Jedyny taki w POLSCE Galaxy S8 na aukcji WOŚP!

Ruszamy z WOŚPowymi aktywnościami! Ich jest naprawdę, naprawdę dużo, ale na pierwszy ogień idą aukcje i wyjątkowy SAMSUNG GALAXY S8. Jest to jedyny taki w Polsce telefon i możecie go zdobyć na TEJ AUKCJI :) Przejrzyjcie także inne na specjalnej stronie: playdlawosp.pl/aukcje!

A tymczasem zobaczcie odcinek:

Komentarze

 1. xtr pisze:

  Oj, się będzie działo…Raportuj

 2. Artek pisze:

  Brawo, brawo! Pomagamy. Siema!Raportuj

 3. PINOKIO pisze:

  6, 8, 9 i 10 stycznia był bez vloga. Jest 12 stycznia. Piątek. Jutro WOŚPowa sobota. Trochę się martwię tą Waszą względnością kuchennego czasu. Codzienną. Ale tylko trochę. :) Może poproście Magdę Gessler żeby pomogła Wam ogarnąć czas. Od kuchni. Nawet bez rewolucji. Tak po prostu. :)
  A SAMSUNG dla WOŚP rzeczywiście oczywiście wyjątkowy. :)Raportuj

 4. Karol pisze:

  Panie Rzeczniku, od rana nie działają pakiety w RBM – to znaczy mój pakiet skończył się wczoraj, i już nie działa, ale mimo to jest widoczny jako aktywny i nie mogę włączyć kolejnego. Zgłoszenie poszło, ale co robić, skoro rozmowy lecą po stawce 0,29?Raportuj

 5. Klient pisze:

  Kiedy play zwiekszy pakiet danych w play na kartę unlimited za 25 zl jest 6gb a w orange 15gb na start….kpina.Raportuj

 6. oszukana pisze:

  Play nie szanuje swoich klientow w salonach kroluje brak kompetencji pracwnikow i chamstwo . Promowanie marki mediach nie poprawi jakosci swiadczonych uslug. Ta siec to porazka. Internet nie dziala ale trzeba placic. Majac niemilitowany internet i polaczenia telefoniczne nadal mam naliczane dodatkowe oplaty. Internet nie ma zasiegu w centrum miasta a fakture trzeba i tak zaplacic. setki razy zglaszam problem z internetem i nie ma ani odzweu ani poprawy. Rzecznik promuje wlasna d. na salonach zamiast sie zajmowac wykonywaniem swojej pracyRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty