Zgarnij darmowy starter gracza Red Bull MOBILE z 5 GB na start!

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja istnego święta graczy w Polsce, czyli Intel Extreme Masters. Z tej okazji nasz zespół Red Bull MOBILE przygotował dla Was coś specjalnego ;-)

Wchodząc na www.starter-dla-gracza.pl macie możliwość zdobycia dedykowanego bezpłatnego startera, na którym znajdziecie aż 5 GB neta na start! Żeby nie było za łatwo musicie wykazać się wiedzą i poprawnie odpowiedzieć na 5 pytań w naszym teście na temat gamingu. Mi się udało a jestem tylko niedzielnym graczem ;-)

Alternatywnie starter możecie wygrać podczas Mistrzostw Intel Extreme Masters od 4.03 do 6.03 w Katowicach, gdzie stanie stoisko Red Bull MOBILE, przy którym będzie można zagrać w kultowe gry na oldschoolowych automatach albo wziąć udział w konkursie. Zdobywca pierwszego miejsca wygra co-flight z Łukaszem Czepielą – jedynym polakiem startującym w światowej serii Red Bull Air Race. Za miejsca drugie i trzecie, wygrywa się odpowiednio: softshell wyścigowego teamu Infiniti Red Bull Racing i gadżety Red Bull MOBILE. Natomiast każdy uczestnik zabawy otrzyma starter załadowany 5 GB.

Nie wiem, jak Wy, ale moim zdaniem 5 GB zawsze „na propsie” :-) Wybieracie się do Katowic na imprezę Intel Extreme Masters?

 

Dla zainteresowanych regulamin:
Regulamin Oferty Promocyjnej Starter dla Gracza

Komentarze

 1. Pawian pisze:

  Nie kalkuluje się, szkoda czasu.Raportuj

  • gracz_MBR pisze:

   Czemu?
   Dla rozrywki się kalkuluje, a podsumowując i mój wyczyn za autorem wpisu „Mi się udało a jestem tylko niedzielnym graczem” :D
   Z drugiej strony „6 Ważność Zestawu Startowego (okres w, którym można dokonać Aktywacji) upływa dnia 01.01.2019.” dali czas na zastanowienie się czy warto wejść do gry RBM, aczkolwiek nie ma daty ważności przydziału bonusu 5GB.Raportuj

 2. janek pisze:

  kiedy rozwiązanie złotych blobów i zgniłych gruch ?Raportuj

 3. Antek pisze:

  Nie mogę zamówić wyskakuje mi : Wpisane litery capcha nie zgadzały się z wyświetlonym obrazkiem
  O co chodzi?Raportuj

 4. mnbcv pisze:

  Coś w tym regulaminie wam się powielił pkt a odnośnie 2zł na rozmowy. Teraz trochę bez sensu to brzmi…Raportuj

 5. kk pisze:

  ważny TYLKO 10 dni jak chcecie mieć 30 dni to płacić 30PLNRaportuj

 6. Maniek@ pisze:

  Czy tylko ja mam napisane HI i koniecRaportuj

 7. Damian pisze:

  Trololololollo!Raportuj

 8. U pisze:

  Telefony som kulRaportuj

 9. WIKTOR pisze:

  play to najlepsza firmaRaportuj

 10. Arashi pisze:

  To była mega ściema, dostałam ten starter i żadnego, nawet 1 GB nie było na start, tylko 3 zł na karcie.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty