Wprowadzamy router Fritz!Box 6820 LTE

Udostępnij

Mniej więcej rok temu wprowadziliśmy do oferty router dla naprawdę wymagających produkcji niemieckiej firmy AVM. Działał wyłącznie w sieci LTE. W tym roku producentowi udało się wyprodukować sprzęt, który wspiera się również siecią HSPA.

Jesteśmy właśnie po konferencji prasowej. Fritz!Box 6820 LTE to nie tylko świetny hardware, ale i software – system Fritz!OS, który stale jest wspierany darmowymi aktualizacjami przynoszącymi nowe funkcje. Należą do nich intuicyjny interfejs użytkownika, dostęp do sieci bezprzewodowej dla gości i szczegółowy podgląd sieci WiFi. Jest też rozbudowana kontrola rodzicielska, firewall, VPN, automatyczne aktualizacje i wiele więcej.

Urządzenie dostaniecie za 1 zł w abonamencie Play Internet 89,99 zł, w której macie nielimitowane GB do wykorzystania. Zapytacie o Fair Usage Policy – w tej kwestii nic się nie zmieniło i po 100 GB prędkość połączenia może zostać ograniczona, ale dalej możecie korzystać z dostępu do internetu.

Zobacz więcej

19 KOMENTARZE

 1. Nie rozumiem tej polityki, że niby nielimitowany ale jednak 100 GB. Czy po włączeniu lejka da się obejrzeć online film w HD?

  • Taka mała *
   internet nielimitowany czyli możesz pobrać ile chcesz GB
   ale prędkość pobierania Mbps to już inna bajka dla operatora

 2. Rzeczywiście nic się u was nie zmieniło. Znowu oferta z * przy 100GB. Szkoda, bo lepiej wygląda różowe 100GB!

 3. Co do FUP. Drogi Panie Rzeczniku czy może masz jakieś informacje/przesłanki dla nas klientów czy kiedyś to się zmieni i będzie prawdziwy nielimitowany internet? Może kosztować nawet i 100 zł miesięcznie ale sieć zyskała by jeszcze więcej klientów i to zadowolonych. Niektórzy nie mają po prostu innej alternatywy niż sieć mobilna i na pewno wielu osobom by przypadł do gustu nieograniczony dostęp do internetu.:)

  • Podejrzewam, że jeszcze nie prędko, bo wszystkie BTS-y musiałyby mieć nieograniczoną przepustowość, a to trudna sprawa, bo użytkowników ciągle przybywa. Musi być po prostu więcej masztów (większe zagęszczenie), żeby ruch w sieci rozkładał się równomiernie.

 4. Nareszecie porzadny firmowy router LTE; nie trzeba juz wybierac miedzy chinczykami z dziurawym oprogramowaniem

 5. Ja bym chętnie skorzystał z internetu LTE i wcale nie ma dla mnie wielkiego znaczenia sama prędkość (wystarczy mi 15-20 Mb/s), ale stabilność – niedopuszczalna jest dla mnie sytuacja, że w jednej porze dnia mogę mieć 50 Mb/s, a wieczorem np. 2 Mb/s, bo wzrosło obciążenie sieci.

  Odnośnie samego sprzętu tutaj prezentowanego to fajna sprawa -wiadomo, że sprzęt Fritz! to luksus.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości