10 zł cashbacku w Google Play

Pamiętacie naszą poprzednią promocję ze zwrotem środków za zakupy w Google Play?

Wracamy z jej nową odsłoną!

Tym razem udzielamy do 10 zł rabatu na gry, dodatki, aplikacje, książki czy filmy w androidowym sklepie przy płatności „Dopisz do rachunku PLAY” znanej też jako skorzystaj z płatności przez operatora PLAY.

Co oznacza to „do 10 zł”? Jeśli kupowana przez Was apka kosztuje 10 zł lub mniej to na fakturze zobaczycie opłatę za nią w wysokości jednego grosza. A jak zdecydujecie się na zakup droższego produktu to zobaczycie kwotę pomniejszoną właśnie o 10 zł :)

Tak, promocja działa też w Red Bull MOBILE i dotyczy tych osób, które w ciągu ostatnich 180 dni nie korzystały z zakupów za pomocą tej metody. Bądźcie spokojni – jeśli korzystaliście z poprzedniej promocji i nie robiliście zakupów w międzyczasie możecie skorzystać również z tego zwrotu ;)

Szczegóły? Znajdziecie je na specjalnie przygotowanej na tę okazję naszej stronie a także na dedykowanej stronie Google Play, gdzie znajdziecie dodatkowo propozycje najciekawszych gier, które możecie kupić i skorzystać z naszej akcji.

Jeśli jeszcze nie korzystaliście z tej metody płatności to muszę Was zapewnić, że jej konfiguracja jest uproszczona do minimum i zajmuje ledwie chwilkę :)

Macie cały miesiąc na zastanowienie się jaką aplikację, dodatek czy inny produkt kupić – ostatni dzień cashbacku to 20 maja :)

Regulamin Promocji Cashback w Google Play

FAQ – Promocja do 10 zł na zakupy w Google Play

Komentarze

 1. Nego pisze:

  Fajnie fajnie. A dla prepaida jak by była możliwość robienia zakupów w Google Play bez kart zdrapek tylko ściągane z głównego konta było by idealnie. Chętni by się znaleźli.Raportuj

 2. mike278 pisze:

  Miły dodatek.Raportuj

 3. Artek pisze:

  Brawo Play! Widać „dobra zmiana” dotarła i do „fioletowych”.Raportuj

 4. PINOKIO pisze:

  Fajne. Nie wiem czy skorzystam, ale dzięki za możliwość.
  To FAQ takie radosne, że aż zacytuję :
  „Pyt : Moje zakupy kosztują 13 zł. Jaką kwotę zobaczę na fakturze?
  Odp :Jeśli kwota Twoich zakupów wynosi 10 zł lub mniej, na fakturze zobaczysz 1 gr. ”
  I teraz nie wiem. Aż sprawdzę. :)
  SUPER :)Raportuj

 5. Gościu pisze:

  Dzień dobry wszystkim.Pytani do P.KRZYSZOFA SYLWERSKIEGO. Drogie panie , czy już się zorientowałeś jeśli chodzi o kwestię strefy doładowań na FB??? Czy tylko te obiecanki to pic na wodę od 9 kwietnia. Strefa dalej w całości nie jest dostępna,mija już prawie drugi miesiąc???? Bardzo trudno się zająć tym tematem Państwu! Ale będzimy przypominać i czekać. Czy zawsze dotrzymuje pan tak obietnic, rozumie!!!!Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty