Zapłać za zakupy w App Store, Apple Music i iTunes z PLAY

Ten wpis jest starszy niż dwa lata. Zawarte w nim informacje mogą nie być już aktualne.

Prosta i wygodna forma płatności dostępna we wszystkich sklepach Apple. Szczegóły w komunikacie.

PLAY Usługa dodawania płatności do rachunku za telefon (‘carrier billing’) jest już dostępna dla zakupów w App Store, Apple Music & iTunes

W celu zaspokojenia rosnącego popytu na cyfrową rozrywkę w Polsce, od 6 grudnia 2018 klienci PLAY będą mogli płacić za zakupy w App Store, Apple Music oraz iTunes realizowane z urządzeń Apple za pomocą usługi ‘carrier billing’, która jest pewną, bezpieczną oraz uniwersalną metodą płatności.

Jak to działa: realizowanie płatności za pomocą usługi ‘carrier billing’

Usługę ‘carrier billing’ można aktywować w kilku prostych krokach. Klienci PLAY posiadający nowe lub obecne Apple ID wybierają ‘carrier billing’ jako metodę płatności w swoich ustawieniach konta na App Store, Apple Music oraz iTunes ze swojego iPhone’a, iPada, odtwarzacza iPod touch oraz z Maca lub na iTunes ze swojego komputera stacjonarnego.

Po wybraniu usługi ‘carrier billing’ wszystkie przyszłe zakupy realizowane przy użyciu Apple ID będą automatycznie dodawane do miesięcznego rachunku za telefon co wyeliminuje konieczność używania karty kredytowej.

Nowa opcja płatności będzie skonfigurowana automatycznie i od razu pozwoli na proste zakupy realizowane jednym stuknięciem ze wszystkich urządzeń Apple, w tym Apple TV oraz Apple Watch. Obejmuje to zakupy aplikacji, muzyki, filmów, programów telewizyjnych, subskrypcji Apple Music oraz usługi przechowywania iCloud. Żadne informacje osobiste nie będą udostępniane stronom trzecim, co zapewnia prostotę oraz bezpieczeństwo w zakresie uruchomienia usługi ‘carrier billing’ oraz korzystania z niej.

Tutaj znajdziecie wszystkie potrzebne informacje

Komentarze

 1. Rukki pisze:

  Dla mnie osobiście świetna wiadomość . Super!Raportuj

 2. Darek pisze:

  Czy działa to również ofertach na kartę?Raportuj

 3. PL pisze:

  Brawo Play! Super wiadomość.Raportuj

 4. PINOKIO pisze:

  Kto ma Apple temu lżej. :)Raportuj

 5. Gargulec pisze:

  Jest jakaś szansa na wprowadzenie tego samego w przypadku „Samsungowego” Galaxy Apps ? Mają tam sporo ciekawych ofert, ale zakupu można dokonać tylko przez kartę kredytową.Raportuj

 6. Piotr pisze:

  Fajna sprawa tylko przydała by się jeszcze informacja na play24 bybyło widać wykorzystaną kwotę na zakupyRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty