Tako rzecze rzecznik Play

Ostatni dzwonek na zniżkę 15 zł na aplikacje!

W tym tygodniu kończymy naszą cashbackową promocję w Sklepie Google. Jeśli nie wykorzystaliście tej promocji to mocno Was do tego zachęcam. Przypominam, że macie okazję zaoszczędzić 15 zł na najróżniejszych aplikacjach i dodatkach :)

A może zwlekacie, bo nie zdecydowaliście się jeszcze co kupić po obniżonej cenie? Mamy dla Was zbiór najczęściej pobieranych apek :)

Dzięki Waszym zakupom wiemy, że gra Pokemon GO jest ciągle żywa, bo kupujecie do niej dodatkowe monety ;) Sporo osób zdecydowało się na zakup zawartości w aplikacjach Google Muzyka, Filmy i Książki. Również dużo dodatków kupiliście do gry Clash Royale. Wśród naszych abonentów są także wielbiciele Farming Simulator ;) Jeśli chodzi o gry to kupowaliście też klasyki, czyli tytuły z serii Grand Theft Auto.

Mamy też kilka aplikacji, w których wykupiliście dodatkowe opcje – do nich zalicza się między innymi zawartość premium w Smule, Tinder, ale i Endomondo ;) Osoby na żywo zainteresowane informacjami wykupowały subskrypcje dla aplikacji grupy Agora.

 

Jak uzyskać zniżkę na aplikacje z Google Play? Szczegóły znajdziecie we wcześniejszym wpisie o tej promocji, klikając TUTAJ oraz na specjalnej stronie internetowej.

Komentarze

 1. xtr pisze:

  Skorzystane. Podziękował.Raportuj

 2. PINOKIO pisze:

  Już dziękowałem za prezencik, ale dzięki za przypomnienie, że ulotny ten prezent i za chwilę będzie za późno. Życie.:)Raportuj

 3. dziwne pytanie pisze:

  Ostatni dzwonek to jest na rozwiązanie konkursów – wielkimi krokami zbliża się pierwsza rocznica tego o LG V10……………Raportuj

 4. Pablo pisze:

  To prawda. Na minionka czekam od czerwca. Wygrana mam potwierdzona na nagraniu z transmisji online.Raportuj

 5. michal pisze:

  Skorzystałem i czuje się oszukany , rabatu nie dostałem kij wam w okoRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty