Tako rzecze rzecznik Play

Opłać fakturę z Mastercard – aktualizacja

Wczoraj odpaliliśmy bardzo fajną promocję wspólnie z Mastercard, o której pisaliśmy w tym wpisie.

W skrócie aktywując usługę Cykliczna Płatność kartą z użyciem karty Mastercard dostaniecie od nas co miesiąc, przez pół roku rabat 5 zł na abonament.

Pojawiło się sporo pytań dotyczących tego czy promocja dotyczy również dotychczasowych klientów. Tak jak pisałem wczoraj TAK, promocja dotyczy również klientów dotychczasowych, którzy oczywiście korzystają z wymieniony w regulaminie taryf. Pragnę uspokoić tych wszystkich, którzy mieli wątpliwości – zmienimy zapis regulaminu!

Komentarze

 1. Wodafone pisze:

  Czyli z Formuła 4.0 mam się bujać? Dzięki Play!Raportuj

 2. No to ja na przekór mam kartę VISA. :)Raportuj

 3. PINOKIO pisze:

  :)
  PINOKIORaportuj

 4. dareka pisze:

  No bez jaj. Myślicie że dla 30 zł sprzedam się i podam wam numer karty? Was chyba pogieło. Po wuju promocja.Raportuj

  • Gucio_PL pisze:

   A ja się dziś dowiedziałem, że Bank P_O do karty przedłaconej (wprawdzie Visa) żąda numeru komórki. Może ma to związek z rejestracją FreeFaid … Operator kartę, Bank komórkę w zamian niewiele. Obaj się przejadą, komórka nie doładowana, a karta w necie bezużyteczna. Szkoda, że nie mam jak sprawdzić w tym systemie master-Play, pewno sami by uzupełnili brakujące dane w imię domyślnej akceptacji regulaminu, tylko czy opłaciłbym swoje to już poza obiegiem $.Raportuj

 5. RedBull pisze:

  A gdzie taryfa abonamentowa RedBull Mobile w regulaminie? Jej wykluczenie z promocji jest nie fair :(Raportuj

 6. Marcin pisze:

  Witam. To m. in. ja miałem wątpliwości.. wątpliwości na tyle duże, że postanowiłem wyłączyć usługę zanim pobrano należność za pierwszą fakturę. Dalej regulamin mówi, że jak zrezygnuję, to tracę prawo do promocji nawet jak uruchomię usługę ponownie.. No chyba, że w ramach rewanżu za nieprecyzyjne zapisy w regulaminie wyjątkowo przyznacie mi możliwość skorzystania z promocji ;)Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty