Już jest aplikacja Red Bull MOBILE Collect!

Korzystanie z Dni bez limitów, zbieranie energii i odbieranie nagród w Red Bull MOBILE Collect stanie się jeszcze prostsze dzięki aplikacji mobilnej dostępnej od dzisiaj w App Store i Google Play Store.

Aplikacja Red Bull MOBILE Collect

Program Red Bull MOBILE Collect to wyjątkowy bilet do Świata Red Bulla, który dostępny jest dla każdego poprzez stronę www.redbullmobilecollect.com oraz aplikację mobilną na urządzenia z systemem iOS i Android – aplikację możesz znaleźć też tutaj http://win.gs/14UDTlc

Bezpłatna aplikacja dostępna w sklepach App Store i Google Play Store wyposażona została w funkcje ułatwiające korzystanie z programu Red Bull MOBILE Collect. Wśród udogodnień są między innymi skaner pobierający informacje z kodów zamieszczonych zarówno na puszkach Red Bulla jak i Voucherach, które użytkownik otrzymuje na wydarzeniach sportowych i kulturalnych, czy informacje push wysyłane na bieżąco o aktualizacjach w programie.

Dzięki aplikacji jeszcze łatwiej będzie można korzystać z unikalnej oferty Red Bull MOBILE Energy, gdzie za 39 zł miesięcznie dostajesz nielimitowane rozmowy na połączenia komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz 2 GB danych miesięcznie! Dodatkowo każdy kod z puszki Red Bull obniża Twoją miesięczną opłatę o 1 zł!

W ofercie Red Bull MOBILE Energy na kartę dostajesz ofertę Dzień Bez Limitu- nielimitowane rozmowy do wszystkich (w tym stacjonarne), nielimitowane SMS-y i MMS-y i pakiet 100 MB- wszystko to za jeden kod z puszki Red Bulla. Zbieraj kody i rozmawiaj bez limitu w ofercie Red Bull Mobile Energy! Więcej informacji o ofercie na www.redbullmobile.pl.

Wszyscy klienci Red Bull MOBILE, którzy zarejestrują się w programie Red Bull MOBILE Collect automatycznie awansują na 2 poziom  i co miesiąc otrzymują dodatkową pakę energii!

Energię gromadzoną w programie można wymieniać na wyjątkowe nagrody. Ich oferta zmienia się wraz z poziomem, na którym znajduje się uczestnik. Zyskać można nie tylko nagrody rzeczowe (m.in. kolekcja ubrań Red Bull Racing, sprzęt sportowy), ale i cyfrowe (m.in. muzyka, dzwonki, tapety, aplikacje, cyfrowe autografy) zarówno jak przygodowe (przeloty samolotami klasy Air Race, wyjazd do siedziby Infiniti Red Bull Racing w Milton Keynes, przejazdy samochodami sportowymi i spotkania z zawodnikami Red Bulla).

Zainstaluj aplikację i dołącz do programu Red Bull MOBILE Collect!

Komentarze

 1. Piotr pisze:

  Jak to mozliwe ze red bull daje lepsze warunki niz play ? ceny telefonow, oferty abo w play słabe i wrecz prosza o poprawe tak samo jak oferty firmowe… rzeczniku kiedy ostatnio cos sie zmieniło dla firm ? szczerze pomyslcie o tym…Raportuj

 2. szyłaM madA pisze:

  Świetna wiadomość! A zdjęcie rewelacyjne. Proszę jeszcze tylko poprawić ofertę dla przedłużających i będzie ok. Pozdrawiam.Raportuj

 3. Klaus Meschke pisze:

  Wczoraj miała być nowa oferta. I co ?Raportuj

 4. szyłaM madA pisze:

  No i jest przecież Red Bull.Raportuj

 5. Klaus Meschke pisze:

  Ale miała być nowa oferta w Play Abo.Raportuj

 6. mati pisze:

  i znów to samo…. wszystko tu a dla wiernych abonentow nic do przedluzenia umowy… :(
  smutne to…Raportuj

  • maxxio25 pisze:

   bo słupki ( wykresy ) są przedstawiane dla nowych klientów a dla starych niekoniecznie jak to zwykle każdy operator starych klientów ma daleko w poważaniu , jak prezesy przedstawią na walnym że nowych klientów mamy o pół miliona więcej skoczą ceny akcji , zaraz wzrośnie zaufanie do marki , nowi inwestorzy nowa kasa i tak się koło zamyka :) przecież te 10 mln aktywnych kart sim skądś się wzięło także kilku maruderów to pikuś , PAN PIKUŚ :D

   po co narzekać , zmienić operatora i tyle :]Raportuj

 7. Pier de Lony - Paris pisze:

  Jak mozna namiawiac ludzi do picia takiego swinstwa? :) i to jeszcze codziennie, najlepiej z samego rana zamiast sniadania :)
  Oferte maja fajna ale napoj to zabojczy dla organizmu hehRaportuj

 8. xxx pisze:

  proszę poprawić oferty bez telefonów dla wszystkichRaportuj

 9. Peter pisze:

  Witam,
  dnia 15.01 podczas przenoszenia numeru do RBM zostałem poinformowany, że po przeniesieniu będę mógł skorzystać z taryfy Red Bull mobile na kartę za 9 zł. Dzisiaj na infolinii się dowiedziałem, że jednak nie mogę z niej skorzystać i nielimitowane SMSy na których mi zależało są poza moim zasięgiem.

  Co w takim razie mogę zrobić skoro zostałem wprowadzony w błąd?Raportuj

 10. netnet007 pisze:

  No właśnie dobrzy by było wprowadzić coś dla stałych abonentów, żeby ich do siebie trochę przekonać i sprawić, by zostali.Raportuj

 11. Macko1300 pisze:

  Jak podładować telefon z kartą red bull mibile collect ?Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty