Tako rzecze rzecznik Play

Snowden w PLAY NOW

Kilka lat temu było o nim naprawdę głośno. Serwisy informacyjne huczały, internet wrzał. Mowa o Edwardzie Snowdenie, który upublicznił ściśle tajne informacje rządu Stanów Zjednoczonych. Ta historia stała się podstawą do nakręcenia filmu Snowden, który premierę miał pod koniec ubiegłego roku a niedawno trafił do Play Kino w PLAY NOW.

Bez dodatkowych opłat film możecie obejrzeć jeszcze do następnego czwartku (14.09), kiedy to dodamy do Play Kino kolejną produkcję. Nie wiem jak Wy, ale ja na pewno film odpalę. Nie widziałem go do tej pory i mimo poczucia, że będzie to mocno hollywoodzka i w związku z tym podkoloryzowana wersja wydarzeń a nie wierny faktom dokument to mam nadzieję na dobrą rozrywkę. Taką, dzięki której można chwilę odpocząć w środku tygodnia ;)

Film Snowden w prezencie dla korzystających z PLAY NOW do obejrzenia na smartfonie, tablecie, ekranie komputera czy przez Google Chomecast na telewizorze :)

Komentarze

 1. Pier de Lony - Paris pisze:

  Plus za chromecast, takie hbo nie ogarnęło chromcasta od czerwca i im nie działa. Pewnie to musi być bardzo trudna integracja że nawet oni nie dali rady heheRaportuj

 2. mike278 pisze:

  Za free, a więc zwyczajowo na plus.Raportuj

 3. dziwne pytanie pisze:

  Czy w filmie pojawi się wątek zaginionego konkursowego LG V10?Raportuj

 4. snowden za free pisze:

  Snowden za free jest na youtube.Raportuj

 5. mike278 pisze:

  A gdzie info o wprowadzeniu Nokii 8? Chyba że to nie dziś?Raportuj

 6. PINOKIO pisze:

  Czwartek. I…???…
  :)Raportuj

 7. Gość pisze:

  Film sprzed roku ma huczną premierę w Play. Play przenosi się w czasieRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty