Nowa Lenovo Yoga

Właśnie się dowiedziałem, że bardzo po cichu pojawił się w naszej internetowej ofercie nowy model – Lenovo Yoga Tab 3 LTE.

No, ale chwila – jaka to nowość? Przecież rok temu był już w ofercie? Otóż ten tablet ma jedną przewagę nad poprzednią wersją, bo został wyposażony w 2 GB RAMu, więc dla odróżnienia nazywa się Lenovo Yoga Tab 3 LTE 2 GB.

Tablet bardzo przemyślany i praktyczny ze swoim zawiasem i podstawką, dzięki czemu nie potrzeba żadnych dodatkowych etui czy zakładek na ekran, żeby postawić go w pionie, wygodnie położyć do pisania czy zawiesić (może w kuchni do wyświetlania przepisów?) :)

Komentarze

 1. Andrzej Pinokio pisze:

  Coś nowego, bo pamięci nigdy nie za wiele – to po staremu 6 – doskonale.
  Tym bardziej, że również nieco po cichu odświeżył się Red Bull Mobile Collect.
  Pozdrawiam.:)Raportuj

 2. JanuT pisze:

  Czy na blogu rzecznika można w końcu bez problemów napisać komentarz ze słowem „s m a r t f o n” w dowolnej odmianie (i bez spacji jak tutaj napisałem bo inaczej sie nie da)? Czy jednak dalej działa cenzura na to zakazane słowo i komentarz się nie pojawi jeśli je zawiera?
  Zaraz to sprawdzę – poniżej komentarz z tym słowem.Raportuj

 3. JanuT pisze:

  Cenzura na słowo „s m a r t f on” dalej niestety działa.
  Komentarz z tym słowem (napisanym bez spacji oczywiście) nie opublikował się.Raportuj

 4. JanuT pisze:

  Ja myślę, że żadnego więc po prostu wytłumacz dlaczego wiadomości z tym słowem w większości przypadków nie są publikowane? (poniżej napiszę dla testu komentarz z tylko tym jednym słowem – może już po cichu naprawiliście :)Raportuj

 5. Michał Ł. pisze:

  Smartfon, smartfony.Raportuj

 6. Slawek pisze:

  Witam. Ja mam pytanie z innej beczki. Czy wie ktoś czy cykliczna promocja z doładowaniami do których były odrzucane MB, minuty lub ileś tam procent doładowania się zakończyła czy to tylko zastój? Dawno nie było.. Na fb mnie olewaja z tym pytaniem.Raportuj

 7. ania69 pisze:

  To sa już jakieś kpiny!!! Od 26.10.2016 nie mogę przedłużyć umowy na formułę rodziną. Mimo wielu zgłoszeń, wizyt w salonach i pisania na forum z pozal się Boże Rzecznikiem i wysłania do niego maila do dzisiaj sprawa stoi w miejscu!!! Pan Rzecznik ma inne wazniejsze sprawy jak np. chwalenie się gadżetami . Dzisiaj niejaki Pan Szymon Agatowski-konsultant bombardował mnie sms-ami, mailami i telefonami, że sprawa została załatwiona. Mam sie udac do salonu jak pisał pan rzecznik na innym forum będzie PSTRYK. Pojechałam tam, więc ( na drugi koniec dośc duzego miasta) i się okazało , ze nie ma PSTRYK. Sprawa jest nie załatwiona, a ja mam panu Szymonowi wystawić pozytywną opiniię. Żarty sobie stroicie???? Pięc umów jest dla Was nic nie warte??? Konkurencja bardzo się ucieszy!!!Raportuj

 8. mastay pisze:

  Jest Lenovo Yoga, to teraz czekamy na Lenovo Moto G4 :)Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty