Quiz Drogowa Roz(g)rywka z Nawigacją Play

Nadchodzący weekend i masowe wyjazdy do swoich rodzin to doskonała okazja, aby przetestować jedną z naszych usług. Dzięki aplikacji Nawigacja Play chcemy zadbać o bezpieczną, ekonomiczną i wygodną jazdę. Nasza usługa oparta o rozwiązanie NaviExpert świetnie rozwiązuje problemy korków, porównuje ceny paliw, informuje o radarach i jest zawsze na bieżąco z sytuacją na polskich drogach.

Przy okazji pod adresem http://play.pl/nawigacja-konkurs rusza właśnie nasz quiz Drogowa Roz(g)rywka! Wszyscy użytkownicy usługi Nawigacja Play (wystarczy wysłać SMS na numer 231, by testować przez miesiąc ZA DARMO!) mają szansę wziąć w nim udział i wygrać atrakcyjne nagrody. Jeśli znasz się na przepisach ruchu drogowego i czujesz się mistrzem kierownicy – ten quiz jest dla Ciebie! Musisz dobrze rozpoznawać wszystkie znaki na niebie, ziemi, a przede wszystkim na drodze.

Play Nawigacja Quiz Drogowa Roz(g)rywka

Zasady gry:

Odpowiedz prawidłowo na 6 pytań zamkniętych jak najszybciej potrafisz. Każda prawidłowa odpowiedź to 10 punktów. Aby mieć szansę na nagrodę, odpowiedz kreatywnie na pytanie otwarte. Możesz zdobyć dodatkowe punkty za udostępnienie swojego wyniku na Facebooku, a także za zaproszenia znajomych do gry.

Do zgarnięcia mnóstwo voucherów lotniczych!
a)       1 miejsce: voucher lotniczy o wartości 5 000 zł
b)       2 miejsce: voucher lotniczy o wartości 3 000 zł
c)       3 miejsce: voucher lotniczy o wartości 2 000 zł

DODATKOWO: 10 osób, których znajomi na Facebooku przyjmą najwięcej zaproszeń do gry, otrzymają dodatkowy voucher lotniczy o wartości 1000 zł!

No to co? Szerokiej drogi i ruszajcie na http://play.pl/nawigacja-konkurs!

Komentarze

 1. Kaszpi pisze:

  A może nadchodzący weekend to okazja, żeby wreszcie zająć się zgłoszeniami 90300077 i 90299892 i aktywować przenoszony numer?Raportuj

 2. beetlejuice pisze:

  prosiłbym o nie spamowanie mojej skrzynki email.
  trick or treat?Raportuj

 3. DaTo pisze:

  Czy jest szansa na aplikacje NAWIGACJA W PLAY dla iOS ?Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty