Promocyjne kody znajdziecie też pod nakrętkami Coca-Cola

Udostępnij

Pisałem o fajnej akcji z Fantą i Sprite ;-) Nagród do wyboru sporo, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

No a jak ktoś jednak woli pić Coca-Colę lub jak nasza Ola Coca-Colę Zero to też będziemy dawać bonusy, które też znajdziecie pod nakrętkami. Szukajcie butelek z promocyjnymi etykietami. Po wklepaniu kodu na stronce gigakody.coke.pl również będziecie mieli wybór nagrody:

 • darmowy starter z łącznie 3 zł do wydania
 • zwrot 5 zł w formie doładowania za zakup nowego startera w ciągu 7 dni od aktywacji (jeden nowy starter, jedno doładowanie)
 • doładowanie 2 zł dla obecnych numerów
 • 1 GB danych

Wszystko analogicznie do promocji Orzeźwiające Doładowanie ;-) Dla jednego numeru możecie w ciągu miesiąca wykorzystać maksymalnie 8 kodów z nakrętek.

Jeśli jesteście zainteresowani szczegółami koniecznie odwiedźcie gigakody.coke.pl :-) Akcja trwa do 30.10.2016 r.

Zobacz więcej

37 KOMENTARZE

  • Przecież Fresh to już został zepchniety na margines społeczny pewnie niedługo z niego zrobią obcą markę i odlacza od zasięgu całkiem bo do tego się sprowadza Feir Play dla Najwierniejszych klientów…

 1. Chodzi o wypchnięcie ludzi z fresha do aktualnej oferty, w praktyce do konkurencji. Głupie to jak cholera. Piłka jest prosta, nie ma oferty, nie ma pieniędzy.

  • chyba dla opamiętania, trzeba wam wyłączyć zbieraj minuty i dołączyć fresh do kodów z nakrętek.

   • Kolego ja we Freshu nie mam zbieraj minuty a może ze 4 lata już więc bardzo chętnie przystane na taki warunek tylko niech mnie traktują na równi z innymi klientami ze sporo młodszym Stażem.

     • A po jakiego wafla mam migrować jeśli wszystko jest GIT?
      Liczy się to jak traktujecie osoby, które były jedne z pierwszych!
      Śmiech na sali! Żenada i Żenua do potęgi N-tej
      We freshu mamy najdroższe pakiety danych i jakoś nikt nie rości pretensji o to. Tylko jeśli jest promocja to niech tyczy wszystkich! AMEN

      A zmigrować to można, ale do innej sieci :P

      • Ależ traktujemy lepiej – zobacz chociaż na bonus za staż – stali klienci dostają aż 500 zł do wykorzystania! :)

      • Taa, 500+ od Play = na konto promocyjne do wykorzystania w 30 dni, a potem bye-bye. Dlaczego od razu nie zaproponujecie każdemu po milionie zł za każdy rok stażu w Play? Byłby jeszcze lepszy efekt marketingowy! I jakie WOW w mediach!
       Nie ma sprawy. Wiem, że na ten komentarz i tak pan nie odpowie. Taka praca rzecznika.

      • Może lepiej zamiast mówić jaki play jest zły i nie dobry może lepiej zamówcie darmowe startery od playa

 2. Kiedy łaskawie odświeżycie ofertę Red Bull Mobile by nawiązała wyrównaną walkę z nju… obecna oferta to jakiś skansen.

 3. Przeniosłem nr z Virgin do PLAY i nie mogę uruchomić promocji 100zł za rejestrację.Numer jest zarejestrowany co potwierdził punkt PLAY a system woła zarejestruj numer. Zgłoszenie problemu na PLAY24 nic nie daje bo nikt się zgłoszeniem ne interesuje.Podobno takich przypadków jest więcej. Ma ktoś pomysł co zrobić żeby uruchomić promocję nie czekając na reakcję PLAY (może działa na konkretnej taryfie po przeniesieniu numeru).

  • Play nie włącza automatycznie tej kwoty trzeba wpisać kod.Ja znalazłam ten kod na necie i wtedy dostaje się tą kasę na konto .*111*300*1#

 4. Z przykrością muszę wyrazić zniesmaczenie i wielkie rozczarowanie wykluczeniem Play Fresh z promocji. Czy przyznajecie się jeszcze do tej marki, a może już należę do innego operatora?? Nie tylko ja widzę jestem zawiedziona, co widać po komentarzach. Pamiętam jak wprowadzaliście taryfę „Rok Ważności Konta”. Pan rzecznik o ile się nie mylę, pisał, że to tylko taka kosmetyczna zmiana nazwy Fresha, że to to samo praktycznie, czy coś w tym stylu. I wszystko teraz wychodzi. Przykre to wszystko.

 5. Dlaczego po zmianie taryfy w dalszym ciągu nie mogę skorzystać z promocji i wybrać doładowania lub GB?

 6. na pierdołowate promocje to macie pieniądze , ale by wypuścić aktualizacje do s6 edge na 6.0.1 to już od kilku miesięcy ciężko ?

 7. Chciałem sobie przedłużyć bonus 500zł i 10 gb które przypadkowo aktywowałem kodem w play fresh, bo numer mam od lat zarejestrowany, a tu taka miła niespodzianka.
  Teraz ani nie przedłużę, ani nie zmienię taryfy, bo wszystko stracę.
  Super.

  • 500 zł nie stracisz jak w ostatni dzień ważności kupisz 10 za 5 z konta głównego ubędzie ci 5 zeta ale konto promocyjne zmieni datę o 30 dni a z netem też tak samo ale wyjdzie za 25 MB 3 zeta. Innego wyjścia we freshu nie ma

 8. NIe wiecie może czy pobierają za to pieniądze z konta? Boje się,że tak jest a mam trochę na koncie i nie chccę żeby mi przepadło.

 9. czy w sytuacji gdy wpiszę kod już wykorzystany pojawia się komunikat „kod nieprawidłowy”? wydaje mi się że wpisuje już dobry kod, ale mimo wszystko coś takiego się pojawia, ale hmmm…może ktoś z domownikow mnie ubiegł?!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości