Tako rzecze rzecznik Play

Nielimitowane rozmowy i 2 GB danych na Przystanku Woodstock!

To jest bardzo, bardzo rozchwytywane przez Was promo – bardzo słusznie! Dajemy Wam 4 dni zupełnie nielimitowanych rozmów do wszystkich – dzwońcie do rodziny, przyjaciół, mówcie im jak bawicie się na Festiwalu.

Dodatkowo dostaniecie od nas 2 GB danych – przesyłajcie zdjęcia na portalach społecznościowych, transmitujcie na żywo, wysyłajcie snapy ;-) Ten pakiet możecie też wykorzystać na streaming muzyki w TIDALu, którego też na czas Przystanku Woodstock będziecie mieli za free!

Jak aktywować? W dniach 14-17 lipca na terenie Kostrzyna nad Odrą wysyłając kod *111*333*1# – prosto i szybko :-)

 

Kostrzyn jest blisko granicy, więc zwróćcie tylko uwagę na to, czy jesteście połączeni z PLAY lub jednym z naszych krajowych partnerów roamingowych. Nie będziecie mieć żadnych problemów z zasięgiem na Festiwalu, a o tym dlaczego napisze Krzysiek za dzień lub dwa :-)

PS: Dostaniecie potwierdzenie aktywowania promocji, ale jeśli wolicie samemu sprawdzić, czy już system włączył Wam pakiet możecie to zrobić kodem *111*333*3# :-)

Komentarze

 1. Kolmp pisze:

  Abonament i karta czy tylko karta?Raportuj

 2. ktry pisze:

  Maszty na kółkach z antenami już stoją wokół Kostrzyna,więc z zasięgiem i przeciążeniem sieci nie powinno być problemu. Słyszałem że nawet Plus swój postawił w tym roku. Trzeba korzystać bo to już ostatni przystanek za rządów Pisiorów.Raportuj

  • lapatot pisze:

   I maszt babo placek.Raportuj

  • Przemo pisze:

   Taki masz na kółkach przydał by się w uzdrowisku Krasnobród. Nie postawią nadajnika bo jest jakiś chory zakaz.. i tylko jeden stoi na wzniesieniu z północnej części miasta.. a jak są setki a nawet tysiące osób na plaży nad Zalewem to ja mieszkający na poludniu miasta wiecznie mam problem z zasięgiem w każdym weekend a ostatnio to i każdego popołudnia. Play otrzymuje ode mnie setki zgłoszeń z wielu kart sim. Nic zobie z tego nie robi. Ma to poprpstu głęboko. A powinni zadbać. Konkurencja mimo przeciazenia jednak daje radę. A ja ciągle muszę liczyć na zasięg Konkurencji. Czy to po to powstał Play aby nadal korzystać z usług konkurencyjnych?
   Wstyd.Raportuj

 3. Baton pisze:

  Kasa z orkestry się przydała :DRaportuj

 4. bogumił pisze:

  A gdzie znajdę regulamin ”Zestaw Startowy na przystanek Woodstock 2016″? Nie mogę znaleźćRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty