Tako rzecze rzecznik Play

„Zagadki Mikołaja” – konkurs dla juniorów

Zagadki Mikołaja” to gra edukacyjno-rozrywkowa dla drużyn utworzonych przez dziecko i rodzica/opiekuna. Celem jest odpowiadanie na pytania o tematyce popularnonaukowej i technologicznej i przechodzenie w ten sposób kolejnych misji. Gra składa się z 4 misji, w każdej z nich jest po 6 pytań.

Alba-Quiz-Bystrzaki-LP-Gra-Kolejne-Misje

Alba-Quiz-Bystrzaki-LP-Pytanie-8

Alba-Quiz-Bystrzaki-LP-Pytanie-10

Niezależnie od poprawności udzielonej odpowiedzi po każdym pytaniu użytkownikowi wyświetli się ciekawostka dotycząca tematyki pytania, dzięki czemu będzie mógł pogłębić swoją wiedzę.

Alba-Quiz-Bystrzaki-LP-Technologiczny-pikuś-pop-ok

Drużyna zdobywa punkty odpowiadając poprawnie na pytania w jak najkrótszym czasie. Po przejściu wszystkich 4 misji wyświetli się pytanie otwarte. Zwycięzcy zostaną wybrani spośród 50 najlepszych wyników gry, na podstawie kreatywnych odpowiedzi na pytanie otwarte.

Alba-Quiz-Bystrzaki-LP

Nagrodą dla 6 wyłonionych zwycięzców są zestawy Junior Box ze smartfonem Alcatel onetouch Pop C3, które dostarczą kurierzy w strojach świętych Mikołajów :-)

Konkurs trwa do 30.11.2014r. Można wziąć w nim udział tutaj: http://zagadki-mikolaja.pl

Regulamin dostępny pod adresem: http://zagadki-mikolaja.pl/media/files/regulamin.pdf

Komentarze

 1. Max Hardcore pisze:

  niestety nie mam dzieciufRaportuj

 2. kimer pisze:

  BAJU BAJU W PLAJU, czyli jak uczyć dzieci wydawać kasę aby PLAY miał więcej. To gorsze niż W3.Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   Kimer, fajnie że masz w życiu pasję i hejtujesz dla zasady ;)
   Ale może raz byś najpierw coś sprawdził zanim wydasz taką opinię? Polecam takie podejście, świetnie się sprawdza :)Raportuj

 3. kimer pisze:

  U mnie ten sam problem a;e od lipca i nowej oferty podanej przez konsultanta, po 2 msc wróciłem do starej taryfy z trudem uruchomiłem Wspólny internet, teraz złożyłem wymówienie. Zostało mi już tylko 11 dni w PLAY.Raportuj

 4. kimer pisze:

  AHA nic nie pisz do rzecznika bo i tak nic nie zrobi, tylko przesyła zgłoszenie do BOK – a tam nic nie robią!Raportuj

 5. kimer pisze:

  O i jeszcze usunęliście wpis ze zgłoszeniem sprawy A FE!!!Raportuj

 6. Piotr pisze:

  Drogi lemingu, serwis nie podlega pod Play więc do kogo pretensje?Raportuj

 7. mill-3 pisze:

  „dziecięcy marketing” Idea pięknie polukrowana, forma przepysznie słodka. Ciekawe, jak taki dzieciuf, albo junior podpisze z Wami umowę? To nie dzieci będą za to płacić, a będą się domagać.
  To jak z laptopami,tabletami i samochodami na komunię -„musisz mieć” rodzice zapłacą.
  Czy do pakietu dorzucany jest materiał dotyczący cyberzagrożeń, cyberprzestępczości, cyberseksu, cyberprzemocy itp dla rodziców i dla dzieci? Wątpię… Dlatego uważam, że połączenie w całość formy, celu i targetu w relacji do braku edukacji jest nikczemne.Raportuj

 8. Misiek pisze:

  Lumia 930 do e-shopu wróci?Raportuj

 9. Bunga Bunga pisze:

  Nie wiem jak to jest możliwe odpowiedzieć na wszystkie pytania w 30-50 sekund nie czytając ich treści. Wiem, że są różne cuda i różne talenty, ale pierwszych 20 miejsc w rankingu to niemal na pewno jakaś manipulacja.

  I jeszcze jedno. Przejście między niektórymi pytaniami nie kontaktuje. Ciekawostka wyświetla się za długo po przejściu do kolejnego pytania a czas leci.Raportuj

 10. Adrian pisze:

  Widać że do konkursu dobrałby się osoby które tworzą skrypty. Tak mały czas i tyle punktów. Wielka ściemaRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty