Tako rzecze rzecznik Play

A HTC Desire 610 wędruje do…

Tak, jak obiecałem za najciekawszą nominację do Złotych Blobów i Zgniłych Gruch należy się smartfon. Taki bad-boy pozujący na tle biało-fioletowego fat-boya.

No dobrze, pora przejść do konkretów – napisaliście 100 komentarzy, trzeba było wybrać jeden. Uwielbiam takie dowody na to, że nie szukamy długich referatów a kreatywnego i niestandardowego podejścia. Za komentarz z odjechaną grafiką wygrywa golarzfilip :-)

To, że mistrzem Photoshopa nie jesteś jeszcze bardziej dodało frajdy i uroku temu obrazkowi :-) Napisz do Krzyśka maila, wyśle do Ciebie nagrodę w tym tygodniu. A reszcie przypominam, że trwa właściwe głosowanie na Bloby i Gruchy ;-)

Komentarze

 1. Adam K. pisze:

  Fajnie mu to wyszło. Gratulacje! :)Raportuj

 2. troll_bagienny pisze:

  Sorry, ale wrzucę swoje 3 grosze. Tylko ja zauważyłem, że wasze reklamy są do du…. zamiast prawdy w oczy wolicie lizanie du… Dpoty reklamowe są straszne. Dobre na chwilę, a nie na lata. Dawaj Grucha z to S6. Złomem htc się nie zadowolę.Raportuj

 3. pytajnik pisze:

  Ja ogłosiłem zwycięzcę półtora tygodnia wcześniej :-)
  https://blogplay.pl/2016/01/zlote-bloby-i-zgnile-gruchy-2015/#comment-272885Raportuj

 4. Diego Armando pisze:

  Gratulacje Golarzu;)Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty