Świąteczna FORMUŁA 4.0 z telefonem

Udostępnij

Kilka dni temu wprowadziliśmy nową Świąteczną FORMUŁĘ 4.0 z telefonem.

Myślę, że najbardziej może spodobać się Wam model, gdzie po upływie 18 miesięcy abonament maleje o 20 zł – tyle też wynosi abonament jeśli zdecydujecie się na pozostawienie umowy na czas nieokreślony :-)

Najprościej szczegóły przedstawiają tabelki:

Zrzut ekranu 2014-12-12 o 08.38.23

Wersja Super – przeznaczona jest dla osób, które przedłużają umowę, przenoszą numer z innej sieci lub dokupują kolejną ofertę abonamentową.

Zrzut ekranu 2014-12-12 o 08.38.03

 

Standardowa FORMUŁA dla pozostałych osób.

Oferta dostępna jest w punktach sprzedaży (salonach) oraz w telesales.

Zobacz więcej

90 KOMENTARZE

   • Tak panie Krzysztofie, to miałem na myśli co powiedziała Julka. Z tą karą to przesadziłem – ale po co niby opuszczać przytulne mieszkanko i pędzić do salonu na przedłużenie umowy? Zawsze przedłużałem przez internet a teraz nie ma – albo salon albo tele… trochę to dziwne. Pozdrawiam

    • Ale korzystając z telefonu również nie trzeba ruszać się z domu – telefon i dokumenty przywiezie kurier tak samo jak przy eshopie :)

   • Kiedy promocja na abonament internetowy z rabanem 50% przy zakupie przedłużeniu umowy? Panie Krzysiu? Coś Pan może wie…? I pewno znowu cisza…. taka to z PLAY się sieć beznadziejna robi! Obiecali i Marcin „Wkrótce” Gruszka kłamie w żywe oczy! A Pan, Panie Krzysiu?

  • Przedstaw proszę swoje kalkulacje, z których wynika, że jest to podwyżka.
   Jak dla mnie przecież jest jasno napisane: średnio taniej o 5,99 lub 6,98 zł miesięcznie (w zależności od taryfy).

   • przypomnij sobie formuły s,m,l, albo taryfy z 2010 r./2011 r.
    za 1200 minut na komórki i nielimitowane stacjonarki płaciło się brutto 61 zł. Mówi Ci to coś? nie wspominając o s,m,l. Pchacie na siłe wszystkimi no limit krajowy ale w opcjach co raz droższych bo żąglujecie ilością internetu dodawanego do tego no limit. Tym samym wygaszacie popyt na mniejsze abonamenty, a różnica między głównym brandem a rbm czy virgin sprowadza się do szczegółów i formy zawarcia umowy i formy wyboru składników oferty, ale progi minimalne już dawno zostały podwyższone w porównaniu do lat ubiegłych. Teraz kolejna wersja abonamentu dla idiotów którzy nie potrafią liczyć. A na marginesie w sklepie dla idiotów i w tym dla kosmitów, iphone 4S w detalu, luzem, z gwarancją, w koszu kosztuje 1019zł. -zobacz w tabeli ile u Was kosztuje pierwsza rata za tę słuchawkę, a przecież życzycie sobie jeszcze dodatkowe 18 rat po 20 zł. Razem wyjdzie ponad 1500zł. za model sprzed 3 lat. Traktujecie ludzi jak idiotów, czy wygaszacie popyt? I nie piszcie że operator nie jest od sprzedaży telefonów tylko od usług. Zgadzam się z tym ale na rynkach o wiele bardziej rozwiniętych i dojrzałych konsumencko nie ma takich dysproporcji jak w tej waszej ofercie. Zobacz ile kosztuje abonament w brytyjskim Vodafone a ile słuchawka. Abonamenty w Niemczech czy w UK , IRL „rozwijają” się na przestrzeni lat poprzez uzupełnienie usługi podstawowej o dodanie pakietu internetowego, minut międzynarodowych, etc. U Was tę funkcję spełnia LTE, ale tam abonamenty nie rosną a u Was systematycznie.

     • Wiem, dla niego wszystko jest średnio taniej o 5,99zł. To tak jak jeszcze 7-5 lat temu akwizytorzy wszelkiej maści usług zachwalali swoje mówiąc „no przecież wrzuca się to w koszty firmy” , zupełnie przy tym nie rozumiejąc że na te „koszty” (ich usługę) trzeba zarobić. Jak się zarobi to jest wiele ciekawszych rzeczy do kupienia albo opłacenia niż ich „koszty”. To samo Krzyś. Ile by ta taryfa nie kosztowała (50, 70, 90, 200zł. ) to dla niego średnio jest o 5,99 zł. tańsza. Takie kłamstewko (przekaz podprogowy), bełkot marketera, ma się wryć w pamięć manipulowanym klientom. Na zasadzie gebelsowskiej : kłamstwo powtarzane 100 razy (ówcześnie drukowane w gazetach i na plakatach) staje się prawdą. To dlaczego nie napiszecie, że cena łączna za usługę i telefon w okresie 2 lat wyniesie tyle i tyle? Bo nie sprzeda się! Na szczęście w cywilizowanych krajach umowy z drobnym druczkiem, albo niezrozumiałe, albo z nieprawdziwymi warunkami są ścigane przez FSC i jej odpowiedniki, Poczekajmy kilka lat i tu dotrze moda na ochronę konsumentów za te durnoty o abonamentach średnio tańszych o 5,99zł.

      • Policzmy na podstawie, sławnej FORMUŁY L, która kosztowoła z telefonem 59 zł bez pakietu internetowego. 59*24=1419 ale przecież pakiet internetowy też byśmy chcieli, czyli kolejne 10 zł. Razem wychodzi 1656 zł. A teraz nowa taryfa świąteczna za tel płacimy 18 miesięcy i wychodzi 59 zł 1062 zł później po 39 zł przez resztę umowy przy nowym abo, co razem daje 1296 zł. Skąd wniosek, że jest drożej niż było mój przyjacielu ? Dodam, że dla przedłużających jest jeszcze taniej bo po 18 miesiącach mamy kwotę 29 zł ale przez 7 miesięcy co łącznie daje nam 1229 zł. Trzeba pamiętać o lepszych warunkach oczywiście bo więcej neta i unlimited :)

 1. wiedziałem, że będzie nowa oferta bo telewariaci do mnie próbowali sie dobić… Po wejściu nowych przepisów , będzie ciężej naciągnąć kogoś przez telefon. No to market z telefonami będzie miał klienta, ta oferta nieciekawa i jeszcze to pozwolenie na marketing…

 2. oerta nie jest az taka zla, tyle ze brak cen telefonow, no a 2GB internetu to juz porazka. Co z darmowym LTE po nowym roku?

 3. 2gb w obecnych czasach to grubo za mało a abonament nie najniższy.. Chyba się będziemy żegnać drogi Play…

  • Chcesz więcej Internetu? Wybierz FORMUŁĘ Europa.
   Chcesz mniejszy abonament? Wtedy FORMUŁA Play spełni ten warunek.

 4. Rozczarowaliście mnie z tą ofertą, od 3 miesięcy czekałem na cos sensownego, miesiac temu numer przeszedl mi z abonamentu na karte i dalej czekalem na cos…. cóż, kolejna umowa odpłynęła tym razem do pomarańczowych. Ogarnijcie sie i zrobcie cos sensownego, nie spoczywajcie na laurach tylko dlatego ze najwiecej osob migruje do Was!

 5. Czy można skorzystać z tej oferty z telefonem, jak ma sie umowe trwajaca rok w taryfie europa 99,99pln , a do konca pozostało jeszcze 20 miesiecy? Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

 6. kiedy wreszcie będą nowe „ustawienia operatora” umożliwiające wymuszenie trybu 2G na iPhonach 5 i nowszych ? Apple od wersji 8.1 iOS pozostawia to w gestii operatora, a nasz Play konsekwentnie to blokuje, przez co bateria bez dobrego sygnału 3G leci w kilka godzin, rozmowy są zrywane i jestem wciąż „poza siecią” dla dzwoniących do mnie. Czy naprawdę nikt tam u Was nie widzi problemu… telefon za kilka klocków (kupiony u Was) jest bezużyteczny (tymczasowo używam karty Plusa, na którym bez problemów włączam 2G i mam sygnał na 5 kropek). Czekam do końca roku, potem będę musiał zmienić operatora na takiego, który poważniej traktuje swoich klientów..

  • W certyfikowanych przez Apple sieciach (a do takich Play się zalicza) nie ma możliwości wprowadzenia tego przełącznika. Prowadzone są rozmowy w tej sprawie, ale nic na razie nie mogę o tym napisać.

   • to nie prawda – rozmawiałem z wieloma osobami z Apple i za każdym razem byłem zapewniany, że po aktualizacji iOS 8.1 przełącznik jest zależny wyłącznie od ustawień operatora, na które oni nie mają wpływu. Tylko operator decyduje czy abonenci będą mogli wymuszać 2G, czy nie. Wymienili kilku przykładowych operatorów z różnych krajów, którzy mają certyfikat i udostępnili przełącznik. Certyfikacja nie ma nic do tego.

     • owszem, ale tylko dlatego, że odpowiednio nie zaktualizowali swoich „ustawień operatora”, tak jak Wy. W miejscach gdzie jest mocne 3G, szczególnie w centrach miast problemu oczywiście nie ma, ale na przedmieściach, w mniejszych miejscowościach, na wsiach lub podczas podróży jest prawdziwy dramat. Np. u mnie wszyscy 4 operatorzy mają zaledwie 1 kropkę – to za mało aby dało się normalnie używać telefonu. Mam wrażenie, że brak przełącznika jest robieniem na złość… z tego jednego powodu mam zmienić super telefon na dowolny inny szrot (wszystkie telefony na świecie mają przełącznik), skoro akurat iPhone najbardziej mi odpowiada?

      • @norbik, poczytaj informacje na ten temat w sieci, choćby na myapple i przyjmij do wiadomości okrutny fakt, że to nie jest wina operatora tylko producenta Twojego „fantastycznego” telefonu. A prawda Cię wyzwoli, sekunda do końca meczu, rzut za trzyyy iii… szach mat, zwycięstwo przez nokaut ;D

 7. Hmmmm. Czy ja dobrze czytam te tabelki?
  1) wersja dla przedłużających umowę (44+20) jest droższa niż dla osób „z ulicy” (39+20)?
  2) wydaje mi się czy sprzęt wychodzi drogawo? Przykład pierwszy z brzegu: wg. cennika (strona 5) 2x tablet Kiano slimtab + router kosztuje 659 zł w Super FORMUŁA 4.0 (opłata początkowa + 18 rat). Czyli cena tego zestawu to 659zł + 18×20 zł, czy te 659 zł jest do rozbicia na te 18 rat?

 8. Piszecie że odchodzicie z play bo oferty kiepskie
  a gdzie pójdziecie ? Która konkurencja ma lepiej ?
  Bo Ja narazie nie znalazłem dobrej oferty pod siebie

 9. Czy nadal pobieracie 5,99 zl / mc za wylaczenie zgod marketingowych? Panie krzysztofie, zadalem to pytanie ponad 5 razy i nie dostalem odpowiedzi, licze, ze teraz bedzie inaczej.

 10. Dla dzieci jest oferta, na karte tez nowosci, formuła swiateczna jest a dla firm cos sie pojawi ? pozdrawiam

  • Zawsze się pojawiało zaraz po wprowadzeniu oferty indywidualnej więc poczekaj z tydzień. Podejrzewam że przed świętami coś się nowego dla firm zjawi :)

 11. Tak przeglądam oferty operatorów i niestety ale Orange jest mi coraz bliższy. LG G3 za 249zł plus 89,98zł miesięcznie z tym, że pierwsze 6 miesięcy za 0zł. A Play na przedłużenie oferuje mi LG G3 za 789zł i 25 miesięcy po 89,99zł miesięcznie gdzie 3 pierwsze miesiące za 47zł i to po 6 latach bycia z dwoma numerami w abonamencie, a inna sieć na dzień dobry daje lepsze warunki. Wielu moich znajomych zamierza zwinąć się do Orange, bo na przedłużenie nie ma żadnej dobrej oferty w Play.

  • w orange możesz teraz mieć kupon rabatowy (-30% na całą umowe, kupon dostpny na gruperze), ale wtedy nie ma opcji 6 miesuęcy za darmo

 12. orangutan szaleje, z tymi kuponami świetna oferta i świetne ceny telefonów a tutaj słabiutko… licze ze cos ruszy w przyszłym tygodniu ale i tak na zas kupiłem kupony rabatowe do orangutana tym bardziej ze wiele do stracenie nie ma bo sa to groszowe sprawy i innym tez tak radze co sie wstrzymuja juz tak długo jak ja. Z pozdrowieniami

 13. Panowie oferta skromna a ceny telefonów to kosmos orange i tmobail lepszy prawie o połowe ceny.Na celebrytów z reklam trzeba jakoś zarobić.Wniosek prosty zmiana operatora po 6 latach..

 14. Porównując tą oferte do oferty Orange. Co ja mówie nie ma żadnego porównania play od jakiegos czasu ma kiepskie oferty. Sam czekam do konca umowy i uciekam do orange. teraz np maja za 90 zł na 24 mies LG g3 za250 lub samsunga alphe za 200 lub HTC one za 100. Jak ktos przenosi nr to ma jeszcze 6 mies za 0. i np w mbanku daja 200 zł za przeniesienie do orange jesli ktos ma tam konto :)
  wiec sie pytam czy play ma jakie kolwiek szanse?
  Jedynie zasięg maja lepszy

 15. Coś złego się dzieje z naszym poczciwym playem. Smutne ale prawdziwe. Za reklamy gwiazdą trzeba płacić a klientów trzeba doić. Czas na zmiany w play bo mogą skończyć jak T-Mobile tracąc abonentów na potengę. Chcemy starego Playa z najlepszą ofertą na rynku i silnego z bazą co najmniej 20 milionów abonentów.

 16. Faktycznie Orange ma lepszą ofertę na ten czas, tańsze telefony i nawet po roku trwania umowy można wziąść nowy telefon i podpisac aneks na dobrych warunkach a w play mozna tylko pomarzyc o takim czymś.Znajomi uciekaja z play bo ceny telefonow i oferta abonamentowa jest coraz gorsza. Jesli sie nic nie zmieni to nasze 5 numerow (w rodzinie) przenosimy do pomaranczowych. Play ma swoich celebrytow to niech sobie ich opłaca, ale nie moim kosztem.

 17. zobaczymy co ten tydzien przyniesie… mam nadzieje ze przyniesie wiele dobrego w szczegolnosci dla firm i cen telefonów :)

  • Raczej nie liczył bym na to. Stali abonenci play traktowani są najgorzej ze wszystkich sieci. Plus, T-Mobile, czy Orange ma najlepsze oferty dla abonentów a Play dla… celebrytów. Ale ze statystyk wnosze, że w przyszłym roku Play straci bardzo dużo przez swoją politykę wobec swoich abonentów. Będzie to sieć „na kartę” …no chyba, że szybko się obudzą.

 18. Przede wszystkim – fatalna i mega nieczytelna oferta. ten kto robil te grafike powinien zostac wywalony. wogole nie wiadomo o co chodzi. a jak juz czlowiek zrozumie to widzi ze to jest to samo co obena oferta z tym ze pol roku wczesniej abonament jest tanszy o 20 zl…WOW popisaliscie sie. Jasne lepiej prowadzac na swieta gdzie jest czas ku temu internet na karte a abonentow miec w d… Pozdrawiam

 19. Niestety oferta słaba, umowa kończy mi sie w sylwestra, wiec będzie trzeba przejść na kartę. Jeszcze rok temu miałem 3 abonamenty, teraz będę miał 3 numery na kartę. Prawdopodobnie z wszystkimi nunerami odejde do innego operatora. Nie ma co pisać, ale orange umie zachęcić kienta ofertą i cenami. Sami konsultanci z Playa zachęcają do abonamentu bez telefonu, ze taniej wychodzi kupić tel na wolnym rynku, dziwne to podejście. Nie widzę sensu brac abonamentu skoro w ofercie na kartę sa lepsze warunki.

 20. Pan rzecznik i Krzysztof cicho jak nigdy ale nie ma co się dziwic, to co sie dzieje obecnie w play to niestety cos strasznego. Drogi rzeczniku działaj!

 21. Czy zaskoczycie starego Klienta czymś nowym, pozytywnym? Bo to jakaś lipa… czas się żegnać z dwoma numerami.

 22. Witam po 6 latach zero konkretnej propozycji wiec wniosek prosty zmiana operatora przejście do orange telefon lg g 3 249 w play ok 989 a w 18 ratach 1529 różnica kolosalnaoferta świateczna totalna porażka uznania dla tego kto to wymyślił.Pozdrawiam tych co liczą na lepszą oferte w play ja czekałem 2 miesiace i ….. wielki.

 23. baj baj playu! moje trzy numery własnie wedruja do orange , samsung galaxy alpha za 199 zł i abonament 30% taniej, w sumie no limit na wszystko A 62 zł miesiwcznie. Kolega robi to samo ;)

 24. Oferta hmm.. lipa straszna..TAK NAPRAWDE od obecnych ofert nie różni się niczym ! Prócz tego że pół roku wczesniej abonament jest tanszy o 20 zł.. I proszę nie tłumaczyć – szczegolnie zaraz tu będzie się pocił krzysiek Sylwerski – OFERTA jest mydleniem oczu klientom. To jest wszystko to samo co było !Tylko inaczej podane. LIPA ! szkoda ze wlasnie teraz przed świętami nie daliście czegos naprawdę nowego.. Lepiej pakować kase w celebrytów ( nudnych już jak flaki z olejem )..Jednak od tylu miesięcy nie umiecie przebić lepszych na rynku ofert..Szkoda..Bardzo szkoda że nie umiecie już docenić swoich klientów..Sorki zrobiliście „super” ofertę dla dzieciaków z internetem na kartę hahaha. Widocznie tacy klienci są dla was ważniejsi. Bye PLAY :)

 25. Po 6 latach dwa numery przechodza do orange i biorę HTC ONE za 99 pln w abo za niecałe 63 zł/m nielimitowane wszedzie, 2GB neta 24m umowa 30% taniej. Play to juz nie siec na abonament tylko na karte dla dzieciakow, w przyszlym roku wszystkiei rankingi im poleca a celebryci zmienia siec. Żegnam.

   • zostaw maila. Przynajmnie 2-3 razy w ciagu dnia pojawia sie na około pół godziny a godzine. Jesli Ci zależy to trafisz bez problemu. Ja daje czas sobie do jutra zeby telefon dotarł na świeta chyba ze czyms mnie do jutra play zaskoczy ( oczywiscie czyms pozytywnym :) a nie jak do tej pory…

 26. Jako dotychczasowy fan PLAY również muszę przełknąć zmianę operatora. Trochę żałuję, że nie załapałem się w t-mobile na s4 za 200 zł ale jakoś to przeboleję w orange. Widać, że pozostałe sieci odrobiły lekcje i odbiorą wielu klientów, natomiast play chyba za bardzo zadufany w swojej zajebistości, której już nie ma.

 27. Serwus. Wspieram Playa, bo swoimi cenami uderzył w operatorów monopolistów i sprawił że ceny znacznie spadły. Czy będą jakieś promocje świąteczne dla firm? Skończyła mi się umowa i niestety obecna oferta z telefonem jest mało konkurencyjna. Potrzebuję nowego telefonu i raczej będę kierować się ceną. Playu zróbcie coś, bo bardzo bym nie chciał przechodzić do bandytów z konkurencji!

  • Ale będziesz musiał, tak jak i ja z czterema numerami firmowym. Play niestety ale abonentów traktuje fatalnie. Swój prywatny numer również przeniose jak w przyszłym roku nic ciekawego nie będzie.

 28. a ja jestem zdania że czy ktoś umie liczyć czy nie niech nie płacze na ofertę, bo nie każdego OP będzie głaskał po jajach po jest długoletnim klientem, nie pasuje to wynocha i tak nic nie znaczycie w pojedynke – jedne odejdzie 5 dojdzie- nie pasuje to wypad

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości