Doładuj swoje konto w dniu promocji doładowań

Udostępnij

Już za moment, dokładnie we wtorek (19.05) będziemy dodawać bonusy do doładowań w ofertach na kartę :-)

Po raz kolejny premiujemy doładowania wykonane za pośrednictwem aplikacji Strefa Doładowań na Facebooku oraz strony doladowania.play.pl.

kwota doładowania

bonus

5 – 10 zł

50 SMS do wszystkich

11 – 25 zł

60 minut do wszystkich

26 – 50 zł

200 MB danych

od 51 zł

70% na konto promocyjne

PLAY_prepaid_DDU4_TW

Regulamin Promocji Doładowań 19.05.2015

Zobacz więcej

28 KOMENTARZE

 1. Najlepiej wychodzi doładowanie za 11-25 zł, bo pakiet 60 minut jest normalnie wart 9 zł. 200 mb to jakiś za doładowanie 26-50 zł to jakiś smutny żart. A >51 zł i 70% bonusu to również udana propozycja.

 2. Doszły mnie słuchy, że coś szperacie z usługą Play24, wiadomość potwierdzona przez wasz BOK. Więc jakiej niespodzianki mamy się spodziewać? Czyżby to promocyjne doładowanie było z okazji braku możliwości poprawnego funkcjonowania konta?

   • „Po raz kolejny premiujemy doładowania wykonane za pośrednictwem aplikacji Strefa Doładowań na Facebooku oraz strony doladowania.play.pl.”
    Tylko te dwa kanały.

 3. Czy istnieje możliwość przedłużenia okresu ważności środków na koncie promocyjnym po? W regulaminie jest 30 dni, ale czy po doładowaniu przez internet za np. 5 zł w kolejnym okresie przedłuży ważność bonusu?

   • Jeśli np. @MichałB ma coś na koncie głównym min. 5zł to nie musi doładowywać, tylko wpisać kod 111*81*1#, ale jeśli nie ma nic na koncie można doładować się np. na fb w parze za 10zł w dniu, w którym kończy się konto promocyjne i dostanie 15% lub 30% (jeśli ma taryfę Lubię to! i nie ma promocji taka jak dziś) plus 5zł za doładowanie w parze (sami nie doładowują, trzeba samemu wejść w aplikację na fb i pobrać „moje bonusy”) i te właśnie nowe złotówki wydłużą mu konto promocyjne o kolejne 30 dni.

 4. Czy promocja obejmuje taryfe Energy w RBM? w regulaminie nie ma wyszczególnionej tej, ale może poprostu ktoś zapomniał dopisać.

 5. Mając formułę 4 w 1 otrzymuję 2gb internetu. Kiedy dostanę promocyjne 200mb to z jakiego pakietu będę zużywać internet w pierwszej kolejności? z formuły 4 w 1 czy promocyjnych 200mb?

  • Bonus trafia tam, gdzie masz też 2 GB za FORMUŁĘ 4w1 – o ile będziesz miał dalej aktywną 4w1 te 200 MB Ci nie przepadnie ;)

 6. Marcinie ale po ostatniej konfie była wzmianka ze nie będziemy długo czekać na oferty Iphona no i znowu nie wypal…..? No nie dobrze sie dzieje ostatnio z osobami które wprowadzają nowe oferty i inne produkty do marki Play…!!!

 7. Zrubcie to co ma Virdzin i dajcie do tego jeszcze do tego MMS za 30 pln wszystko macie gwarancje ze nie beda nazekac to samo plus mms

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości