechodzą po wypowiedzeniu umowy na play na kartę?Raportuj

 127. karola pisze:

  Czy jak przejdę z firmy plus do firmy play to dostanę internet z firmy play?Raportuj

 128. Daro pisze:

  Jaki kod jeśli chcę wrócić z formuły unlimited na kartę rok ważności.Raportuj

 129. natalia pisze:

  jezeli sie wyłącyło formułe 3w1 to zabieraja kaseRaportuj

 130. Natalia pisze:

  Witam, ostatnio zadzwoniła do mnie Pani z Play i poinformowała iż Formuła Unlimited zostanie w lutym wyłączona. Czy to prawda? Jestem z niej bardzo zadowolona dlatego pytam czy faktycznie to prawda. Proszę o odpowiedź :)Raportuj

 131. Czesław pisze:

  Nie wiem czy w tym miejscu powinienem zadać to pytanie, a konkretnie chodzi o: syn przebywa na Kubie, nie może nawiązać połączenia z domem w Polsce, telefon w PLAY na kartę, rok ważności konta, środki na koncie, i brak możliwości połączenia z domem, jeżeli jest to możliwe, bardzo proszę o podanie przyczyny, za co z góry bardzo dziękuję.Raportuj

 132. Oluska pisze:

  Witam, czy zmieniając taryfę z play mix30 na taryfę rozmowy za 0zl Z POPRZEDNIEJ taryfy mix utracę środki a koncie głównym ? proszę o szybką odpowiedz :) PozdrawiamRaportuj

 133. igaa pisze:

  Dlaczego nie mogę przejść na ofertę Formuła Play na Karte??Raportuj

 134. matifra pisze:

  Witam. Mam pytanie jak sprawdzić do kiedy mam ważną ofertę unlimited? Jak wpisuję kod podany na stronie *111*407*3# czy wysyłam smsa STATUS.407 pod 111 to wyświetla mi się tylko: „usługa włączona”? Ktoś ma pomysł jak to inaczej sprawdzić?Raportuj

 135. Żeleq pisze:

  Czemu gdy włączyłem darmowe smsy i połączenia do Play to po dwóch tygodniach zablokowano mi po połączenia wychodzące?Raportuj

 136. klaudia pisze:

  jesli kupilam nowy starter 3w1 i wpisalam kod 111*400*1# i dostalam za darmo sms i minuty na 7 dni i potem konto mi sie zablokowalo i doladowalam za 5 i pisalam sms i mi ta piatke zabralo i nie moge pisac sms i dzwonicRaportuj

 137. gosia pisze:

  Witam
  Przy wysyłaniu sms do jednego z moich kontaktów pobiera 9 groszy a do innych nie, chociaż też jest w PlayRaportuj

 138. Fabian. pisze:

  Jak. Idzie. Wyłączyć. Pakiet. Formuła. UnlimitedRaportuj

 139. rycoombi pisze:

  witam, chciala bym dowiedziec się jakim kodem wyłącza się aktualne taryfy w play :)

  pozdrawiam ;)Raportuj

 140. Sebastian pisze:

  Jeśli mam ofertę Formuła Play na kartę UNLIMITED to promocja 70% więcej do doładowania powyżej 50zł mnie nie obowiązuje ? Bo jak niby miałbym wykorzystać te środki z konta promocyjnego ? skoro wszystko już mam a opłata comiesięczna jest pobierana z konta głównego ?Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   Jeśli masz taryfę FORMUŁA Play na Kartę i korzystasz z FORMUŁY UNLIMITED to możesz wykorzystać środki z konta promocyjnego po wyłączeniu FORMUŁY Unlimited. Możesz też doładować się za niższą kwotę i skorzystać z bonusowych pakietów danych.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty