Wyprzedaż w Play detale

Udostępnij

Widzieliście już pewnie spoty jakie puściłem kilka dni temu. Ruszyliśmy z poświąteczną wyprzedażą smartfonów. Nie przeceniliśmy wszystkiego, ale na liście znalazło się kilka mocny pozycji a a w niektórych przypadkach cena zmieniła się w bardzo dobrym kierunku.

Między innymi dwie wodoodoprne i niezwykle eleganckie słuchawki Sony – Z2 (nawet 698 zł taniej!) oraz Z1. Ja kupiłbym Z2 bo znając Sony na dniach poznamy …. Z4 ;-)

Sony Xperia Z2

 

xperia-Z1-hero-black-1240x840-3c449514e1daf8b0652a5dc235530ebc-1

A także stylowe rozwiązania LG z różnych półek cenowych – G3 oraz F60. Nie wiem czy G3 powtórzył sukces modelu G2, ale jak dla mnie to ścisła czołówka obecnie na rynku.

LG G3

LG F60

Mamy również dwa wszechstronne Samsungi – Galaxy Trend Plus oraz Galaxy Core LTE. Niższa półka, ale dobra i sprawdzona. Skazane na sukces.

Samsung-Galaxy-Trend-Plus

Samsung Galaxy Core LTE

Dla fanów Windows Phone i jego kafelkowej budowy mamy najciekawszą propozycję jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości – Nokia Lumia 735. Jeżeli nie iOS to najpierw koniecznie poużywajcie Windows Phone. Lumia 735 pokaże Wam dlaczego warto.

Lumia 735

Obniżce uległa również cena modnego HTC One (E8). W tym roku nie mam swojego idola, ale na pudel musi być ten kozak. Idealne wzornictwo, najbardziej solidne wykonanie no i bardzo, bardzo fajna nakładka.

HTC One (E8) full

 

A teraz możecie dokładnie sprawdzić ceny.

Cennik

Zobacz więcej

Reszta wiadomości