Rejestracja numeru także u listonosza

Udostępnij

Wszędzie dzisiaj widzę newsy o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy i cieszę się, że wspieramy Fundację jako PLAY już 6 rok. Konferencja wypadła świetnie, Ewa poradziła sobie jak zawsze mimo bolącego gardła.

No, ale my dzisiaj nie o tym – cały czas chcemy dodawać nowe punkty, gdzie będziecie mogli zarejestrować swój numer na kartę. Od dzisiaj jest to możliwe także u listonosza. Co ciekawe, u nowoczesnego listonosza, czyli takiego, który nosi ze sobą tablet :) Wystarczy zgłosić, że chcecie zarejestrować numer a później:

  1. przekazać numer telefonu i karty SIM (sprawdzicie go wpisując na telefonie kod *127#)
  2. podać imię, nazwisko, numer PESEL
  3. okazać listonoszowi dowód osobisty do weryfikacji danych

To wszystko! Po poprawnej weryfikacji otrzymacie SMSa z informacją o pomyślnej rejestracji :) Będziecie mogli odebrać bonusy i przystąpić do naszej loterii #KartaMilionWarta :)

Pytaliście o sposoby rejestracji bez wychodzenia z domu i to jeden z nich :)

Zobacz więcej

Reszta wiadomości