W ramach przygotowań na PGA – promocja z dogry.pl

Tak, jadę na Poznań Game Arena. Tak, gaming to cały czas fajny kierunek i dlatego ruszamy z nową akcją. Po rejestracji na portalu dogry.pl za proste działania związane z użytkowaniem telefonu w ofertach Play na Kartę, Play Internet na Kartę i Red Bull MOBILE możecie dostawać punkty. Możecie je zbierać, zbierać, zbierać i wymieniać na nagrody.

Już samo powiązanie swojego numeru z naszej sieci ze swoim profilem będziemy nagradzać pulą 500 punktów, a jeśli ten numer wcześniej przenieśliście do nas z innej sieci to czeka na Was aż 2 000 punktów! Kolejne punkty będziemy przyznawać za doładowania :)

Szczegóły? Na naszej dedykowanej stronie. Wejdźcie też na dogry.pl i zobaczcie jak przyznajemy punkty i na co możecie je wymienić.

Więcej atrakcji przygotowaliśmy dla Was już w ten weekend w Poznaniu – wbijacie na PGA? Koniecznie odwiedźcie naszą strefę – jak zawsze dużo atrakcji, dużo sprzętu, dużo emocji i dużo spotkań z gamerami :) Pod koniec tygodnia jeszcze napiszę specjalnie dla Was o szczegółach i przygotowanych niespodziankach.

 

Przy okazji – dzisiaj o 20 zapraszam na transmisję ;) Szczegóły będą też w osobnym wpisie wieczorem, ale już możecie się na nią zapisać, żeby dostać powiadomienie:

Komentarze

 1. mike278 pisze:

  A to ciekawostka. Syn się ucieszy.Raportuj

 2. xtr pisze:

  Moglibyście jeszcze podlinkować nowy film SciFuna o roamingu, tutaj i na fbRaportuj

 3. Adam K. pisze:

  Wieczorem będę. Jak zawsze, z resztą.
  Lubię te Twoje/Wasze streamy.Raportuj

 4. Kamil pisze:

  Świetna akcja, planujecie coś takiego dla abonamentów?Raportuj

 5. PINOKIO pisze:

  A jakieś skarpety ? :)Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty