Tako rzecze rzecznik Play

Metallica na TIDALu

Nie wiem czy znacie, ale Metallica to taki niezbyt popularny zespół, który wykonuje piosenki na dziecięcych instrumentach, zobaczcie jak im wyszedł ostatni kawałek:

A tak już bardziej serio – bardzo dobre wiadomości dla fanów cięższych brzmień, bo Metallica i jej pełna dyskografia zawitała na TIDALa. Zarówno Kill ‚Em All, Ride The Lightning (z Fade to Black) i inne albumy aż po świeżo wypalony Hardwired…To Self-Destruct.

Naprawdę chłopaków szanuję i relaksuję się ze słuchawkami na uszach słuchając ich czy SOAD, Dobrze, że teraz jest jeszcze większy wybór ;)

Komentarze

 1. Andrzej Pinokio the I-st pisze:

  I dobrze, że jest.:)
  I szóstka.:)
  I pozdrawiam.:)
  AP (znowu ?) the I-st.Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   I trzy szóstki nawet ;)
   Gadżety dla Ciebie z poprzedniego wpisu wysyłam w poniedziałek, ale sam wiesz – nietypowa była prośba ;)Raportuj

   • Pinokio pisze:

    Podziękować.:)
    Wszystko ma swój czas. Warto czasem poczekać. Jak w pokerze. Na luzaku.
    Jak dotknąć podziękować drugi raz.:)
    Pozdrawiam.:)
    AP the I-stRaportuj

 2. sylwekzolkusza pisze:

  W Play i Tidalu zapłacimy telefonem dzięki Android Pay ??Raportuj

 3. JanuT pisze:

  Ciekawy jestem czy Marcin wie, że „Kill” i „Em All” to nie 2 albumy a jeden o nazwie pisanej z apostrofem (nie z przecinkiem) „Kill ‚Em All” (od chyba Kill Them All)?
  Przecinek nie leży na klawiaturze obok apostrofu więc wymówki nie ma, że literówka :)Raportuj

  • JanuT pisze:

   Możliwe, że sprawa się własnie wyjaśniła: napisałem tytuł z apostrofem ale zamiast niego jest w komentarzu przcinek. WTF?
   Afera „smar” v.2.0?Raportuj

   • Krzysiek Sylwerski pisze:

    Też nie wiem czemu apostrofy są traktowane przez WordPressa jako przecinki, ale za to dokładnie wiem, że „Kill ‚Em All” to nie są dwa albumy ;)Raportuj

    • Arczibald pisze:

     Ważne pytanie: jutro zmienia mi się taryfa w biznesie na box z 5 numerami. Jest to przedłużenie umów. Miałem do tej pory usługę Tidal za free. Jak bedzie od jutra bo żaden człowiek z Play nie umie mi odpowiedzieć. Czy będę musiał nagle płacić za to???
     Bardzo proszę o wyjaśnienie. DziękujęRaportuj

 4. goral2099 pisze:

  No i fajnie. Jeden z zespołów, którego mi brakowało. No i dobrze, że wszystkie albumy, a nie sieczka taka, że nawet z pojedynczej płyty nie wszystkie kawałki są dostępne (WTF???).Raportuj

 5. Fajnie, nie słuchałem jeszcze „Hardwired”. W sieci o nim głośno, ale nie do końca za sprawą muzycznych recenzji. No to się będę relaksował. ;)Raportuj

 6. djzj pisze:

  no nareszcieRaportuj

 7. barto23 pisze:

  Wreszcie!!!
  Jedna z lepszych informacji w Play w ostatnich miesiącach.
  Myślę, że dzięki temu popularność Tidal’a w Polsce bardzo mocno wzrośnieRaportuj

 8. xck pisze:

  Jest Metallica, ale brak mi jeszcze Rammstein. Korzystam z Tidal, ale wolę jednak płacić Spotify. Metallica jest od dawna, i to z większym wyborem nagrań. Rammstein i cała reszta również. Aplikacja na desktopy jest tragiczna, a poza tym jest dużo błędów np.: pomylona kolejność utworów, błędy w nazwach utworów i ten Flash :( Jakość nagrań również jest słyszalna. Przynajmniej ja słyszę różnicę w jakości pomiędzy Tidal a Spotify. Ale w sumie to dobrze. Niecg Tidal ciśnie konkurencję to się będą bardziej starać.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty