Zmieniamy ceny iPhone’ów

Ten wpis jest starszy niż dwa lata. Zawarte w nim informacje mogą nie być już aktualne.

Dzisiaj z działu sprzedaży dostaliśmy maila, że musieli „skorygować” ceny iPhone’ów 7 i 7 Plus. Ja powiem wprost – ta korekta oznacza niestety ceny w górę, ale o niewiele – w okolicach 80 zł.

Jeśli interesują Was konkretne modele od razu wklejam dla Was linki:

iphone-7

 

Komentarze

 1. kuba pisze:

  Ceny zmienione. A jak z dostępnością???Raportuj

 2. mike278 pisze:

  Uczciwie, wprost-podrożały. Plus dla Marcina.Raportuj

 3. Piotrek pisze:

  No tak zdecydowanie za tanie były.Raportuj

 4. Andrzej pisze:

  Zgodnie z postanowieniami. Jest więcej. Niestety, za to ocena już była, a zatem trudno powiedzieć – 9. ;-)
  Kolejne pozdrowinka mimo to.:)Raportuj

 5. Konrad pisze:

  To jest jakiś żart.Zamiast podwyższać cenę telefonu moze byście sie zajęli podaniem informacji kiedy wkoncu beda dostępne :)
  I przestańcie traktować stałych klientów w sposób jaki ich traktujecie bo szybko zaczniecie ich tracić, ot taka dobra rada :)Raportuj

 6. Andres pisze:

  No tak, mieliście już najdrożej iP7 na rynku (całkowity koszt abo+tel przez cały okres umowy), więc trzeba podbić ceny aby mieć pewne pierwsze miejsce podium.
  Prawidłowo!Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   Oj, wcale nie – zachęcam Cię do przeczesania cenników :)Raportuj

   • Andres pisze:

    T: 6 mc abo za 1 zł, 18mc za 99.95 + iP32GB za 2299 zł = ~4114 zł
    P4: 24×95 zł + 2219 = 4499 zł (choć umowa jest na 25mc więc nie wiem czy nie czasem 4595 zł).

    U was nawet z DUK po rabacie nie chcą się zgodzić na mniej niż abo 125 zł i za iP7 32GB 1179 zł = 4179 zł (lub 4304 zł jeśli liczyć abo x25 – jak to w końcu jest płaci się abo x25 czy x24 w tej ofercie na 25mc? – konsultant dzisiaj mi wmawiał, że pierwszy abo jest w opłacie za telefon i potem 24mc).Raportuj

   • Andres pisze:

    Jeszcze jedno: czemu w tych abonamentach z telefonami nolimit liczycie za 50-60 zł na mc, a bez telefonu da się nolimit mieć za 25/mc?
    Uczciwa oferta byłaby taka: 3349 zł za iP7 32GB (i tak na nim zarabiacie biorąc od Apple z rabatem dla operatora, a przecież można spokojnie je kupić za 3100 z FV) + nolimit za 25 zł. Czyli całkowity koszt przez 2 lata: 3349 zł + 24×25 zł = 3949 zł.

    Zarabiacie na iP7 sprzedając go po cenie 3349 zł i zarabiacie na usługach (skoro bez tel dajecie solo+ za 25 zł tzn. że na niej przecież nie tracicie).Raportuj

 7. Mariusz La pisze:

  Nikt nic nie wie a ceny są podnoszone. Widzę tu celowe działanie.
  Za chwilę minie kolejny tydzień i kolejny. Ludzi się tyle nazbiera a Wy zrobicie kolejny ruch z ceną w górę.
  Później ugotujecie się z tymi modelami. Będzie jak wcześniej.Raportuj

 8. Monika pisze:

  Myślę, że traktowanie klientów w taki sposób jak robią to Państwo jest niepoważne. Jako stała i wieloletnia klientka podpisałam umowę przedłużeniową już ponad 2 tygodnie temu z zapewnieniem, że telefon w ciągu tygodnia zostanie mi doręczony. Do dnia dzisiejszego telefonu jak nie było tak nie ma, a od Waszych konsultantów nie jestem w stanie uzyskać żadnej konkretnej informacji tylko ciągle jestem zwodzona, że telefon „na dniach” będzie.Raportuj

 9. Ed pisze:

  Mi sie wlasnie koncza 2 umowy z play kazda ponad 200pln/mc
  Tez czekam i czekam na 7 plus 128GB – mialy byc w tym tygodniu, teraz slysze ze beda w przyszlym a pewnie pozniej uslysze ze jeszcze za 2 tygodnie
  Lecicie w uja ze stalymi klientami
  jesli T lub plus odezwa sie przed wami ze maja te telefony to baju baju play, moja firma od was uciekaRaportuj

 10. Monika pisze:

  Na kolejne zgłoszenie w którym prosiłam o podanie KONKRETNEGO terminu dostawy I PRZYCZYN OPÓŹNIENIA właśnie dostałam odpowiedź:
  „Wyjaśniamy jeszcze kwestię Pana zamówienia w zgłoszeniu 145806472. Proszę Pana o cierpliwość. Gdy będziemy mieli konkretne informacje, skontaktujemy się z Panem.”
  Serio?Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty