U nas obejrzycie Samsung Galaxy #Unpacked

Trwają właśnie targi Mobile World Congress w Barcelonie – chyba moje ulubione z całego grona wydarzeń okołotelekomunikacyjnych. Każdy, kto choć raz był na MWC wie, jak duże to wydarzenie i ile trzeba włożyć siły w nogi, by obejść każde stoisko. Wynagradza to katolońska pogoda, która chyba jeszcze nigdy mnie nie zawiodła i daje duży zastrzyk mocy na przełomie lutego i marca.

Tym razem #Unpacked w niedzielę, więc nie będziemy bawić się z Krzyśkiem w komentowanie tego wydarzenia ;) Polecam mimo to (a może zwłaszcza dlatego) obejrzenie oryginalnej transmisji, gdzie zobaczycie, co Samsung przygotował w tegorocznych flagowcach.

Transmisja startuje o godzinie 18:00:

Komentarze

 1. PINOKIO pisze:

  Obejrzę. :)Raportuj

 2. Artek pisze:

  Najbardziej interesuje mnie na MWC Nokia 7 Plus. Więc Marcinie jak już ją tam znajdziesz to pstryknij jej kilka fotek lub nagraj filmik i wrzuć na Vloga oraz opowiedz czy warto ja mieć a jak tak czy będzie w Play dostępna.Raportuj

 3. PINOKIO pisze:

  Tu jest w wersji 360 °
  :)Raportuj

 4. PINOKIO pisze:

  personal emoji czy jakoś takRaportuj

 5. Jakub pisze:

  Czemu nie macie jeszcze przedsprzedaży?Raportuj

 6. Diego Armando pisze:

  nie ma rewolucji ale krok po kroku podążanie w dobrym kierunku:)Raportuj

 7. PlayTheBest! pisze:

  Czekamy Kochany Play’u na te konkurencyjne oferty cenowe za nowego, niepowtarzalnego S9, to rewolucja względem S8, wszystko dużo lepsze więc na pewno trzeba będzie zapłacić godne pieniądze. Ale dobrze że macie najlepsze oferty na rynku, ufff.Raportuj

 8. dejww pisze:

  kiedy Nowa Nokia 8110 4G i inneRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty