AllView i4G Viper z dual SIM zdobywa…

Naprawdę ostatni moment na zdobycie biletów na walkę KSW Materla kontra Drwal ufundowane przez AllView. Walka już w sobotę w moje urodziny ;-) Zaufajcie mi, że konkurs jest..tylko formalnością ;-)

A teraz czas na najciekawszy komentarz, które zamieszczaliście pod filmikiem na YouTube:

„A ja dla odmiany nie chcę duala po to by jednej karty używać do rozmów a drugiej do netu. Nie chcę mieć służbowego i prywatnego numeru. Ja chcę w celach drastycznych, straszliwych i okropnych. W jednej kieszonce mój zwykły numer, a w drugiej gościłaby codziennie nowa karta. Po to by móc oddzwaniać na numery firemek które zdobyły nielegalnie mój numer i ciągle oferują mi cudowne kołdry, garnki czy też  ziólka księdza A, P , B czy innego inicjału. Ja chcę oddzwaniać i proponować im zakup szprych rowerowych do TIRa, torebek od Cuggiego, opcji na zakup tartaku na pustyni Gobi, czy też taniej wycieczki „ledwie za 1456 plnów” na Marsa z terminem odlotu 23.11.2543 roku. A co.”

A nagrodę wyślemy do Anety ;-) Mam dokładnie tak samo  – dziś miły Pan zaproponował mi maszynkę do…depilacji.

 

Komentarze

 1. alex pisze:

  Fajnie to napisała!Raportuj

 2. Piciasso pisze:

  Czekamy na Sony Xperia M4 Aqua. W Plusie i T-Mobile już są w przedsprzedaży. Ten drugi operator daję nawet fajne ceny. Co na to Play?Raportuj

 3. Pier de Lony - Paris pisze:

  To sie Anetka zdziwi jesli sadzi ze te firemki odbiora od niej telefon… no chyba ze bedzie dzwonic na numer specjalny premium wtedy to oni przejawia zainteresowanie i wysluchaja nawet oferty bielizny codziennego uzycia niewymagajacej prania przez 10 lat :)Raportuj

 4. ciupa pisze:

  Nie w temacie, ale temat czesto poruszany wlasnie dostalem info na telefon o aktualizacji oprogramowania :PRaportuj

 5. piotr pisze:

  Marcin
  wszystkiego najlepszego i sto lat:)Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty