Wprowadzamy Stan Nielimitowany – komunikat prasowy

Jutro napiszemy o ofercie więcej, tymczasem mamy dla Was komunikat prasowy:

Warszawa, 21.06.2017 r.

PLAY daje więcej!

 

PLAY rzuca wyzwanie limitom. Nowa oferta Stan Nielimitowany łączy w sobie aż 7 usług: nielimitowane rozmowy, SMSy, MMSy, internet bez limitu GB, roaming w UE bez dodatkowych opłat oraz dostęp do Showmax, Tidal i PLAY NOW i to już od 35 zł za osobę.

Do tej pory oferty bez limitów kojarzyły się  z najwyższymi taryfami i drogimi abonamentami. Pora to zmienić. Play wprowadza na rynek nową ofertę. Stan Nielimitowany, bo o nim mowa, to oferta w super atrakcyjnej cenie – już od 35 zł za osobę. Klienci dostaną nielimitowane rozmowy, smsy, mmsy, internet bez limitu GB oraz roaming w UE bez dodatkowych opłat. To nie wszystko – dostęp do świata muzyki Tidal oraz seriali i filmów Showmax, za który na co dzień klienci płacić muszą  po ok, 20 zł miesięcznie w Stanie Nielimitowanym będzie w ramach abonamentu. Dzięki temu każdy, kto ma Stan Nielimitowany będzie mógł słuchać muzyki w Tidal przez 24 miesiące, oglądać seriale i filmy w Showmax przez okrągłe 12 miesięcy. W cenie abonamentu znajdzie się też dostęp do kanałów TV w ramach PLAY NOW.

W grupie siła. Im więcej osób tym lepsza cena.

Stan Nielimitowany będzie kosztował 35 zł za osobę w taryfie RODZINA (trzy karty SIM do smartfonów), 40 zł za osobę w DUECIE (dwie karty SIM do smartfonów) i 50 zł SOLO (jedna karta sim do smartfonu). W RODZINIE można kupić nawet osiem kart SIM, a posiadacze Karty Dużej Rodziny czwartą i piątą kartę SIM dostaną z rabatem 50%.

Dostępna będzie również specjalna promocja dla przenoszących numer – otrzymają 10 zł rabatu na abonament na zawsze, jeżeli zdecydują się na zakup telefonu.

Dla tych, którzy korzystają z telefonu mniej dostępny będzie Stan Nielimitowany MINI, a w nim rozmowy bez limitu i 2 GB internetu oraz roaming w UE bez dodatkowych opłat. Dostępne już od 20 zł za osobę.

Trzecia opcja to Stan Nielimitowany DOM WiFi, w której poza usługą do smartfonu dodawany będzie internet do domu bez limitu GB. Taka taryfa będzie dostępna już od 40 zł za osobę.

Dla klientów biznesowych przygotowano również nową ofertę Formuła Perfect Box dla Firm, w której pakiet dwóch numerów oraz internetu do biura będzie można nabyć w cenie 50 zł przy przeniesieniu min. jednego numery do Play.

Nowość! Showmax – doskonałe filmy i seriale, nielimitowane dzięki Play

Obejrzeć wszystkie odcinki ulubionego serialu na smartfonie w trakcie podróży lub wakacji? Teraz jest to możliwe! Showmax to serwis, który oferuje najlepsze seriale i filmy, m. in. hollywoodzkie klasyki, a także uznane polskie produkcje, takie jak Pitbull: Nowe Porządki czy Body/Ciało. Dzięki Play można teraz oglądać ulubione produkcje w najlepszej jakości, bez długiego czekania na ich premierę kiedy tylko zechcemy.

Powrót darmowego Tidala!

Powiedzenie „nie mam czego słuchać?” zmienia się teraz w „nie wiem, od której piosenki zacząć”. Czy można nosić w kieszeni ponad 48,5 miliona utworów w bezstratnej jakości dźwięku, jak na płycie CD? Dzięki Tidal jest to możliwe! Play gwarantuje w STANIE NIELIMITOWANYM niczym nieograniczone, poza naszymi gustami muzycznymi korzystanie z Tidal – globalnej platformy rozrywkowej stworzonej dla fanów przez artystów z całego świata. Serwis odniósł już sukces na polskim rynku – fani muzyki docenili go m. in. za łatwy dostęp do ogromnych zasobów legalnej muzyki. Dzięki Tidalowi można słuchać muzyki, a także oglądać teledyski i ekskluzywne materiały video.

TV bez telewizora?

Usługa PLAY NOW w ofercie STAN NIELIMITOWANY to telewizja w smartfonie. Nie musisz już czekać przed ekranem telewizora na swoje ulubione show  – teraz programy można oglądać bez limitu o dowolnej porze, siedząc na ławce w parku czy jadąc do pracy. W PLAY NOW znajdziesz 55 kanałów, w tym kilkanaście w cenie Twojego abonamentu np. TNT, Eleven Extra, Nickelodeon, Paramount Channel, czy BBC Lifestyle, w których na pewno każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. PLAY NOW to także 15 000 godzin wideo na żądanie: filmów, seriali, programów.

Nowa oferta będzie dostępna w sprzedaży już od 23.06.2017 i wspierana ogólnopolską kampanią w TV, radiu, internecie oraz w outdoorze. Promować ją będą nowe gwiazdy – Kuba Błaszczykowski, piłkarz, który dobrze wie jak przekraczać własne limity, Arkadiusz Jakubik –  artysta, który codziennie przekracza limity własnej kreatywności oraz Martyna Wojciechowska – podróżniczka, która dosłownie nie zna granic.

 

Informacje o PLAY

PLAY jest operatorem drugiej co do wielkości i najszybciej rosnącej sieci telefonii komórkowej w Polsce pod względem raportowanej liczby klientów (14,3 mln klientów2 na 31 marca 2017 r.). PLAY zwiększył swój udział rynkowy w liczbie klientów w Polsce z poziomu około 4,6% na koniec 2008 r. do około 27,6% na 31 marca 2017 r. PLAY oferuje szeroki zakres usług telekomunikacyjnych opartych na technologii komórkowej, w tym: usługi głosowe, usługi transmisji danych, wiadomości tekstowe, usługi wideo (PLAY NOW), a także usługi dodane oraz sprzedaż telefonów komórkowych i innych urządzeń klientom indywidualnym oraz biznesowym w Polsce.

 

O TIDAL:

TIDAL to globalna platforma rozrywkowa stworzona dla fanów przez artystów z całego świata. Użytkownicy TIDAL cieszą się dostępem do unikalnej zawartości, która bezpośrednio łączy artystów z fanami na wiele sposobów. Serwis oferuje bezstratną jakość dźwięku – jak na płycie CD, wideo o wysokiej rozdzielczości, możliwość odkrywania nowych artystów poprzez TIDAL Rising i unikalne przeżycia dzięki TIDAL X. TIDAL jest dostępny w 52 krajach z katalogiem ponad 48,5 milionów utworów oraz 175 000 materiałów wideo w wysokiej jakości. Więcej informacji na stronie www.tidal.com.

Obserwuj TIDAL: https://facebook.com/tidal, https://twitter.com/tidalhifi i https://instagram.com/tidal/

O Showmax:

Showmax to serwis, gdzie można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.

Komentarze

 1. _czesi pisze:

  Niezłe zaskoczenie – oferta zapowiada się naprawdę dobrze :-)Raportuj

  • zmzm pisze:

   Kupiłem nowy aparat telefoniczny. Konieczna jest do niego karta nano Sim. Przdwczoraj udałem się do Salonu Play w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie. Spytałem o możliwość otrzymania karty tandem. Wcześniej w Erze korzystałem z takich kart Sim. Było to rozwiązanie wygodne. Jak się zdarzyło, że wychodząc z domu zapomniałem telefonu, uruchamiałem drugi, który zawsze był w samochodzie i miałem telefon o tym samym numerze, co telefon pozostawiony w domu. Trafiłem na Panią Kierownik salonu. Pani Kierownik wyjaśniła mi, że należe do osób mało rozgarniętrych, która myli kartę Sim z telefonem dual. Powiedziała, że są telefony obsługujące dwie karty Sim, natomiast funkcjonowanie dwóch kart Sim z tym samym numerem jest technicznie niemożliwe, co wie każdy, kto potrafi myśleć. No cóż. Przychodzić do salonu Play i dowiadujesz się, że jesteś przygłupem. Powiedziałem, że mam numer telefonu należący do spólki. Pani Kierownik poinformowała mnie, że z chwilą wydania karty nano, dotychczasowa karta „utraci zasięg”. Pomyślałem, że powinienem przyjść z nowym telefonem, żeby nie było sytuacji, e mój telefon nie funkcjonuje. Kiedy wczorej przybyłem do salonu, Pani Kierownik poprosiała mnie do swojego stanowiska i powiedziała, że ona zajmie się moją sprawą, bo wie z rozmowy odbytej poprzedniego dnia, że korzystam z telefonu firmowego, więc ona jako Kierownik musi osobiście sprawdzić, czy posiadam pełnomocnictwo do otrzymania nowej karty Sim. Innemu pracownikowi mogło to ujść z uwagi. Powiedziałem, że nie przyszedłem celem dokonania w imieniu spółki czynności prawnej , co wymaga pełnomocnictwa, lecz przybyłem w związku z czynnością techniczną, nie wywołującą skutków prawnych. Pani Kierownik powiedziała, że czuje, iż ja ukradłem telefon, chcę ją podejść i zmienić kartę, żeby działać na szkodę spółki, będącej klientem sieci Play, a ona na to nie może pozwolić. Pomyślałem, że chociaż wie, iż ukradłem, to chociaż dobrze, że nie wezwała policji. Poinformowałem, że teza jakoby chodziło o działanie na szkodę spólki nie trzyma się kupy, bo łatwo sprawdzić w KRS, który to dokument jest w systemie, że w moim posiadaniu jest 70% udziałów w spółce, a niby po co miałbym sam działać na swoją szkodę. Pani Kieronik powiedziała, że moje nazwisko w KRS jak właściela spółki nic nie znaczy, bo wpisał mnie tam zarząd, i jak zarząd się dowie, iż samowolnie wymieniłam kartę Sim z mikro na nano, natychmaist mnie wykreśłi z KRS a ona zostanie zwolniona dysyplinarnie. Pani Kierownik powiedział, że wymieniając kartę uzyskuję ogromne uprawnienia do korzystania z numeru, a ona stoi na straży, żeby osoby nieuprawniona ich nie posiadły.
   Pani Kierownik przekroczyła granicę absurdu. Wymiana karty nie daje przecież żadnych nowych upranień oprócz już posiadanych, wynikających z dotychczasowej karty Sim.
   Skoro zaczęło się, od wytknięcia mi głupoty, bo nie wiem, iż nie mogą jednosześnie istnieć dwie karty Sim przypisane do tego samego numeru, trzymając się tej konwencji powinienem skonstatować, iż jeśli procedury sieci Play nie rozrózniają czynności technicznych od czynności prawnych, to świadczy to o niekompetencji ich autorów a może nawet o głupocie. Pozwalam sobie na używanie wyrażeń zapozyczonych od Pani Kieerownik, chyba dlatego, że jestm w okresie silnego rozregulowania glikemii, więc szybko się denerwuję, a głupota mnie szczegolnie silnie irytuje. Nie oczkuje odpowiedzi na niniejszy list, bo rutynowe sztuczki PR – owców mnie śmieszą.Raportuj

   • longmanus pisze:

    „Pani Kierownik poinformowała mnie, że z chwilą wydania karty nano, dotychczasowa karta „utraci zasięg”.” i dobrze powiedziała :-), bo nawet kiedy używałeś Era (czy teraz T-Mobile) Tandem, to tylko jedna karta mogła być (w tym samym czasie) zalogowana. A poważniej, Pani kierownik (jak wynika z opisu), była niedouczona i nadgorliwa, prawda. Ale… taki trick/usługę jak „Tandem”, ma tylko T-Mobile, w żadnej innej polskiej sieci, tego nie uzyskasz, sorry – to akurat mogłeś ustalić, jednym telefonem do BOK Play.Raportuj

   • Wyd pisze:

    Nie ma oferty „tandem” w Play. Co do karty to miała 100% tracji nie jesteś osoba decyzyjna w spółce to nie masz prawa nic zrobić w Play bez upoważnienia. A te wyżej napisane mądrości nie mają nic wolnego od czynności technicznych czy prawnych.Raportuj

    • longmanus pisze:

     Prawda, po to udziałowcy wybierają zarząd , by reprezentował spółkę, nawet będąc 70% udziałowcem, musisz mieć pisemne upoważnienie od członka(ów) zarządu uprawnionego do reprezentacji spółki (w zależności od tego jak macie ujętą reprezentację w statucie/KRS) – jak przy podpisaniu umowy. https://www.play.pl/pomoc/dokumenty/dokumenty-niezbedne-do-podpisania-umowy.html. Oczywiście bzdurą jest – ” Pani Kieronik powiedziała, że moje nazwisko w KRS jak właściela spółki nic nie znaczy, bo wpisał mnie tam zarząd…” – bo to na wniosek uchwały walnego zgromadzenia wspólników, wpisuje się do KRS zarząd, ale Pani Kierownik miała rację, uprawnione do czynności prawnych, są osoby REPREZENTUJĄCE spółkę, a nie wszyscy wpisani do KRS.Raportuj

   • Purkier pisze:

    Brawo dla pani kierownik za profesjonalne podejście do tematu. Wymiana karty sim to nie jest błachostka, a przedstawiciel spółki do wykonania jakichkolwiek czynności potrzebuje upoważnienia jeśli nie jest prokurentem albo reprezentantem wpisanym do KRS.

    W skrócie, rozpisałeś się, ale racji nie masz.Raportuj

   • Gość pisze:

    Drogi zmzm,
    procedury których musi przestrzegać każdy pracownik Play są jasne. Jeżeli w KRS spółki nie było informacji, że jesteś uprawniony do działania samodzielnie w jej imieniu to wymiana karty nie była możliwa- nawet jeżeli miałeś ze sobą już aktywną kartę z tym numerem. Fakt, że posiadasz 70% udziałów nic nie znaczy- osobą uprawnioną do reprezentowania tej formy prawnej są osoby podane w KRS jako członkowie zarządu (w sposób właściwy dla wpisu w KRS- samodzielnie Prezes Zarządu bądź członek zarządu z prokurentem itp).
    Mam nadzieję że rozwiałem Twoje wątpliwości co do niekompetencji pracownika.
    PozdrawiamRaportuj

   • PINOKIO pisze:

    Nawet 100% udziałów w spółce nie gwarantuje, że się nie jest przygłupem.:)
    Jedno drugiemu tak bardzo nie przeszkadza.:)Raportuj

   • tomasz pisze:

    Ale w salonie mieli rację i nie ma się co burzyć i pisać wzniosłymi tekstami o przybyciu do salonu zamiast przyjściu :D ja pracując w banku też nie załatwiam nic na zasadzie „a bo jestem wpisany w krs”.Raportuj

   • Grażyna pisze:

    zmzm- wygłupiłeś się chłopie :DRaportuj

 2. Rukki pisze:

  No i bardzo dobrze Prosta oferta Clear zasady Oby tak dalej TIDAL korzystam rewelacjaRaportuj

 3. Ja pisze:

  Możecie nawet dorzucić loda w promocji a i tak to nic nie zmieni, gdy nie macie nadajników a zaoraliscie roaming krajowy limitami. Jak to się ma do nielimitowanej oferty? Nijak.Raportuj

 4. Kieras pisze:

  Nielimitowany internet do wykorzystania również w roamingu krajowym czy tylko nadajniki PLAY-a ? ;) to jest jedyne zasadnicze pytanie Drogi Play. Jeśli po roamingu krajowym to rozstaje się z pomarańczą.Raportuj

 5. PINOKIO pisze:

  Blog PLAY to miejsce uzewnętrzniania moich emocji pozytywnych.:) Tak se pozwoliłem.:)
  Tym razem też pochwalę.:)
  Bo niby czemu nie.:)
  Ale czad.:)Raportuj

 6. Zakrywamy pisze:

  cały syf który ostanio się za nami ciągnie :)
  1,5Mb, wycięty zasięg w romaingu krajowym, włamania na P24.
  Tylko wariat podpisze umowę i zostanie z zasięgiem Play :)Raportuj

 7. rafalpl pisze:

  Oferta interesująca :)Raportuj

 8. M@RTiN pisze:

  Czy nowe oferty STAN Nielimitowany zastępują aktualne ?Raportuj

 9. longmanus pisze:

  Panie Pinokio – chapeau bas !, to jest Play który wygląda jak „dawny Play”, czyli ta Sieć, która rozpoczęła wojnę z W3. Dobrego debiutu na giełdzie (szczerze) życzę :-).Raportuj

 10. Anna pisze:

  A KIEDY Pakiety po za EU? Na EU oferta ciekawa ale ludzie jeżdżą tez po za EU!!! Może zrobicie jakiś pakiet VIP w którym dodatkowo będzie chociaż 200 min po za EU i 1 GB danych a po wykorzystaniu pakiety 500 MB za 50 pln. ?Raportuj

 11. Przemo pisze:

  Nielimitowane dane w Uni Europejskiej ?Raportuj

 12. gm_k pisze:

  Internet znowu się zatka przy takiej ofercie.. :(Raportuj

 13. xtr pisze:

  Nie będzie już podziału na S M i LRaportuj

 14. mike278 pisze:

  Pytanie jak cennik telefonów. A poza tym wygląda dobrze na pierwszy rzut oka. Czekam na lepsze info i dokładne regulaminy.Raportuj

 15. CoZaDramat? pisze:

  Do tej pory w duecie m wychodziło 37,50 od osoby teraz 40 zł…
  W rodzinnej opcji M 31,66 od osoby teraz 40 zł…
  Ja sie pytam gdzie tu promocja? Mam płacić więcej tylko dlatego, że dacie mi na danym numerze internet teoretycznie nielimitowany a w praktyce bedzie lejek po 10 GB???Raportuj

 16. everardo pisze:

  A jestem ciekawy jak w aplikacji Play24 na IOS’a wyłączyć doładowanie telefonu z abonamentu. Napisane jest wybierz „Dalej” aby potwierdzić. Tylko, że tego dalej nigdzie nie ma.Raportuj

 17. Michał pisze:

  Jakie są limity tego „internetu bez limitów”?Raportuj

 18. Yhymm pisze:

  Nowa taryfa powinna się nazywać STAN NERWOWY!
  Na pewno dziesiątki jak nie setki klientów będą w takim stania jak dadzą się naciągnąć na cyrograf.Raportuj

 19. Przemo pisze:

  Co jest powodem ciągłego blokowania roamingu T-Mobile? Ile razy trzeba to zgłaszać do BOK?Raportuj

 20. Użytkownik plusa pisze:

  Jak showmax ma chodzić za miastem na internecie do 1,5Mb?Raportuj

 21. Chuck pisze:

  Jakie będą limity w tym „nielimitowanym internecie”?Raportuj

 22. Prof. Dr hab. Anton Dambyldor pisze:

  Niestety musze to powiedzieć, ale zostałem zaskoczony niemiło już 2 raz z rzędu. Jestem w Redbullu na karte i drugi raz z rzedu, nie dostałem powiadomienia sms, ze pakiet Darmowy LTe sie skonczył. Wczesniej regularnie przychodziły przez 3 lata. Przez taki zabieg zezarlo mi pakiet 2gb momentalnie (Lte+) i dostslem dopiero sms, ze bobusowy Internet sie skonczył. Co za dziadostwo :/ teraz to alarm bedzie trzeba ustawiaćRaportuj

 23. Mariusz pisze:

  A jak wygląda sprawa z https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/uke-chce-zwrotu-niewykorzystanych-srodkow-z-kart-pre-paid-i-krytykuje-operatorow

  Czy Play zwraca niewykorzystane środki na kartach pre-paid zgodnie z zaleceniem UKE?Raportuj

 24. Adam pisze:

  Oferta świetna. Play zaczyna rozumieć że chętnie ludzie zapłacą więcej za dużo więcej.
  Podobna oferta pojawi się na kartę? Nawet za 40zl miesięcznie?Raportuj

 25. propo pisze:

  Połowa wpisów to pracownicy. W życiu tego chłamu nie kupię i nie będę płacił za showmaxy i tidale których do niczego nie potrzebuję.
  Nawet cenę sfałszowali bo oferta kosztuje 50 zł na 1 sim.Raportuj

 26. soho pisze:

  oferta gorsza niż przed zmianami, przynajmniej w ofercie dla firm, znowu zrobiliście ludzi w balona. po 10 latach w playu spadam do njuRaportuj

 27. jarrr pisze:

  Słowo „promocja” trzeba napisać i tak się nabiorą a w rzeczywistości „podwyżka” ale to już gorzej brzmi, prawda ?Raportuj

 28. jarrr pisze:

  wcześnie w pakiecie Rodzina 3y karty były za 55zł teraz 105zł – jaka tu Promocja ?Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski Krzysiek Sylwerski pisze:

   ? Wcześniej były za 125 zł w tym wariancie.Raportuj

   • jarr pisze:

    Taaak, dodali wodotryski i dodawali ceną nie ? Po co mi Tidal, showmax jak ja nawet sms-ów nie wysyłam, tylko rozmawiam i troche danych. Podstawa nolimit na rozmowy i 10GB interenetu było wystarczające na 3y karty za 55zł. To tak jakby Mercedesa za 300-400tyś. tylko oferowali a ja bym 5km do pracy po polu dojeżdżał.Raportuj

    • Krzysiek Sylwerski Krzysiek Sylwerski pisze:

     To masz wtedy Stan Nielimitowany Mini, który jest dużo tańszy :)Raportuj

     • jarr pisze:

      Stan Nielimitowany Mini aktualnie jest po 20zł/os z 2GB , wcześniej wychodził po 18zł/os i było 10GB dla 3os. ale jedna osoba mogła wykozystać całe 10GB teraz abonament wychodzi 60zł i 6GB dla 3-ch osób wieć nadal wychodzi PODWYŻKA ?Raportuj

 29. jarr pisze:

  nie, 55zł za trzy sim, tz. dwa mogły być przedłużające a trzecia koniecznie z innej sieci noo ale z tym nie problem :)Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski Krzysiek Sylwerski pisze:

   To tak samo można napisać, że możesz przenieść numer z innej sieci i dobrać słuchawkę to dostaniesz rabat 10 zł miesięcznie na zawsze ;) Każdy może dobrać pod siebie to, co mu najbardziej odpowiada.Raportuj

   • jarr pisze:

    Chwilaaa, ale z tym przeniesieniem to tylko dla tych co chcą przedłużyć i zmienić taryfę w play, reszta tz. nowi mają a właściwie mieli z lotu 55zł za trzy kart SIM z rozmowami nolimit i 10GB. Teraz jest 105zł lub 60zł z 6gb internet, czyli zawsze wychodzi drożej z mniejszą ilość GB przy 60zł, tak czy nie ? :)Raportuj

 30. Michu pisze:

  A ja po 10 latach zbieram zabawki i odchodzę z Play, bo z tego Waszego pożal się Boże internetu w roamingu po prostu nie da się normalnie korzystać. Często podróżuję i jest to dla mnie bardzo uciążliwe.Raportuj

  • jarr pisze:

   wiesz, ja też sie czuje wrabiany, mam kilka sim i sporo poleconych znajomych/rodziny i po tej ostatniej „promo-wyżce” zaczynam oglądać inne sieci.Raportuj

 31. gość pisze:

  Proszę o informację, czy w związku z usługami telewizyjnymi w tej ofercie, Play będzie zobowiazane przekazać bazę danych abonentów tej usługi dla celów opodatkowania „abonamentem radiowo-telewizyjnym”, podobnie jak maja to zrobić operatorzy kablówek i platform satelitarnych? Czy Play sporządził analizę prawną tego problemu?Raportuj

  • propo pisze:

   Super ! gościu, trafiłeś :)Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski Krzysiek Sylwerski pisze:

   Na chwilę obecną nie jest to planowane – w ofercie nie ma kanałów TVP.Raportuj

   • tom pisze:

    Nie masz racji. Ustawa nakazuje informacje od dostawców usług telewizyjnych informacji o osobach płacących za usługi telewizyjne. Nie ma mowy o tym, ze muszą być w pakiecie kanały tv. Abonament płaci się za fakt posiadania odbiornika tv a nie za korzystanie z konkretnych kanałów tvp. Po zmianie będzie tak, ze możesz nie miec w pakiecie kanałów tvp, ale abonent trzeba płacićRaportuj

 32. Ryszard pisze:

  Jak to jest, że cena telefonu w umowie na 28m. jest wyższa niż przy umowie na 24m.Raportuj

 33. propo pisze:

  Niech ktoś w końcu zajrzy na stronę Play z Błaszczykowskim i się zapozna że cena ofrty Stan Nielimitowany Solo wynosi 50 zł (o ile mato być stan nielimitowany) a poprzednia oferta o podobnych parametrach kosztowała 35 zł.
  I skończą się luźne dywagacje czy jest drożej czy taniej.Raportuj

 34. Jacek pisze:

  jesteście do bani! naciągacze i oszuści. tylko skony mi się kontrakt z wami, przeniosę numery do konkurencji. pozdrawiam.Raportuj

 35. tomasz pisze:

  Dlaczego moj komentarz nie zostal zamieszczony ?
  Napisze jeszcze raz stan nielimitowany to sciema, wprowadzanie klienta w blad i klamstwo. Internet jest limitowany do 30gb pozniej zwalnia !!! Wiec jak mozna pisac ,ze jest nielimitowany ???Raportuj

 36. Mat pisze:

  Kiepski internet w roamingu krajowym spowodowany slaba infrastruktura pleja dyskryminuje wszytkie oferty .Z tego co wiem ojciec ucieka z firmowymi abo juz w grudniu ,pracownicy sie skarza ze nie idzie nic zobaczyc i wysylac na necie ,zreszta sam mu tez tak radzeRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty