Tako rzecze rzecznik Play

Do telewizji PLAY NOW możecie wybrać Google Chromecast lub telewizor Krüger&Matz 48″

Wiecie już czym jest PLAY NOW, rozwialiśmy też lwią część Waszych wątpliwości podczas wieczornej sesji pytań i odpowiedzi.

Żeby uprzyjemnić sobie oglądanie telewizji możecie do oferty wybrać dwa fajne urządzenia – Google Chromecast (drugiej generacji) lub telewizor Krüger&Matz KM0248 o przekątnej 48 cali.

Najpierw trochę o tym pierwszym – Chromecast to mały gadżet podpinany do telewizora, monitora czy projektora przez gniazdo HDMI. Trzeba mu też dostarczyć zasilanie przez port USB lub zwykłą ładowarkę (oczywiście wszystko w zestawie). Następnie konfigurujemy go przez aplikację Google Cast w smartfonie wybierając sieć Wi-Fi, z którą ma się łączyć i nadając mu nazwę. I to wszystko ;-) Banalnie proste i praktyczne – treści z PLAY NOW, YouTube’a, TIDALa i innych oglądamy na dużym ekranie a smartfon służy nam jako pilot. Można też wyjść z danej aplikacji i zająć się na telefonie czymś innym, na przykład nadrabianiem poczty czy Facebooka a na telewizorze cały czas nieprzerwanie wyświetla się to, co ustawiliśmy w aplikacji. Moim zdaniem jest to super gadżet. Jeśli sami go macie może być to także fajny pomysł na prezent (na przykład dla mnie, bo jeszcze się w niego nie zaopatrzyłem) ;-)


Z kolei telewizor Krüger&Matz KM0248 to dość spory kawałek ekranu. W tej cenie trudno znaleźć coś większego. 48 cali to sporo jak na przeciętny pokój a do tego naprawdę wygląda ładnie. Może nie jest tak najeżony nowinkami jak telewizory Samsunga czy LG, ale jeśli ktoś po prostu chciałby obejrzeć telewizję czy skorzystać z Chromecasta to warto taki zakup rozważyć.

Kruger&Matz KM0248

Cennik Google Chromecast, TV Kruger&Matz

Komentarze

 1. LOL pisze:

  400PLN za Chromecast? Na necie za 150-180PLN stoi :)
  Chyba biorę, najlepiej kilka, a najlepiej z umową na 2 lata..Raportuj

 2. Oszi pisze:

  Na znanym portalu takie chodzą.
  Pytanie mam kolego sympatyczny.
  Były problemy z Tidale po zmianie taryfy w lipcu i sierpniu. Zostawał wyłączony, a po interwencji w BOK i aktywacji nadal był brak uprawnień. Dopiero dziś poszedł mass „spam” z hasłami i śmiga wszystkim.
  Pytanie za 100pkt, kontynuacja czy od nowa 24 miesiące?
  I pytanie dodatkowe, póki co Tidal z aktywacją za free do końca września?Raportuj

 3. robzon pisze:

  Wow, Chromecast to bardzo dobry ruch. Używam od kiedy wyszła pierwsza generacja i w sumie teraz mam telewizor tylko dla tego urządzenia :)

  Wersja audio też działa bardzo dobrze.Raportuj

 4. mikk pisze:

  Za takie kanały? a w życiu!Raportuj

 5. piotr pisze:

  wi-fi calling się nie doczekacie. Play nie potrafi aktualizacji do tel zrobić a co dopiero uruchomić usługęRaportuj

 6. Diego Armando pisze:

  Chromecast jest świetny, uzywam od dłuższego czasu, strasznie tez usprawnia tzw. YouTube party:)

  Co do ceny, najtańszy jest w serwisach sprzedaży jednodniowej, ale i tam dochodzą koszty dostawy i poniżej 150 się nie uda:)Raportuj

 7. Wulo pisze:

  Kiedy aktualizacja mapy zasięgu?Raportuj

 8. XMAREKK30 pisze:

  Zróbcie promocję na telefonu dla przedłużających ale lepiej na tym wyjdziecie bo ja np cały czas obserwuje konkurencje już nawet w Pl….podwajają internet z 10gb na 20gb za 99zł abonament lub z 5gb na 10gb za 69.99 ta ostatnia jest godna UWAGI na ten momęnt :)Raportuj

 9. Adrian pisze:

  Nabijanie kabzy dla Play. Nie można zrobić aplikacji na smart TV ? Jak showmax czy Netflix? Na wszystkim musicie dodatkowo zarobić.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty