Nowa akcja Red Bull MOBILE i House

Ten wpis jest starszy niż dwa lata. Zawarte w nim informacje mogą nie być już aktualne.

Wielkimi krokami zbliża się wiosna, czas więc na odświeżenie garderoby. Razem z House przygotowaliśmy dla Was bardzo fajną akcję :-)

Robiąc zakupy w sklepach House otrzymacie razem z paragonem dedykowany starter Red Bull MOBILE, a na nim 2 GB danych do wykorzystania. Fajnie? A jest jeszcze fajniej jak wyślecie z tej karty darmowego SMSa o treści KOD na numer 600 – dostaniecie wtedy 30% zniżki na kolejne zakupy w House ważny do 13 marca.

2 GB możecie wykorzystać w ciągu 30 dni od daty aktywacji startera.

Starter Red Bull MOBILE House

30% zniżki – 30 dni neta specjalnie dla Was ;-)

Promocja trwa od 1 do 13 marca 2016 roku.

Komentarze

 1. kanku3 pisze:

  Akcja pompujemy sztucznie bazę sim w Redbullu.Raportuj

 2. domos pisze:

  Same haczyki bez regulaminu widać. :\
  Jak w weekend odwiedzę ten sklepik to rabacki spłynie przy jednej wizycie? Super, kupię skarpetki, dadzą paragon ze starterem. Podmiana sima i send sms, ile czasu zajmie otrzymanie zniżki? Liczę, że resztę garderoby da się kupić za drugim płaceniem bez konieczności ustawiania się na szarym końcu kolejki.
  Obciachem byłoby gdyby kolejne zakupy za 7 dni.Raportuj

 3. Artek pisze:

  Może by tak wprowadzić lepszą ofertę dla przedłużających? Telefony w lepszych cenach?
  Czy to już w kwietniu ma zacząć się ta rewolucja z roamingiem w EU?
  Opłaty roamingowe będą spadać stopniowo. Od 30 kwietnia 2016 r. będą wynosić maksymalnie 5 eurocentów za minutę połączenia telefonicznego, 2 eurocenty za wysyłanie SMS-ów oraz 5 eurocentów za megabajt przesłanych danych. Obecnie opłaty te wynoszą 19 eurocentów za minutę rozmowy, 6 eurocentów za SMS i 20 eurocentów za przesyłanie danych.
  A od 2017 roku roaming za free!

  Oj będzie się działo u operatorów… Będzie walka o klienta… Poczekamy… Walcz Playu o stałych klientów bo uciekną tak szybko jak szybko przyszli ;-)Raportuj

 4. Mnie się bardzo podoba ten pomysł na akcje promocyjna :) Lubie to.Raportuj

 5. berebe pisze:

  A pakiety 3,7,30 dni bez limitów dalej aktywowane po wielu godzinach.
  Żenada.Raportuj

 6. sylwekzolkusza pisze:

  Play – nowości we wtroek
  We wtorek, tj. 8 marca br. P4, operator sieci Play organizuje konferencję prasową – poinformował na twitterze Marcin Gruszka, rzecznik Play.
  Szczegółów, czego ma dotyczyć na razie nie znamy.
  źródło: PlayRaportuj

 7. Cr3pT pisze:

  Umowa do 19.04.2016 – jedyne oferty to każda wyższa o 20PLN od tej co mam teraz, przy czym mam teraz to co oferuje konkurencja w tej samej cenie która teraz płacę – czyli jestem kolejnym zadowolonym klientem przechodzącym do konkurencji bo Super Play zapomniało o tym że kończy mi się umowa i że trzeba zaoferować jakąkolwiek ofertę???
  Sorry ale chyba serio spadliście poniżej 0Raportuj

 8. macq pisze:

  Nie wiem ile tych starterów przypadło na każdy sklep, ale w Galerii Krakowskiej został po tej, pożal się Boże, „promocji” poszum WIELKIEJ żenuła! :PRaportuj

 9. Marek pisze:

  Sama akcja bardzo fajna tylko czemu to ma się odbijać kosztem abonentów sieci? Internet i tak już słabo działa w dużych miastach :|Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty