A w weekend zobaczcie Iluzję 2 w PLAY NOW

Ten wpis jest starszy niż dwa lata. Zawarte w nim informacje mogą nie być już aktualne.

Oczywiście nie tylko w weekend, ale to akurat dobra pora na relaks. Od teraz możecie obejrzeć w PLAY Kino film Iluzja 2 (Now You See Me 2). Karty, sztuczki, znikanie, magia, fajerwerki – kto tego nie lubi?

Jeśli jeszcze nie widzieliście (a jest na to duża szansa, bo film był wyświetlany na razie tylko w kinach) to mocno polecam. Słyszałem same dobre opinie od znajomych i nie wiem jak Wy, ale ja na pewno oglądam w PLAY NOW. Na zachętę zostawam trailer:

iluzja-2-plakat

TAA-DAAA! ;)

Komentarze

 1. pytajnik pisze:

  0 dla Andrzeja Pinokia, że jeszcze nie opublikował swoich wypocin. No i pstryk oczywiście.Raportuj

 2. Nie lubię Pinokia pisze:

  Pinokio jest nudny z tymi swoimi komentarzami i dobrze, że jeszcze nic nie napisał. Oby tak dalej!Raportuj

 3. kiedy pisze:

  Kiedy promocja doladowan?Raportuj

 4. Andrzej Pinokio the I-st pisze:

  TAA-DAAA!
  Dałem się namówić żeby obejrzeć. Za to – 6 – doskonale.:)
  Lubię sztuczki. Za to też – 6 – doskonale.:)
  Obejrzałem korzystając z bonusowego internetu za rejestrację w PLAY, w udostępnionej przez PLAY technologii LTE, wykorzystującej macierzystą infrastrukturę nadajników PLAY. Za to trzecia – 6 – doskonale.:)
  Ponieważ doładowania pre-paid’ów w PLAY i Red Bull Mobile podlegają ciągłej i długotrwałej promocji, to za to czwarta – 6 – doskonale.:)
  Po obejrzeniu filmu mam fajny nastrój – relax – no to piąta – 6 – doskonale.:)
  A teraz, albo za trochę, obejrzę inne sztuczki – RAD COMPANY z płyty od RedBullMobile Collect – no to się należy szósta – 6 – doskonale.:)
  Sechs mal sechs.:))
  Pozdrawiam.:)
  AP the I-st.Raportuj

  • Dżepetto pisze:

   Pajac jak zwykle w swoim żywiole – normalnie struga wariata!!! Ale wiecie co nie zwracajcie na Pajaca uwagi to zamknie się troll jeden, bo jak wiecie trolle żywią się energią innych :-(Raportuj

 5. klapson pisze:

  ja chętniej zobaczyłbym nową ofertę na kartę, bo konkurencja was przegania : DRaportuj

  • Karciarz pisze:

   Jak nie pasuje bierz swoją kartę i migusiem do konkurencji…. serio mam odruch wymiotny na wypociny karcairzyRaportuj

  • Karciarz pisze:

   i tak marginesie Plus ma chyba najgorsze pakiety na kartę najmniej aktywnych karciarzy najmniej użytkowników w ogóle, ale zarabia całkiem nieźle. Przypuszczam, że właśnie dlatego w zyskach przegania PLAY bo nie dopłaca tyle do wiecznie marudzących, chcących wszystko za darmo karciarzy. A jak już tak pisze to PINOKIO fajne czyta się komentarze :) Ja popieram za to -6-Raportuj

 6. dragonite pisze:

  Dlaczego wykupując pakiet Kids nie mam dostępu do wszystkich kanałów nickelodeon tylko mam informacje, że jeden z nich jest dostępny w pakiecie podstawowym ?? Przecież nickelodeon to typowo stacja dziecięco-młodzieżowa.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty