Zmiany w Stanie Nielimitowanym Mini

Udostępnij

Nasz tegoroczny Stan Nielimitowany to paczka kompletna – 7 w 1 jak widzicie na grafice powyżej. Mamy też specjalnie przygotowaną opcję z dodatkowym Internetem domowym (Stan Nielimitowany Dom Wi-Fi) i wersję tańszą, z mniejszymi pakietami (Stan Nielimitowany Mini).

Dla tych, którzy zastanawiali się nad ostatnią opcją mam dobrą informację – od dzisiaj zwiększamy paczkę internetu do 5 GB.

Prosta zmiana a myślę, że dająca pewien bufor komfortu jeśli chodzi o korzystanie ze smartfona :)

Zanim skomentujecie, że „5 GB to wciągacie w jeden wieczór” to przypomnę tylko, że to nasz najtańszy abonament i też ma swoich odbiorców. Jeśli Wam to nie wystarcza to śmiało możecie kierować się w stronę wyższych pakietów :)

Zobacz więcej

28 KOMENTARZE

 1. A czy mozna gdzies „wgrac” WiFiCalling na swojego wlasnego iphona? Bo nie oplaca mi sie kupowac kolejnego….

 2. W pakiecie mini jak byście pomyśleli i dali 500 esów i 500min do wszystkich sieci gwarantuje że byłby większy popyt niż etam cienka oferta….sami bulcie za dodatkowo za esy i do innych sieci min.

 3. Jaki stan nielimitowany jak internet po 10gb zwalnia do 700kb/s aka prędkośc nadaje się tylko do sprawdzani maili

  • Jak już to do 1 Mb/s i ja jeszcze parę lat temu tyle miałem na komputerze i nawet YouTube’a oglądałem, więc nie gadaj że tylko do sprawdzania maili.

 4. Zjem kawałek torta dzisiaj, a to z tej okazji, że to dzisiaj wypada 10 rocznica bloga w formie bloga ( wcześniej był informacje prasowe na playmobile). W ciągu tej dekady blog zdobywał nagrody, fanów, jak i miał okresy posuchy, tzn. ciszy. Dawniej pojawiało się na nim więcej informacji nieformalnych, obecnie są to głównie oficjalne infa. Niemniej blog przetrwał i urósł przez te 10 LAT, tak więc życzę udanych kolejnych!

 5. Cieszy mnie to :-) Cieszy mnie również to, że wiele osób jest tutaj od lat, a niektórzy zapewne od samego początku.

  • Ale przez regulację stawek za usługi nie w roamingu – i znów dylemat : abonament czy prepaid. Zaklepać sobie stawki na dłużej abonamentem czy czekać co powie rynek korzystając z prepaid. Dylematy. :)
   A jaki smartfon ? A może nijaki . Bo za jakieś cztery miesiące pojawi się zupełnie nowa jakość. Bo przy tym nasyceniu energią tych wszystkich pasm to baterie zaraz staną się zbędne. Do pagerów już właściwie niepotrzebne są . Do smartwatchy już tylko zaledwie, zaledwie. Dylematy. :)
   Bo limity są … tylko w naszych głowach. :))

  • Jak masz na kartę, to tak będzie. Ja mam abonament ze smartfonem i jak Play by wywinął taki numer to mogę sobie od nich odejść razem ze smartfonem i nic im nie płacić więcej, więc raczej im się to nie opłaca, bo wziąłem dwa smartfony o rynkowej cenie 3000 zł. I jak by zmienili warunki, to im nikt za tego nie zwróci już, co normalnie spłaciłbym abonamentem.

 6. No i fajnie :) Ważne to są te limitowane połączenia, jeszcze tylko brakuje poprawy zasięgu do Voice na U900 i 2G E-GSM :)

 7. Mam ten abonament za 30 zł i 5 GB wraz z TV. telefon Xiaomin Redmi 4A. Niestety po wgraniu aplikacji Play Now programy TV i filmy są widoczne, ale się nie uruchamiają. Pojawia się komunikat: „Błąd spowodowany aktualizacją oprogramowania telefonu. Skontaktuj się z producentem urządzenia”. Już raz odinstalowałem i zainstalowałem aplikację Play Now i nic nie pomogło. Czy ktoś wie, co można z tym zrobić ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości