Muzyczne combo trafia do oferty

Coś jest w muzyce, że przemawia do wszystkich. Żeby słuchać jej w fajnej jakości warto zadbać o dobry sprzęt. Dlatego możecie u nas od jutra kupić świetne combo – słuchawki Marshall Major II wraz z głośnikiem Marshall Acton.

(na fotce niesforne włosy zasłuchanej Ewy)

Na takim sprzęcie świetnie się słucha muzyki z TIDALa – pamiętajcie, że to już ostatnie dni promo i wystarczy go aktywować do końca roku, by mieć darmowy dostęp na 2 lata. Słuchacie na Apple Music czy Spotify? Dajcie szansę TIDALowi, na pewno będzie inny a może okaże się lepszy? Ja sobie nie wyobrażam teraz codziennego funkcjonowania bez muzyki z chmury. No i jest tam nowy Pezet:


Jeśli będziecie siedzieć przy świątecznym stole możecie w ramach prezentu włączyć im darmowego TIDALa jeśli jeszcze go nie mają :)

Komentarze

 1. .w pisze:

  Sporify :DRaportuj

 2. Adam K. pisze:

  Piękny :)
  liczę na słuchawki z Tidalowego, milionowego okienka :)Raportuj

 3. rafalpl pisze:

  W sam raz dla melomanaRaportuj

 4. atqa pisze:

  Czy tylko ja przebieram nóżkami oczekując otwarcia 19 okienka?Raportuj

 5. Gazo pisze:

  Głośnik ma bardzo fajny wygląd, taki retro trochę :)Raportuj

 6. PINOKIO pisze:

  Mnie się podoba. Tatuaż też jest extra. Trochę szkoda, że poza ofertą.
  Ale i tak – 6 – doskonale.:)
  Pozdrawiam.:)
  PINOKIORaportuj

 7. Marek Mazury pisze:

  Powiem tak Marshall Acton to wyjątkowy głośnik Bluetooth zamknięty w klasycznej obudowie znanej z pozostałych głośników Marshalla. Wysoka jakość wykonania, ponadczasowy design i doskonała jakość dźwięku to cechy charakterystyczne głośnika Acton.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty