Aktualizacja! Bilety na koncert Rihanny rozdane

Ok, obiecalem bilety i są. Jest bardzo mało czasu, więc konkurs jest bardzo prosty i szybki. Wrzucajcie w komentarzach linki do Waszych TIDALowych playlist zainspirowanych koncertem Rihanny. Minimalna ilość utworów 5. Nie zrobi na nas specjalnego wrażenia lista utworów samej Rihanny ;-) Musicie się troszkę bardziej postarać. W komentarzu wrzucajcie link, ale napiszcie też dwa słowa dlaczego taki wybór a nie inny. To bardzo pomaga jurorom w wyborze, który zakomunikujemy najpóźniej dziś późnym wieczorem.

Wiem, że koncert już jutro, ale jeżeli jesteście z daleka to też coś na szybko wymyślimy (bilety na ciufę). Piszcie, bo mam podwójne zaproszenie i dwa pocieszenia ;-)

Bardzo ciężko być jurorem, poważnie, szczególnie jak mam tylko cztery bilety ;-(

Bartek, mega pomysł. Fajnie pokazałeś możliwości bazy Tidal. Lubię kreatywność – masz bilet.

Sandro, tak PLAY spełnia marzenia. Masz bilet.

Adam dasz rade dojechać? Bardzo ciekawa lista, nie wiedziałem, że to tak działa ;-) Bilet dla Ciebie.

Ostatni dla SunnyBoya… oczywiście miło, że wiesz, że nasza Ewka krejzolka miała dziś setne urodziny, ale fakt, że wybrałeś (chyba jesteś facetem) mój ukochany utwór Rihanny przekonał mnie. Ten utwór właczylem kiedyś na jednej imprezie PLAY kiedy podczas świętowania miliona pijemy szampana. Uwielbiam! Pewnie go nie zagra ;-(

Jeżeli ktoś nie może być to szybko piszcie do mnie marcin.gruszka@play.pl (również sprawy logistyczne)

Na pierwszym miejscu rezerwowym jest Patryk. Patryk jest PLyersem, ale bardzo nam pomaga w pracy rozwiązując mega trudne tematy i bardzo chcialbym mu podziękować. Może uda mi się jeszcze gdzieś ten bilet wyszarpać.

Szkoda, że mam tylko 4 bilety ;-(

Obsiu będę słuchał Twojej playlisty w sobotę w drodze na Hel. Patologikaa bardzo fajny wybór i fajnie, że słuchasz Kendricka, którego bardzo lubię.

Wszystkie osoby dostają 3 miesięczny kupona na Tidal HiFi i jeszcze jakiś drobiazg muzyczny dodatkowo. Marta dostanie coś gruszkowego ;-) Krzysiek będzie się z Wami jutro kontaktował w sprawie adresów.

Bardzo Wam dziekuję.

Komentarze

 1. Adam K. pisze:

  Jak Rihanna, to.kedna wielka impreza!
  „Can’t wait for war!” http://tidal.com/playlist/f5eb104a-6a55-4c9e-9623-8a7c3588ea76Raportuj

 2. Adam pisze:

  Moja playlista – RIHJECTED – zawiera piosenki, które Rihanna odrzuciła i w końcu ich nie nagrała, a stały się wielkimi hitami. Kto wie, czy byłoby tak samo, gdyby Barbadoska zdecydowała się je zaśpiewać? Być może jutro bawilibyśmy się do ‚Timber’ i ‚Lean On’ zamiast do ‚We found love’ i ‚Work’?

  http://tidal.com/playlist/920f4f86-2e81-4d2e-a3cd-bd9e59ec8a6aRaportuj

 3. BArtek pisze:

  Moją playlistę czytajcie ‚między wierszami’, zwracając uwagę na tytuły piosenek ;)

  tidal.com/playlist/3c239c24-df73-49e9-8223-132594dbc236Raportuj

 4. https://tidal.com/playlist/b3b7f0a2-ca63-440c-b125-8ab68ce8e528
  A więc tak: na początek barbadoskie rytmy grupy „Krosfyah”, które wprawią mnie w pozytywny nastrój chillu związany z koncertem. Później nasza „Stacja Warszawa” jako hołd dla miasta, w którym odbędzie się koncert. „Summer” towarzyszyć mi będzie, kiedy w promieniach sierpniowego słońca będę zmierzał w stronę Stadionu. „With a little help from my friends”, znaczy Was :), mogę mieć szansę na „Time of my life” podczas show Rihanny, na którym z pewnością nie zabraknie „We found love” co mam nadzieję może dotyczyć także mnie po koncercie :) następnego dnia będzie już tylko „Perfect Morning” i mnóstwo „Memories” na całe życie!Raportuj

 5. Sandra pisze:

  https://listen.tidal.com/playlist/d5c5b982-60c6-47dd-9e37-449677c514be
  W mojej playliście każdy znajdzie coś dla siebie, trochę reggae i jeszcze wiele.
  Weź pod uwagę ( „consideration”) że mnie potrzebujesz ( „needed Me”) w pracy („work”) gdzie znaleźliśmy miłość ( „We found love”) inaczej polegniesz (” man down”) i lepiej oddaj moje pieniądze („Better Have My Money’)..
  To taka historyjka związana z moją playlistą ;)
  Podobno Play spełnia marzenia :) oby i moje się spełniło :)Raportuj

 6. rukki pisze:

  Cześć Marcin Ubolewam nad tym ale używam WP :( Szkoda bardzo żałuję że nie mogę uczestniczyć w tym zadaniu Pozdrawiam i życzę udanej zabawy na NarodowymRaportuj

 7. Marta pisze:

  Posłuchaj playlisty w TIDAL: RiRi https://tidal.com/playlist/7968755a-6940-422a-b56f-02700ce09f70

  Więc tak, moja lista to ogrom pozytywnej energii jaką dają rytmy latynoamerykańskie! Od Rihanny przez Lopez i skończywszy na ukochanym Ricky Martinie :P . Biegaczom dodaje powera w nogach, tancerzom dodaje rytmu!! Zaczęłam akurat urlop, bilet na koncert Rihanny byłby spełnieniem marzeń!!
  Pozdrawiam zajadając w ogrodzie pyszna GRUSZKĘ :)Raportuj

 8. Gali_Matias pisze:

  I tak pewnie nie zdążą rozdać nagród przed koncertem :)
  Dostaniecie bilet wersja kolekcjonerska, nie śmigany :DRaportuj

 9. Patryk pisze:

  Łapcie listę https://tidal.com/playlist/d8cfe804-0b09-4d6b-b504-7e34fe39c7fa

  Wakacje już na półmetku, a my ciągle w pracy :) Polecam zapracowanym odpoczynek przy letnich klimatach. Koncert Rihanny, to będzie coś nawet i bez Calvina Harissa!

  Krzysiu, this is what i came for!Raportuj

 10. Obsiu pisze:

  http://tidal.com/playlist/35b59d1c-42ec-4ff0-bc06-5bd2400f0014
  Moja lista ma w sobie pozytywną energię ! , każdy znajdzie coś dla siebie .
  Lista jest bardziej dedykowana dla osób które są w podróży. :)Raportuj

 11. patologikaa pisze:

  tidal.com/playlist/08a01d31-e191-47dc-8fe4-56af59a38b06

  Żaden wybór nie był przypadkowy. Tytuł to nawiązanie do najprzyjemniejszych brzmień muzyki w najlepszej kolorystyce.

  Począwszy od Timbalanda, który jako producent miał swój udział w twórczości Rihanny, przez brzmienia stanowiące kanon współczesnej muzyki rozrywkowej autorstwa Daft Punk, a kończąc na osobistym hołdzie złożonym twórczości Davida Bowiego, tej playliście nie brak niczego.

  Nie brak spektakularnych duetów, jak ten z Princess of China, starych wyjadaczy we współczesnym wydaniu (U2, RedHotChilliPeppers), są pełne energii utwory Two Door Cinema Club i FosterThePeople, a nawet znalazło się miejsce na polski akcent.

  Tak, ta playlista ma naprawdę tylko 15 kawałków.Raportuj

 12. Kamillo pisze:

  Moja playlista składa się z utworów, które miałem przyjemność słyszeć na żywo na koncertach. Wyjątek stanowią piosenki Rihanny, które mam nadzieję usłyszeć już jutro.

  https://listen.tidal.com/playlist/516f5553-3511-41ad-8b49-136c3de22040#

  Dlaczego taka playlista ?
  Emocje, wszechogarniający szał, głośny wokal i wspaniała publika to coś co sprawia, że podczas podróży oprócz samych dźwięków przychodzą na myśl wspomnienia. To pamiątka, której nie można utrwalić na zdjęciu czy wideo :)
  Playlista mam nadzieję, że będzię się w miarę wszystkich koncertów poszerzać (oczywiście Rihanna, no i wciąż czekam aż Coldplay odwiedzi Polskę).

  P.S Wszystko zasłyszane w Polsce co tylko potęguje rozwój naszego kraju !Raportuj

 13. SUNNYBOY WZT pisze:

  Sto lat dla najlepszej Ewy z Play, która ma dzisiaj urodziny!! *Cheers* Ewa! Z dedykacja dla Ciebie Riri, a reszty posłuchamy razem na koncercie. Playlista idealna na koncertowy befor.
  https://tidal.com/playlist/882e751f-3653-476a-84cb-5e4efa107e97Raportuj

 14. Adam pisze:

  WOWWWWWWWW, DZIĘKI!!!
  Oczywiście, że dam radę dojechać – wsiądę w 509 i podjadę bezpośrednio pod stadion :)Raportuj

 15. Marcin pisze:

  Czyli ten konkurs szybko rozwiązany i jutro adresy – a reszta niech czeka miesiącami?
  Ewentualnie sobie poczekacie na obiecane upominki tak jak reszta.Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   Za ostatnią transmisję zostały wysłane doładowania, dziś skontaktuję się jeszcze w sprawie nagród w postaci gadżetów :)Raportuj

 16. Właśnie za to uwielbiam serwisy takie jak Tidal. Mega łatwy dostęp do gigantycznych zasobów muzy.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty