„Czytanie jest sexy” z wyróżnieniem Innovation Award 2015

W marcu miała miejsce kampania Czytanie jest sexy, dzięki której chcieliśmy wypromować Czytelnię w Play wśród użytkowników popularnego Tindera :-) Na czym polegała akcja? Obejrzycie wideo:

Miło mi poinformować, że za tę kampanię otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie Innovation Award 2015. Tylko nadmienię, że za pomysł kreatywny i wykonanie odpowiedzialna była agencja Artegence.

Jeśli jeszcze nie korzystaliście z Czytelni w Play koniecznie to zróbcie – możecie testować naszą usługę przez pierwszy miesiąc całkowicie za darmo ;-)

Kurcze, właśnie uświadomiłem sobie, że nie ma mnie na Tinderze ;-)

Komentarze

 1. xtr pisze:

  O tempora o mores … Czytanie jest sexy. Czy ktoś kto to wymyślił mógłby się pofatygować i napisać co jest sexy w czytaniu?Raportuj

 2. Michał Mróz pisze:

  Tak szczerze, to akcja w mojej opinii, bardziej służy Play, niż akcji czytania.
  Raz, o czym napisał kolega wyżej- do czytania na siłę, to próbują zachęcać w szkołach. Jak ktoś ma trochę oleju w głowie, to wie, że „kilka” książek w życiu wypadałoby przeczytać.
  Dołączanie do tego ideologii seksi czy tym podobnych reklamowych sloganów przypomina mi sytuację z komunikacji miejskiej, gdzie człowiek chcący pochwalić się nowym smartfonem, wyciąga go co trzy minuty i patrzy w pusty ekran.
  Zresztą, społeczność w/w portalu to osoby,które wznoszą się na wyżyny swoich intelektualnych poczynań, w profilu wpisując zdanie:

  „…jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza to cholernie pewne że nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepsza…”

  Taki współczesny Coelho ;-)

  Skąd wiem? Na reddit średnio dziennie jest wrzucane koło 20 profili z Polski, gdzie można zobaczyć grupę docelową tej akcji.

  Ten kto lubi/kocha/ma potrzebę czytać, nie potrzebuje do tego żadnych akcji.
  To tak jakby namawiać społeczność FB do prywatności.Raportuj

  • mkkot pisze:

   Masz rację, ale w sumie nie to chciałem napisać. Dział PR w Play ma na prawdę głowę na karku i wie jak rozreklamować dosłownie wszystko. A sam pomysł dobry, bo na pewno komuś pozwoli odnaleźć drugą połówkę.Raportuj

 3. maciek pisze:

  KIEDY NOWA OFERTA NA KARTE?Raportuj

 4. K. pisze:

  Czytanie jest sexy? To wielka szkoda, że nie czytacie próśb waszych użytkownikówRaportuj

 5. harl pisze:

  Kolejna usługa w chmurze. Wkrótce ludzie zbierający pliki multimedialne i zapisujący je na dyskach czy pamięciach flash wyginą niczym mamuty. Jak już płacę za ebooka to chcę dostać te bity, a do tego bez DRM.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty