Nawigacja Play z mapą parkingów

Niedawno w Nawigacji Play na smartfonach z Androidem została włączona możliwość znalezienia parkingów. Dzięki temu użytkownikom skraca się czas między dotarciem do miejsca docelowego a znalezieniem miejsca parkingowego. Na chwilę obecną do aplikacji została podpięta baza już 8237 parkingów w całej Polsce. Co ciekawe, o ile parking jest płatny znajdziecie przy nim też informację o obowiązujących stawkach ;-)

Przyznam, że czasem zdarza mi się marnować nawet kilkanaście minut na znalezienie miejsca w centrum, ale z nowej funkcji korzystałbym też w miejscach, w których jestem pierwszy raz i nie orientuję się w okolicy – a tak w łatwy sposób będzie można znaleźć pobliski parking. No właśnie – korzystałbym, bo na Jabłkach na razie wszystko po staremu. Trzymam więc kciuki za szybkie wprowadzenie parkingów również w wersji na iOS :-)

Komentarze

 1. one1 pisze:

  Cena produktu jest zaporowa. Kto robi rozeznanie rynku?Raportuj

 2. Przemo pisze:

  Łe tam parkingi wolę świeżą mapę Lte UltraRaportuj

 3. Play pisze:

  poprosze o świeża mape LTE ULTRA a nie Parkingi mi potrzebneRaportuj

 4. Tomko pisze:

  …po co płacić za coś, co inni dają bez opłat…?Raportuj

 5. slam pisze:

  Naviexpert jest super i warto za niego zapłacić, ale… w sierpniu naviexpert (nie playowy) kosztuje 69zł/ rok. Standardowo 99zł. Marnie to wygląda przy 14zł/miesiąc w playRaportuj

 6. asia_wioskowo pisze:

  #slam
  naviexpret jest fajny ale nie na tyle super żeby za niego płacić nawet te 69 zeta w promocji ,korzystalam z niego 2 lata darmowo i w porównaniu z innymi darmowymi nawigacjami używanymi równocześnie ja osobiście nie dam za niego więcej niż 20_30 zeta za rok,
  to jest oczywiście moja opinia i nikogo nie mam zamiaru do niej przekonywać.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty