Startujemy z kampanią Tidal w PLAY! [aktualizacja]

Udostępnij

Wczoraj na spotkaniu prasowym pokazaliśmy dziennikarzom część materiałów z naszej kampanii, która startuje już dzisiaj. Chcemy poinformować wszystkich o darmowym Tidalu w PLAY a pomoże nam w tym Margaret.

To jednak nie wszystko – na naszych billboardach zobaczycie mega gwiazdy: Madonnę, Rihannę i Daft Punk! :-)

TV:

[youtube]https://youtu.be/g4GMU-Eaf6c[/youtube]

RADIO:

OOH:

INTERNET:

Margaret Tidal Internet

W SALONACH SPRZEDAŻY:

140-4724 ulotka Extra-update-v9-tidal_FINAL_13.01.16-page-001 140-4724 ulotka Extra-update-v9-tidal_FINAL_13.01.16-page-002

Zobacz więcej

12 KOMENTARZE

 1. UKE zaprezentował operatorom wynik badania jakości sieci komórkowych. Jeżeli chodzi o transmisję danych, to najszybszy był Polkomtel, a najwolniejsze P4. Prędkość transmisji – najszybszy w downloadzie był Polkomtel (średnio 25 Mb/s), potem T-Mobile i Orange (po około 20 Mb/s), najwolniejsze było P4 (13 Mb/s). Upload plasował się na poziomie około 13 Mb/s w P4 i 17 Mb/s u pozostałych operatorów.

  Jakiś komentarz?

   • To w Biblii jest tak napisane. Życie jest brutalne. Bez inwestycji nie będzie lepiej. Cuda się nie zdarzają.

    • eeee, to „wkurzony” chyba nie wie w jakim świecie żyje. Przecież inwestycje są i to ogromne. Częstotliwości nie rosną na drzewach, ale z ostatniej licytacji, to właśnie P4 wyszedł zwycięsko i za kilka miesięcy będzie mógł odpalić 800 i 2600. Zapowiada się naprawdę dobrze.

 2. Prosze bardzo, komentarz: Najwidoczniej te wszystkie gwiazdy wolą wolniejszy internet w play niż żałosne oferty pozostałych operatorów. Dziękuje pozdrawiam ;-)

 3. Wyłącznie tą patologiczną promocję w RBM z nielimitowanym LTE ,to wreszcie sieć odżyje. Od kiedy ta patologia jest to internetu nie ma dla tych co płaca abonament.

 4. Wstyd Tidal to jakieś nieporozumienie nawet na światłowodzie zrywa
  ani 1 płyty nie przesłuchałem całej zawsze zerwie i żeby to tylko raz
  ale chyba taki CEL żeby ludziska narzekali, że w Play internet ciągle zrywa

  • Co Ty Chłopie opowiadasz – Cisnę Wimpa od samego początku, potem Tidala – jeżdżę po wioskach – i od dłuższego czasu jest to jedyny sposób w jaki słucham muzyki, zarówno w domu – (streaming do Sonosa) i w aucie (po bluetoothie) – i wszystko gra i buczy tak jak powinno

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości