Ostatnie dni na zniżkę 15 zł w Google Play!

4.11 kończymy naszą cashbackową promocję w Sklepie Google. Jeśli nie skorzystaliście jeszcze z tej promocji to mocno Was do tego zachęcam. Przypominam, że macie okazję zaoszczędzić 15 zł na najróżniejszych aplikacjach i dodatkach :)

Zniżka jest dostępna dla każdego klienta Play na abonament oraz Red Bull Mobile na abonentem, który nie korzystał z „Playowej” metody płatności w ciągu roku lub robi to po raz pierwszy.

Zniżkę możecie wykorzystać na absolutnie dowolny pierwszy zakup, nie ma znaczenia czy to gra, aplikacja, film, książka czy muzyka czy też zakup dodatków w ulubionej grze lub aplikacji.

Dzięki Waszym zakupom wiemy, że największym powodzeniem cieszą się gry i dodatki do Minecraft, Roblox, Clash of Clans, Pokemon czy Farming Simulator 18.

Spośród aplikacji w statystykach prowadzi Librus ale bardzo popularne są także Tinder oraz Endomondo.

Jak uzyskać zniżkę na aplikacje z Google Play? Szczegóły znajdziecie we wcześniejszym wpisie o tej promocji, na specjalnej stronie internetowej.

Komentarze

  1. PINOKIO pisze:

    To ostatnia niedziela … ??? Nie raczej. ;)Raportuj

  2. Karol pisze:

    Od kiedy mój syn dobił do rachunku 1000zł, to odradzam każdemu tego typu usługę.Raportuj

  3. PINOKIO pisze:

    A taki zginany smartfon jakiś będzie czy nie „bendzie” ? ;)Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty