Play Rekord Polski 100-WAY 2015

Ostatnio ciągle bijemy rekordy ;-) Największa liczba pomalowanych ciał na Przystanku Woodstock, najdłuższy lot w Konkursie Lotów Red Bull a w weekend także udało się wspieranym przez nas skoczkom pobić Rekord Polski w skokach spadochronowych – 100 skoczków trzymało się w locie tworząc biało-czerwoną formację :-)

Koniecznie zobaczcie jak wyglądały przygotowania :-)

Basia i Maciek także skoczyli – myślałem, że Maciek jest osobą twardo stąpającą po ziemi a tu taka niespodzianka ;-)

A tak przebiegał sam rekord:

Przy okazji odpalamy kampanię, w której po raz kolejny działamy z zasięgiem 4 sieci.

PS: Tak, wiem – pod tym wpisem i tak będziecie pisać komentarze na inny temat. W związku z tym proponuję bluzę dla osoby, która dalej będzie męczyła najpopularniejszą ostatnio zmianę w ofercie.

Komentarze

 1. Jurtek pisze:

  Skąd w Tobie tyle „nie” wiary autorze wpisu?

  Czy to nie karmienie trollingu tą bluzą.

  Owszem rekordy Nasz kochany Play bije.
  Na polu PR, gdzie faktycznie Wasz konfy, organizacja RBM i skoku w Gdyni, teraz te skoki spadochronowe.
  Ale gdyby tak wziąć pod uwagę wzrost cen Internetu w Play, to kolejny rekord również pobity.
  Przekujcie ten niewątpliwy sukces, jakim jest ta cholerna podwyżka i mówcie na przyszłość prawdę.

  Że koszty, że aukcja, że coś tam.

  A nie Gosia z działu sieci Play wmawia geekom, nie zwykłym użytkownikom, że teraz oferta to większy wybór.

  Sami wiecie, że prawda- nawet najgorsza, jest lepsza niż takie nawijanie makaronu na uszy.

  Ale my sobie możemy pogadać, a Wy znów, nie pokazując wyników, powiecie, że ankiety na Telepolis sobie, a tabelki w Excel na zielono.

  Żadnej bluzy za ten wpis nie chcę.

  PozdrawiamRaportuj

  • Jurtek pisze:

   Jeszcze kilka zdań do poprzedniego mojego wpisu.
   Hejt, owszem od kilku lat w sieci kuje w oczy jak szampon podczas prysznica, jednak nie padają tu na blogu przeważnie, jedno zdaniowe bluzgi w Waszą stronę, tylko w miarę ogarnięte wpisy, które zwyczajnie Wam coś wytykają.

   Ustalcie może zasady: że albo blog jest tylko dla miłośników Play i tych, którzy plusują na Telepolis albo dla wszystkich, również tych, którzy są Waszymi klientami, zostawiają co miesiąc nie małe pieniądze i zwyczajnie chcą powiedzieć, co Nam się nie podoba. Bo gdyby mi nie zależało, to bym machnął na Was ręką i nie dręczył się czytaniem bloga.Aż takim masochistą nie jestem, a mimo wszytko cenię sobie taką komunikację z klientem, jaką Wy prowadzicie.

   Bo do czego piję: teraz zrobiliście mega podwyżkę Internetu, za chwilę dowiem się, że również mój abonament tak pójdzie w górę, że będę musiał zacisnąć pasa, bo telefon naprawdę potrzebuję, ofertowo mi odpowiadacie, ale ceny powoli przestaną mi pasować.

   A tu znów dla jaj- rzucimy bluzę, by wyczerpać temat i za miesiąc dwa, jak rozejdzie się po kościach, dowalimy kolejną podwyżkę.

   Słuchajcie też tych krytycznych uwag i na przyszłość nie wmawiajcie ustami Gosi, że coś jest lepsze, bo jest takie same ale za większą cenę.

   Za bluzę, jak pisałem wyżej- dziękuję, nie chcęRaportuj

 2. plus-play-orange-tmobile pisze:

  Jurku – odpuść.
  Choćby SKAŁY SRAŁY to rzecznik będzie dalej ciągnął swoje „nic się nie stało i jest lepiej niż było, wyniki mówią same za siebie”.

  szkoda tylko, że rzecznik i Gosia nie przeproszą śledzących bloga za strzelenie wszystkim plaskaczem w twarz – bo tak się poczułem jak oglądałem TO COŚ, bo inaczej tego nazwać nie można,
  totalny brak profesjonalizmu (na wiele pytan odpowiedzi: jeszcze nie wiem, zobaczymy za jakis czas, itp) potraktowanie tematu i klientów z góry (my wielmy lepiej i co nam zrobicie)

  a swoja droga jestem ciekaw – ile ludzie beda mieli sily, by kazdy nowy post zamieszczany tutaj zaczynac komentarzem: ALE KIBEL TA NOWA OFERTA INTERNETURaportuj

 3. Grzegorz pisze:

  Mi nigdy nie brakło zasięgu w Play. Internet także bardzo przyzwoity. Jeśli dodać do tego świetny PR mamy najlepszego operatora. Za przeniesienie numeru do Play wygrałem wycieczkę z ekipą z Play do Londynu na koncert Stonesów. Nie narzekać! ; )Raportuj

 4. speed pisze:

  Witam Panie Rzecznik mam pytanie co z tym przedłużeniem umowy rok wcześniej? Bo nadal nikt nic o nim nie wie, ani w salonach, ani na infolinii, na stronie również się nie da…Raportuj

 5. bart pisze:

  Takie Gruszki na wierzbie.. he he :-)Raportuj

 6. Pier de Lony - Paris pisze:

  Najważniejszy rekord jaki pobiliście to cena internetu w najnowszej ofercie. Rekord nie do przebicia :) zszokowaliście wszystkich i jeszcze w to nie możemy uwierzyć :)Raportuj

 7. qqłka pisze:

  Ja to bym pomęczył konkurs cat co niby był ale jakby nie byłoRaportuj

 8. qqłka pisze:

  A co do internetu to problem byłby chyba wtedy gdyby cenę podniesiono w trakcie umowy a tak to jest przecież wolny rynek mozna zostać na umowe na czas nieokreślony albo iść do konkurencji.Raportuj

 9. Kuba pisze:

  to i ja doleję oliwy do ognia… a kiedy wreszcie konkretna, zachęcająca do pozostania z Wami, oferta dla przedłużających umowę? z tego co pamiętam Zgniła Grucha dotyczyła tego tematu.Raportuj

 10. Lukaszgda pisze:

  Kiedy wifi calling w play?Raportuj

 11. Poczcie się na poczcie pisze:

  Dlaczego właśnie formacja biało-czerwona? Są inne kolorki.
  I jak wyglądała w ostatniej wersji, bo na filmie to chyba trochę za mało ich było.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty