Wystartował 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [aktualizacje]

Niedzielny poranek, mamy śnieg i mróz a mimo to w całej Polsce i wielu sztabach poza jej granicami na ulice ruszyli wolontariusze. Wyszli, aby kwestować w słusznej sprawie: „Na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów”.

Bardzo, bardzo cieszę się, że po raz kolejny PLAY pomaga w całej akcji. My też odwiedzimy kilka miast. A gdzie będziemy? Ewę będziecie mogli spotkać w Krakowie, Ola udaje się do Łodzi a Krzysiek jest w trasie do Bydgoszczy. Ja jeszcze wracam z targów CES i niestety w tym roku nie zdążę odwiedzić żadnego sztabu. Zamiast tego wspierać WOŚP będę na stronie www.grajzplay.pl – już spokojnie trafiam na 3 poziom ;-)

Mocno trzymam kciuki za całą Orkiestrę! :-)

image

Krzysiek przejeżdżając przez Toruń podesłał taką fotę. Postaramy się wrzucać drobne materiały na bieżąco :-)

A Ewa dostarcza taką galerię ;-)

I znowu Krzysiek – tym razem jego selfie z bydgoską załogą Play wspierającą WOŚP!

WOŚP Bydgoszcz

A tu Ola z ekipą w Łodzi ;-)

WOŚP Łódź 1

A także Ewa, Kasia, Konrad i Marcin z Krakowa! ;-)

WOŚP Kraków 4

Ewa ze złotą kartą dopinguje do hojnych licytacji ;-)

WOŚP Kraków 5

 

Komentarze

 1. gejek pisze:

  A cóż to za słodki pączuś w tym białym kubraczku? ^^Raportuj

 2. Xaver pisze:

  Kiedy będą aktualizacje telefonów z Play do Androida 6.0? Przede wszystkim chodzi mi o LG G3Raportuj

 3. nudny Heniek pisze:

  nie ma hejterów? aż się wierzyć nie chce..Raportuj

 4. Yey pisze:

  Szczerze mówiąc polarowe „kominy” dla kwestujących, z poprzedniego finału, były wg mnie fajniejszym pomysłem niż wciskanie się wszędzie przed kamery z tekturowymi „play-glutami”. Do tej akcji po prostu nie pasuje nachalny marketing.
  Pomysł z grą bardzo dobry, brawo.Raportuj

 5. nudny Heniek pisze:

  sknera czy ja Ciebie obrażam? Ty mnie tak… wyluzuj chłopcze, nic do Ciebie nie napisałem a sie przypie… Widzę że kompletnie nie kumasz co to ironia i sarkazm, no trudno… może jeszcze Cie w szkole nie uczyli co to jest.Raportuj

  • sknera pisze:

   Ten blog jest między innymi do pisania pochwał, życzeń, informacji, pytań, wniosków, wymiany informacji a nie do nazywania przez Ciebie użytkowników głupkami obojętnie czy zadali mądre czy nie pytanie.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty