Tako rzecze rzecznik Play

Słuchawki Samsung Level Over w przedsprzedaży S6

Ostatnie dni przedsprzedaży Samsungów Galaxy S6. Pamiętajcie, że dodajemy super słuchawy Samsung Level Over. Nie przegapcie tego dealu, bo raczej się nie powtórzy ;-)

Jestem szczerze zadowolonym użytkownikiem tych słuchawek dlatego nagraliśmy krótkie video. Co ciekawe cały film (ok bez jednego ujęcia) nagraliśmy Samsungiem S6 i sami zobaczcie, jak dobrze radzi sobie kamera.

link do eshopu tutaj

Komentarze

 1. walek pisze:

  Super sluchawki. Jednak bardziej beda pasowac do skórzanego G4 w brązowej kolorystyce :)Raportuj

 2. Nieposkromiony pisze:

  co z HD Voice w roamingu T-mobile? Jakiś czas temu zapowiadaliście to w komentarzach, a teraz cisza. :DRaportuj

 3. dan pisze:

  Trzeba mieć nieźle zryty beret żeby kupić słuchawki w cenie niezłych głośników podłogowych. Używać ich do telefonu to tak jak kupić mercedesa i wstawić mu gaz.Raportuj

  • walek pisze:

   @dan nie przesadzaj. Jeśli komuś się podobają :)
   …a fakt są ładne. Dobrze że są tacy chętni bo inaczej nikt by ich nie odkupił ode mnie na aukcji :)Raportuj

 4. GolarzFilip pisze:

  Marcin, na jaki adres pisałeś do tego Mikołaja? Mój adres mailowy chyba dodał do czarnej listy, bo od roku przynosi wszystko, tylko nie „haj tech”

  :-)Raportuj

 5. kris pisze:

  chyba LEVEL over, a nie LEVERRaportuj

 6. Niestety moje wrażenia z krótkiego odsłuchu na targach były nieco inne. Wyglądają kozacko to prawda, ale brzmienie jakoś nie przypadło mi do gustu. Tyle że wśród tłumów na stoisku Samsunga warunki do odsłuchu były średnie ;-) Jestem więc daleki od wystawiania jakichś radykalnych opinii. A sterowanie tymi panelami dotykowymi wygląda fajnie.
  Na moich playlistach też sporo z Blunderbuss Jacka White’a ;-)
  A swoją drogą przyznam że testuję tidal i jestem blisko rozstania ze Spotify. Coś więcej na temat przyszłości tego serwisu w Play Możesz powiedzieć Marcinie? Zwłaszcza jeśli chodzi o subskrypcję w wersji hi-fi.
  Na S6 Edge chyba się jednak nie skuszę, choć wersja z bonusem w postaci tych słuchawek wygląda fajnie. Za to nowa cena na Note Edge bardzo kusi ;-)Raportuj

 7. Michu pisze:

  Słuchawki Samsunga = gwałt na jakości muzyki.Raportuj

 8. Nen pisze:

  @dan : a co Ci gaz w mercedesie przeszkadza? Paliwo jak każde inne. Tylko w portfelu więcej zostaje. Nie błaznujRaportuj

 9. mill-3 pisze:

  Panie!
  Kup pan abonament na Ferrari. Nie wszędzie możesz Pan jechać tym samochodem, tylko w miejscach wyznaczonych, ale co tam?
  Dorzucę buty Ferrari. Nie są takie szybkie, słabo się w nich chodzi, ale fajnie wyglądają.
  Kup Pan Abonament…
  Oferujemy w przedsprzedaży produkt, który nie wszędzie działa, ma LTE tylko w miejscach wyznaczonych, ma problemy z oprogramowaniem i aktualizacjami, zasięg jest taki jak klimat (sorry). Ale po włączeniu (jak zadziała) można posłuchać muzyki (najlepiej relaksacyjnej).
  Dorzucę słuchawki gratis. Ciężko otrzeć nimi łzy, ale po nałożeniu na uszy, nie słychać własnych przekleństw. Nie są dobre, słabo się w nich słucha, ale fajnie wyglądają.
  Kup Pan abonament…Raportuj

  • Sławek pisze:

   Dobre! Od jakiegoś czasu Pan Rzecznik w taki sposób działa. Chodząca, śpiewająca i skacząca reklama… wszystkiego. Marcin Product Gruszka-Placement.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty