Sony Xperia X – zaczynamy przedsprzedaż w PLAY!

Ten wpis jest starszy niż dwa lata. Zawarte w nim informacje mogą nie być już aktualne.

Wiosenny sezon na przedsprzedaże ciągle gorący. Tym razem nowość od Sony. Na moim podsumowaniu targów Mobile World Congress nie zabrakło oczywiście materiału o tym nowym flagowcu. Widać, że trzymają się dość konsekwentnie designu i dzięki temu te smartfony są tak rozpoznawalne :-)

[youtube]https://youtu.be/tY7XbrhJGxc?t=1m55s[/youtube]

Miło mi w związku z tym napisać, że Xperia X trafiła do naszej przedsprzedaży :-) Co lubię w nowym Soniaczu? Bardzo ergonomicznie zaokrąglone boki wyświetlacza, dzięki czemu trzyma się ją bardzo wygodnie, no i te matowe plecki – wyglądają po prostu elegancko i po fali produktów z taflą szkła na tyle jest to ciekawe urozmaicenie.

Zobaczcie, jakie foty nowej Xperii strzelił Krzysiek:


Kupując w przedsprzedaży (do 29.05) po raz kolejny zyskujecie – tym razem Sony pomyślało o ekstremalnych przeżyciach i do zamówienia oprócz kompletu z telefonem dostaniecie specjalny voucher w formie kodu. Będziecie mogli go wykorzystać na tej stronie i wybrać jedną z 62 atrakcji :-) Ja bym się chyba zdecydował na przejażdżka czołgiem – zapowiadają się niezapomniane wrażenia.

Przedsprzedaż znajdziecie w naszym eshopie – za 1 zł telefon otrzymacie w abonamencie 159,99 zł.

PS: Przy okazji w niedzielę, wrócimy do tematu przedsprzedaży bo mamy tam małą zaległość ;-)

Komentarze

 1. Sebeq pisze:

  Ja zaś jestem ciekaw kiedy wprowadzicie do oferty Huawei P9 lite. U Różowych już jest i to w bardzo przyjemnych cenach. Czy Play będzie miało duże opóźnienie z wprowadzeniem tego modelu? Zobaczymy. Odliczanie ruszyło. ;-)Raportuj

  • Henryk pisze:

   Mnie kończy się właśnie umowa. Czekam Jeszce jakiś tydzień i jak P9 lite się nie pojawi, to różowi przyjmują mnie z otwartymi ramionami dając jednocześnie 6 miesięcy abo za 1 zł. Żaden problem.Raportuj

 2. 535440427 pisze:

  numer telefonu obecny w play, 535440427 natarczywie dzwoni kilka razy z rzedu, kilkanascie razy w kazdego dnia! Zrobcie cos z tym!

  Dz.U.1997.88.553 – Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks karny
  § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność,Raportuj

  • 535440427 pisze:

   podlega karze pozba­wienia wolności do lat 3.Raportuj

  • Marek pisze:

   Zablokuj? Odbierz i powiedz, że ma nie dzwonić więcej? Wycofaj zgody marketingowe? Dzwoniący obcy numer wywołuje u Ciebie poczucie zagrożenia? XDD Z tą prywatnością to też nie przeginaj. Chyba troll?Raportuj

   • zgody pisze:

    Ale o jakich zgodach marketingowych mowa?
    Ich zastrzeżenie nie spowoduje tego, że numer, który jest aktywny w tej czy innej sieci nie będzie mógł się dodzwonić. Gdyby to tak działało to nikt z Play nie mógłby się do autora powyższego postu dodzwonić.
    Z mojej strony zachęcam do zablokowania ww numeru.

    A jeśli jest to problemem, która wzbudza u Ciebie poczucie zagrożenia lub inwigilacji to najlepiej byłoby podjąć rozmowę z osobą dzwoniącą i jej to wyjaśnić.

    PzdrRaportuj

 3. Adam K. pisze:

  Jeszcze masz zaległości w sprawie Złotych Blobów i Zgniłych Gruch.

  :)Raportuj

 4. Diego Armando pisze:

  Mój ulubiony flagowiec :) Sony= jakość:)Raportuj

 5. W temacie tej „zaległej” przedsprzedaży, chodzi może o informacje dotyczącą Ice View do HTC10 ?
  No to poczekam do niedzieli ;)Raportuj

 6. walek pisze:

  Ergonomiczne zaokraglenia wyswietlacza?? Czy moze telefonu?Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty