4G LTE ULTRA dociera do…

Udostępnij

Początek miesiąca, więc mamy dla Was info o nowych miejscowościach z odpalonym fioletowym LTE i LTE Ultra! Nasze ekipy budowlane mają teraz ręce pełne pracy. Śmigamy pełną parą i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że o końca roku uruchomimy ponad 1000 nowych nadajników, co obiecywaliśmy na konferencji w lutym.

Zobaczcie filmik z nadajnika #6000:

Do fioletowego 4G LTE włączyliśmy do tej pory 2067 miejscowości* (w tym 391 miast**). Z kolei 4G LTE ULTRA dociera aż do 1597 miejscowości*, z czego aż do 381 miast**.

W ostatnim czasie z 4G LTE dotarliśmy do tych miejscowości*:

miejscowość powiat województwo
Mieszkowice gryfiński Zachodniopomorskie
Psary będziński Śląskie
Narol lubaczowski Podkarpackie
Kochcice lubliniecki Śląskie
Jabłoń parczewski Lubelskie
Gruczno świecki Kujawsko-Pomorskie
Otyń nowosolski Lubuskie
Starcza częstochowski Śląskie
Żabi Róg ostródzki Warmińsko-Mazurskie
Sadlinki kwidzyński Pomorskie
Kamińsk bartoszycki Warmińsko-Mazurskie

 

A 4G LTE ULTRA włączyliśmy w tych miejscowościach*:

miejscowość powiat województwo
Mieszkowice gryfiński Zachodniopomorskie
Dębnica Kaszubska słupski Pomorskie
Jeziorany olsztyński Warmińsko-Mazurskie
Lubień myślenicki Małopolskie
Waksmund nowotarski Małopolskie
Jutrosin rawicki Wielkopolskie
Chocz pleszewski Wielkopolskie
Jabłoń parczewski Lubelskie
Gruczno świecki Kujawsko-Pomorskie

 

* powyżej 1 tysiąca mieszkańców

** powyżej 10 tysięcy mieszkańców

Zobacz więcej

32 KOMENTARZE

 1. Zasieg zasiegiem ale jak tu Korzystac z Ultra sieci jak ultra szybkosc konczy sie po 100GB potem lejek 1 mb/s lata 90 come back :D poprawcie swoje oferty internetowe bo smiac sie chce z tego ultra limitowanego internetu :D

 2. Ultra zajebiście. Czy Play dzieli się swoim know how i można liczyć na wprowadzenie LTE ULTRA w innych krajach? A warto dodać, że jest to tylko w Polsce, żaden inny kraj i telekom nie ogarnia takiej technologi.
  Nowoczesna technologia to pewnie się zarobi na nowe pasma, nadajniki, celebrytów etc..

  • Nie no: Na celebrytów my klienci płacimy za usługi taka prawda :D no i Pan Gruszka sie nie pochwalił że za sterami Play jest juz nowy Szef mamy już Lipiec :D

 3. prędzej świnie zacznął latać niż zrobicie swój zasięg w białej plamie, czyli w Tarchalicach (powiat Wołów, dolnośląskie), zakład Panie Marcinie?

 4. gmina kazanów powiat zwolenski za mały maszt i za blisko zabudowań w centralnym dołku jest kazanów i brak zasięgu !!!!!

  • W Juchnowcu mieli budować wieżę 50m, ale Urząd Gminy odmówił. W uzasadnieniu bliskość Zespołu Szkół i osiedle domków jednorodzinnych.

  • Poza tym w Ignatkach na kominie niedokończonej mleczarni masz stację P4. Emitowana jest z niej KAŻDA częstotliwość LTE, tj. 800, 1800, 2100 i 2600. Także potrzebujesz router minimum 3CA, np. Huawei B715.

  • Wygląda lux, wszak było niżej, odbili się :))
   Od kiedy weszli tylko pikują, nie mówię o okresie ochronnym co podtrzymywali kurs, teraz 24.60 a było nie tak dawno 23.50. To tylko 1/3 mniej od startu, jak dojdą do 50% startu skupią akcje i wyjadą na Majorkę :D

 5. Witam!
  Od czego zależy ze w jednej miejscowosci odpalacie lte advanced a w innej samo lte? P.Gruszka z Tomaszewskim chwalili sie ze wszystkie nowe stacje są „wypasione we wszystkie pasma” dzielicie klientow na lepszy i gorszy sort?! Przeciez kazda nowa stacja (miejscowosc) wg.pozwoleń uke posiada komplet pozwoleń radiowych. Dlaczego dla wybranych dajecie LTE advanced? Prosze mi to Panie Gruszka logicznie wytłumaczyć. Przecież dodatkowe czestotliwosci nie pobierały by az tak wiecej prądu? Uzasadnienie a bo mało ludzi mieszka w okolicy nie przekonuje,bo lepiej nie budowac w danej lokalizaji nic niz jednym dac wszystko a drugim samo lte.

  • Nagrywanie 1000 godzin? Była informacja przy zawieraniu umowy, że jest bezpłatne przez pierwsze 12 miesięcy, później 2 zł za miesiąc. Można wyłączyć w każdej chwili.

 6. Co z zasięgiem w miejscowości Kolonowskie (opolskie)? Są jakieś plany? Jeśli nie to wędrujemy do konkurencji

 7. Wszystko pięknie i ładnie tylko w miejscowości Radziszów , 20 km od Krakowa, woj małopolskie ciągle brak jakiegokolwiek zasięgu!!! Mieszkańcy wychodzą na zewnątrz żeby móc gdziekolwiek się dodzwonić. W domu 0 zasięgu. Nawet roaming krajowy nie daje rady , po przełączeniu się jest jeszcze gorzej.Wielokrotnie telefon nawet nie wybiera połączenia z uwagi na niestabilny , sięgający zeru zasięg. Mamy XXI wiek a z domu nie da rady zadzwonić… Radziszów ma ponad 3 tyś mieszkańców więc wypadałoby coś z tym zrobić , w mniejszych miejscowościach powstają nadajniki a u nas dalej nic… Ile jeszcze będziemy czekać na zasięg?

 8. Jest miejsce, gdzie ogólnie Play ma zasięg, ale w budynkach (osiedle domów wielorodzinnych) jest bardzo kiepsko, zasięg się gubi, przechodzi na (także słaby) roaming, pewnie w papierach operatora wygląda, że wszystko jest ok (bo rzeczywiście wystarczy wyjść 100m poza osiedle i są transfery 80mb/s) – a chciałbym poinformować operatora, że w domach zasięg jest słaby, że warto rozważyć budowę nowego nadajnika w okolicy z odpowiedniej strony – gdzie najlepiej coś takiego zgłosić?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości