Małgorzata Socha i Anna Mucha wybrały FORMUŁĘ Rodzina Smartfon Unlimited

Tym razem nasz salon odwiedziły Małgorzata Socha i Anna Mucha. Co z tego wynikło? Zobaczcie materiały przygotowane z myślą o nowej kampanii :-)

TV:

https://youtu.be/k1wsXEIo26M

OOH:

PRASA:

W SALONACH SPRZEDAŻY:

INTERNET:

Komentarze

 1. Michał pisze:

  Powoli te kampanie reklamowe robią się nudne. Mam bardziej „przyziemne” pytanie: Co z LTE na Śląsku? Bo faktycznie mój telefon nie wyszukuje LTE w według Waszej bardzo ładnej mapy powinno być?! Moje pytanie dotyczy miejscowości Wojkowice powiat będziński. PozdrawiamRaportuj

 2. Tomek pisze:

  …czyli jednak „sieć dla celebrytów” – znanych z tego, że są znani ….. Wiadomo, iż taki „znany i lansowany” nie może używać „fonu dla pospólstwa” ani płacić rachunku niższego niż ***. A rzesze wychowane na „opiniotwórczej prasie i tv”, dzierżąc kubek ze Starbunia domową „rozpuszczalną” napełniony, mogą się ekscytować : „mam taki sam abo jak X, mam takie same komórkie, jestem w tej samej sieci”, – jednym słowem jestem cool i elyta :-) .Raportuj

 3. Wiesław pisze:

  Przecież one są wogóle do siebie niepodobne. Jedną z nich widziałem na ulicy, gdyby nie kolega to nawet bym jej nie zauważył.
  Giną w tłumie.Raportuj

 4. szerde pisze:

  Watpie czy „wybraly” raczej dostaly kupe kasy za kilka slow a abonament dostaly w prezencie lub mega znizke.Raportuj

 5. maciek pisze:

  A do kiedy będą 4 sieci? czy to prawda, że niedługo będą już tylko 3????Raportuj

 6. Kura bez dzioba pisze:

  już sam M. Gruszka byłby bardziej wiarygodny od tych celebrytów..Raportuj

 7. marek pisze:

  Wszyscy którzy są w play płacą tym „ala celebrytkom”
  Pozdrawiam naiwnych :-)Raportuj

 8. zdzis pisze:

  ale kiciarstwo, spiepszone formuły i nagle celebryci je biorą, ciekawe jakie drogie bedzie play jesli wygra czestotliwosci na Lte800.
  strach pomyslec,Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty