„Tyle szans” na mistrzowskie gole!

Mam dla Was fajne, krótkie story: zazwyczaj przy kręceniu reklam robimy też dodatkowy materiał pokazujący jak to wszystko wygląda „od kuchni”. Tym razem przy całej kampanii Mistrzowskiej 11 team marketingu wpadł na genialny pomysł – zamiast robić poszczególne making-ofy zmieszali ujęcia ze wszystkich części jako teledysk do piosenki napisanej specjalnie na tę okazję przez samą SARSĘ.

O ile tradycyjnych ujęć zza kulis nie oglądam tak ten teledysk obejrzałem z przyjemnością – nuta wpada w ucho, nasze gwiazdy dobrze się bawią a ta atmosfera udziela się wszystkim. Naprawdę czad!

Sami obejrzyjcie naszego „kandydata do oficjalnej piosenki Mistrzostw Świata 2018 w Rosji” ;)

No to co? POLSKA GOLA!

Komentarze

 1. macq pisze:

  Szkoda tylko, że dzisiejsza promocja doładowań działa również przez FB, a regulamin o tym nic nie mówi!!! :PRaportuj

 2. PINOKIO pisze:

  Gola, gola. Tylko juz się kuźwa zaczynam irytować. :)Raportuj

  • macq pisze:

   Ja też się irytuję działaniem operatora!!! Regulamin usługi dzisiejszych doładowań on-line NIC NIE MÓWI O DOŁADOWANIACH przez strefę doładowań na FB!!! Ja nie chciałem tego jednego biednego GB, tylko środki na konto promocyjne po doładowaniu za 5zł!!! Kłamiecie play w żywe oczy!Raportuj

 3. atqa pisze:

  No to już druga kupa dzisiaj (trzecia uwzgledniając naszych „orłów”), tej jęczącej osoby nie jestem w stanie ani jej oglądać, a już na pewno nie da się tego słuchać….

  To się naprawdę komuś podoba?Raportuj

 4. Ore pisze:

  Orange daje 3GB za gola polaków, niby nic a je3dnak. Proste i tanie.Raportuj

 5. Gip pisze:

  Co wy narzekacie na PLAY. Mi Konsultant napisał w zgłoszeniu że to nie firmy Play wina ,tylko FB że zniknęły niektóre opcje ze STREFY DOŁADOWAŃ – PO WIELKIEJ MODERNIZACJI ! Normalnie jakieś jaja. Ale cóż się kochani dziwicie konsultantom,jeśli Pani z biura prasowego PLAY po wycieku kilkunastu tysięcy danych osobowych klijętòw , tłumaczy że to nie pracownik ich firmy to sprzedawał tylko – współpracującej z Play . Szopka jak na święta, tylko nie wiem ktòre????Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty