Tako rzecze rzecznik Play

Więcej filmów w PLAY Kino

Długi weekend i tak podła pogoda jest idealnym powodem, żeby zobaczyć coś fajnego w TV… na przykład w PLAY NOW. Przypomnę, że w PLAY NOW mamy zakładkę Play Kino – znajdziecie tam co dwa tygodnie nowy hit do obejrzenia za darmo, również z transmisją danych. Były tam do tej pory takie produkcje jak Nice Guys czy Londyn w ogniu. Ten drugi Krzysztof miał okazję obejrzeć i jak napisał „to mocno typowy film akcji z wieloma wybuchami, wieloma wystrzelonymi pociskami i twardzielu w idealnie skrojonym garniturze. Dobrze pasował na niedzielne popołudnie ;)”

Aktualnie na półce za darmo czeka na Was komedia Moje Wielkie Greckie Wesele 2, idealny film na spędzenie wieczoru z dziewczyną i na poprawę jesiennej deprechy lub jeżeli lubiecie deprechę to może Carol, melodramat z 6 nominacjami do Oscarów za 2015.

Dzisiaj rozszerzamy ofertę i do bezpłatnych produkcji dodajemy również dodatkowe tytuły do wypożyczenia. Będą one jak w serwisach VOD płatne, ALE w odróżnieniu od nich za naprawdę nieduże kwoty. Przykłady?

 • Wilk z Wall Street za 5 zł – 5 nominacji do Oscara, fenomenalny film, ale zdecydowanie nie dla dzieci.
 • Uprowadzona 2 za 5 zł.
 • Transcendencja za 5 zł.
 • Wykapany ojciec za 5 zł – opowieść o tym, jak to jest mieć 533 dzieci.

A jeśli nie zdążyliście obejrzeć Londyn w ogniu to teraz możecie to nadrobić za 9 zł.

Zasady się nie zmieniają – od potwierdzenia macie 3 dni i możecie oglądać niemal w kółko ;)

play-kino-filmy

Oczywiście również te filmy możecie obejrzeć nie tylko na smartfonie, ale i na komputerze (www.playnow.pl) czy na większym ekranie z użyciem Chromecasta ;)

Komentarze

 1. AndrzejJ pisze:

  I znowu coś więcej. Więc ocena się należy jak zawsze w takim przypadku – 6- doskonale.
  Komercyjnie, sympatycznie i spokojnie.
  Pozdrowienia standardowo też.:) Sympatyczne.
  Tym bardziej, że są literówkiRaportuj

 2. Apka moglaby wysylac powiadomienia o nowych pozycjach w kinieRaportuj

 3. jack be pisze:

  z innej beczki: proponuję wprowadzić do PLAY24 możliwość zarządzania wszystkimi,zarejestrowanymi na siebie numerami.obecnie jest tylko opcja „dodaj numer”.powinno to być w formie jednego konta,na którym widzę wszystko co się dzieje na danym numerze i w razie potrzeby,bym mógł na tymże numerze też wykonać dowolne operacje z pozycji laptopa lub aplikacji.dotąd taką opcję mają tylko w BOK i w salonach.wchodzą po danych osobowych na nasze konto i widzą wszystko.dlaczego jako klient nie mogę także mieć takiej opcji?po co mam zawracać komuś głowę na linii bądź w salonie?skoro mógłbym swoje drobne sprawy załatwić sam,a konsultant miałby czas na poważniejsze rzeczy.nawet nie wiedziałem,że mam tyle numerów zarejestrowanych w play na siebie.o wszystkich dowiedziałem się w BOK.niektórych nawet nie pamiętam,kart i dokumentów z rejestracji nie posiadam.i nawet po doładowaniu byłyby aktywne.

  a tak w prosty sposób: loguję się do PLAY24 i widzę wszystko,robię wszystko.każdy numer na ekranie.czyż nie ładnie?

  brakuje mi jeszcze jednej opcji.przykładowo mam limitowane 10 numerów zarejestrowanych w kartę na siebie (chyba taki limit jest).mam kilka numerów,które są już stare i zapomniane.mam też kilka nowych w prepaid,które chciałbym zarejestrować i z nich korzystać.mianowicie chodzi mi o możliwość całkowitego wyłączenia tych starych z pozycji PLAY24.zwalniam wtedy miejsce dla tych nowych,które chcę zarejestrować.tamtych automatycznie/definitywnie nie ma.lądują do puli i za jakiś czas lądują na starter jako nowy numer.

  jak wy to widzicie?kto mnie popiera?jesteśmy w dobie postępów i myślę,że to byłby wielki krok i zarazem spore ułatwienie dla jednych i drugich.

  czekam na komentarze.

  podobno można wszystkoRaportuj

 4. rena pisze:

  Nie macie nic do roboty w weekend jak zawracać komuś głowę czymś co i tak nie rowiazaliscie!!!!Raportuj

 5. T. pisze:

  Od 3 tygodni nie ma internetu w Koronowie, w punkcie Play tylko słyszę, że trzeba czekać. Kiedy to naprawicie???!!!Raportuj

 6. Przypominajka pisze:

  Tymczasem… ostatnia promocja dołądowań była 1 czerwca.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty